3

@blakkudium @kanver_ @FcPortoFan1999 szkoda ze nawet do tego OL nie trafił, bo też sporo plotek było o tym

2

@kubix05 z tej okazj tylko przypomnę: jeb@ć hawajską

1

@Bernard777 YT to tragedia już jest, gorzej niż na Polsacie.

4

@KamQiX czyli pajacem, dzbanem i łajzą?

3

Propozycja na dzisiaj: „7” od jednego z moich ulubionych zespołów czyli Catfish and the Bottlemen. Utwór pochodzi z albumu „The Ride” z 2016 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

3

Wchodzę sobie na FS, patrzę, 2-0 dla realu. Pierwsza myśl to „pewnie Mbappe z karnego”.

Nie myliłem się.

2

@Bolton ja już wolę Barce w obecnej formie niż, gdybyśmy mieli być rządzeni przez szejków

1

@DragonxNF ja nie lubię zmian ogólnie, jesli cos jest dla mnie dobre/fajne to bardzo nie lubię, gdy to się zmienia i nie chodzi nawet o muzykę tylko całe życie xd

Fajnie, że prowadzisz taką serię, im więcej takich muzycznych serii tym lepiej według mnie, a sporo piosenek, które wrzucasz jest dobra.

2

@Kinginiesta jeszcze by ci starczyło na Araujo

11

O nie nie, byle nie tam.

0

@marcin62 jedynie to szkoda, że potem kluby nas doily bo wiedzieli, że potrzebujemy pilnie zastępcy i przy kasie jesteśmy

5

@BojanKriKicz my tam nie mieliśmy nic do gadania, bo to klauzula była xd

1

@DragonxNF ja na te stare nutki „patrze” tez przez pryzmat nostalgii, bo w sumie wtedy pamietam na YT sporo osób ich używało, ale nie zmienia to faktu, ze te nowe nie maja do nich podjazdu poza jakimiś wyjątkami.

Ale taki top of the top to jest ta nutka:



1

@DragonxNF Blank, ogólnie te nutki NCSowe z lat 14-17 to top, Nova, Firefly itp.

Jesli odpalam sobie jakąś muzykę EDM to właśnie te.

1

@DragonxNF jedna z moich ulubionych nutek na NCS :D

2

@Safrani @DragonxNF co wy wiecie o dobrej muzyce


2

@macio_944 z Artreta to poleciałeś xd

1

@kch superpuchar też zbojkotowali

1

@Safrani brzmi jak surrealistyczna sytuacja, ale gdy sobie przypomnisz, że real dostał kiedyś karnego za to, że zawodnik Sevilli popchnął swojego kolegę z drużyny to wcale nie jest to jakieś nie do wyobrażenia xd

0

@IronSanHybrid w sumie to kto jeszcze oprócz Żukowskiej wygadywał takie teorie?

4

@Fog_W_1899 @Safrani tyle się dzieje, a jedna rzecz ciągle jest niezmienna, real to najbardziej złodziejski klub na świecie

0

@Frimpong mi się tam te wyjazdówki podobały

1

@Karol145 widziałem właśnie na KIKŚ, taki cyrk, że szkoda to jakkolwiek komentować

1

@MesQueUnClub_87 zamierzam się za to zabrać w przyszłości, podobno świetna książka, zawsze w rankingach książek Kinga umieszczana na wysokim tier’ze.

0

@clyde to jak jesteśmy w tym temacie to pytanko mam: orientuje się ktoś czy na jakieś polskiej stronie jakiegoś klubu jest forum podobno do LR? Oprócz notatnika oczywiście xd

1

@vivalaice21 @Zoker magiczna karuzela :)

0

@Zoker akurat nie o te mi chodziło :/

1

@Konradowskyy realu madryt*

7

Jakiś błąd jest, że Realu Madrytu nie ma na liście?

7

Propozycja na dzisiaj: „Mr. Blue Sky” od angielskiej grupy rockowej pochodzącej z Birmingham „Electric Light Orchestra”. Została wydana w 1978 roku i znalazła się na siódmym studyjnym albumie pt. „Out Of The Blue”.

Gdy słyszę ją to od razu mi się przypomina dzieciństwo, ponieważ można było ją usłyszeć w bajce…. Aaa nie podam tytułu, ciekawe czy ktoś zgadnie :)



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?