1

@fcbarcafan19 niesamowite, że takiego debila wybrali na prezydenta

1

@Rastafarnianin no tak, po co komuś jakiś poradnik jak się zachować, na chłopski rozum to rozkminisz.

0

Co się odwaliło że sędzia w meczu Senegalu z Marokiem 25 minut doliczył?

0

@Chimera skoro często to robię to powiedz mi kiedy ostatnio wrzuciłem tutaj polityczny post, zresztą byle kiedy lajkuje komentarze krytykujące Tuska. Ty widzisz tylko to co chcesz widzieć.

0

@PatrychoO piękne odwaracnie kota ogonem, nawet w pierwszej turze na niego nie głosowałem. Być może wiedział, być może nie, Karolek na pewno wiedział z kim się zadaje.

9

@Lanosss co roku jest w tej sprawie jakiś przełom, a ciała dalej nikt od 16 lat nie znalazł

0

@Chimera to nie można wrzucać? Nie widziałem, że było z prostego powodu, nie przesiaduje tutaj 24h na dobę. Czyli każdy kto wrzuci tutaj post polityczny robi to dla laików?

0

@PatrychoO w sumie to wolałby „Patrysiu” prezydenta, który chodzi na takie marsze niż kumpluje się z przestępcami.

4

Niesamowite jest to robienie przez prawice jakiś porządnych ludzi, patriotów, katolików z kiboli, a na czele tej propagandy stoi Karolek.

Ale założę się, że Karolek nie wiedział kim jest ten gość z którym się tak miło przywitał, to samo nie miał pewnie pojęcia z jakimi ludźmi bił się w ustawkach.


0

@Vegeta88 faktycznie xddddd Sorry XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dzisiaj będę dwie propozycje, moim zdaniem bardzo ciekawe. Polska Metallica i polski Black Sabbath, a to wszystko w jednym zespole - Kazik Na Żywo.

„Kalifornia Ponad Wszytko” i „Spalaj Sie!” to utwory, które znalazły się na albumie „Na Żywo Ale W Studio” z 1994 roku wydanym przez S.P. Records.

Polski Black Sabbath:



Polska Metallica:


@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Zelazny_Mike @Vegeta88 dawaj, masz świetną okazję ;)

1

@Kinginiesta właśnie najlepsze w Filicku jest to, że gra fajną piłkę dla oka i wygrywa :)

1

@BorzyKrzys mecz rodem z Fify XD

5

@AduŚ07 śnieg: spada w styczniu
niektórzy prawicowcy: hehe gdzie to wasze globalne ocieplenie uga buga

4

@AduŚ07 stroje petarda, byłyby od razu kupowane

1

@FcPortoFan1999 no byłoby lepiej, ale niestety. Puchary europejskie by też miał.

3

@blakkudium @kanver_ @FcPortoFan1999 szkoda ze nawet do tego OL nie trafił, bo też sporo plotek było o tym

2

@kubix05 z tej okazj tylko przypomnę: jeb@ć hawajską

1

@Bernard777 YT to tragedia już jest, gorzej niż na Polsacie.

4

@KamQiX czyli pajacem, dzbanem i łajzą?

3

Propozycja na dzisiaj: „7” od jednego z moich ulubionych zespołów czyli Catfish and the Bottlemen. Utwór pochodzi z albumu „The Ride” z 2016 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

3

Wchodzę sobie na FS, patrzę, 2-0 dla realu. Pierwsza myśl to „pewnie Mbappe z karnego”.

Nie myliłem się.

2

@Bolton ja już wolę Barce w obecnej formie niż, gdybyśmy mieli być rządzeni przez szejków

1

@DragonxNF ja nie lubię zmian ogólnie, jesli cos jest dla mnie dobre/fajne to bardzo nie lubię, gdy to się zmienia i nie chodzi nawet o muzykę tylko całe życie xd

Fajnie, że prowadzisz taką serię, im więcej takich muzycznych serii tym lepiej według mnie, a sporo piosenek, które wrzucasz jest dobra.

2

@Kinginiesta jeszcze by ci starczyło na Araujo

11

O nie nie, byle nie tam.

0

@marcin62 jedynie to szkoda, że potem kluby nas doily bo wiedzieli, że potrzebujemy pilnie zastępcy i przy kasie jesteśmy

5

@BojanKriKicz my tam nie mieliśmy nic do gadania, bo to klauzula była xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?