Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Giwera Eryk jak zwykle klasa, najlepszy gitarzysta
0
@Borry o Gomesa to pamiętam, że Real też się bił o niego, niestety nie miał psychy grać w Barcy, to samo mogę powiedzieć o pozostałej dwójce, każdy z nich miał spory potencjał
8
Z okazji zbliżającego się Sylwestra pomyślałem, że wrzucę tutaj kilka propozycji „tanecznych piosenek rockowych”. Będą znane i trochę mniej znane, a więc:
1. „Livin’ On A Prayer” - tej piosenki chyba przedstawiać nie muszę, raczej ja każdy doskonale zna. Utwór pochodzi z albumu „Slippery When Wet”.
2. „Highway To Hell” - utwór pochodzi z albumu „Highway to Hell” i jest jedną z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejszą” piosenka od australijskiego zespołu.
3. Jeśli ktoś chce coś spokojniejszego to proszę bardzo, „Przeżyj To Sam” od Lombard.
4. „I Was Made For Loving You” od KISS także nie mogło tutaj zabraknąć.
5. „Gdy nie ma dzieci” od KULT
6. „I Bet You Look Good On The Dancefloor” od Arctic Monkeys.
7. „Are You Gonna Be My Girl” od zespołu Jet.
8. „Party” od Oddział Zamknięty
9. Impreza bez LP to nie impreza, więc tutaj propozycja od nich:
10. Ostatnia piosenka to utwór „Ezoteryczny Poznań” od Pidżama Porno.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
2
@Arden piwko - smak dzieciństwa
4
@Aragorn33 Ona nas nie chce zaatakować, ona nas chce wyzwolić tak jak w 39 ;)
5
@Zelazny_Mike przecież „komik” wielokrotnie dziękował nam za pomoc, wielokrotnie znani Ukraińcy dziękowali na za przyjęcie uchodźców itd. Nwm czego my oczekujemy od nich, że w nagrodę za pomoc oddadzą nam Lwów?
1
@Jakchcesz oj tak xd
Jakaś durna grafika z „plandemia” to obowiązek na takim koncie, jeszcze na profilowym musi być flaga Polski.
4
@MesQueUnClub_87 dla mnie najlepsza gra jaka wyszła. Świetny klimat, detale których nie spotkasz w żadnej innej grze i wciągająca fabuła. Dwa razy ja przeszedłem i chyba przejdę ją po raz trzeci :)
3
@Criss18Barca przecież on sam ochoczo się chwalił tym, że popełniał przestepstwa, więc nie trzeba mu było zbytnio grzebać w przeszłości :)
2
@Katalończyk 99 nawet są ubrani w stylu gwiezdnych wojen ;)
1
@marcin62 jak niby w mediach cisza jak każdy duży portal informacyjny/telewizja/kanał na yt o takich tematach wspomniał o tym
1
@majkiii no racja, mi ciężko zdecydować się na jeden konkretny mecz. Z Interem pomimo przegranej bym uwzględnił też chyba, w kinie oglądałem i emocje były niesamowite.
2
@majkiii ja bym dodał mecz z Bayernem i wiosenny klasyk
0
@Yoshi94 już zaczyna się odwracanie kota ogonem. Chciała wpuszczać czy wpuszczała? Bo to jest zasadnicza różnica.
2
@macio_944 a rok temu ile gadali o „Galacticos 2.0”, za samo przyjście Mbappe już chcieli ligę mistrzów.
2
Gdyby real chciał to by strzelił im więcej bramek i nie stracił żadnej, wy się śmiejecie a im po prostu niezbyt się chciało wysoko wygrywać w tym meczu
1
@Adi123456789 oj ja nwm czy to baity sa xd
10
Dobra trzeba odpuścić sobie La Bambe dzisiaj xd
„Flick do zwolnienia”
„Yamal na sprzedaż”
Może od razu klub rozwiążmy.
22
@Encore @AmigoBlancos pewnie do gorących trafi, więc przy okazji chce pozdrowić swoją mamę.
0
@Yoshi94 czyli wystarczy dać w łapę żeby stać się legalnym tak?
11
@blakkudium where polak rodak najlepszy napastnik Robert Lewandowski?
33
Wchodzę sobie do kuchni a tam Estadio Santiago Bernabeu leży na lodówce.
https://zapodaj.net/plik-4F5uauq45Y
10
W tym całym świątecznym zgiełku, szale zakupów, podczas przygotowywania potraw na świąteczny stół, podczas obdarowywania innych prezentami nie zapominajmy o tej jednej bardzo ważnej rzeczy: real madryt to najbardziej obrzydliwy klub na świecie, a florentino perez robi sobie herbatę z wody po parówkach.
2
@Eklerek ja dzisiaj od rana dobrze się czuję, więc Tusk pewnie jeszcze śpi :)
0
@gaucho104 a przypomnieć Ci jak tutaj było gdy Nawrocki i Trump zostawali prezydentami? Sporo użytkowników tutaj to o mało się nie posrała ze szczęścia. Zresztą ostatnio widziałem tutaj komentarze, że „Nawrocki to sigma”. O Czarzastym to bardziej widziałem tutaj komentarze chwalące jego decyzje, a nie jego jako polityka, bo częściej się spotkałem z wpisami typu „komuch został Marszałkiem”, „czerwony Włodek”.
Komentarze chwalące pojedyncze decyzje nie odnoszą się do ogólnej oceny polityka, ja np mógłbym pochwalić decyzję Nawrockiego o wywaleniu Chanuki, ale czy to oznacza, że mam o nim dobre zdanie? No nie.
0
@Yoshi94 czyli mieliśmy głosować na rząd który doprowadził do 15% inflacji, cen mieszkań wystrzelonych w kosmos i nasprowadzali tutaj kilkadziesiąt/kilkaset nielegalnych migrantów?
0
@NeroTFP1 to że ktoś uznaje te kocopoły za prawdę objawiona jest zaskakujące xd
0
@gaucho104 no a kto niby ci uważa za wspaniałych tutaj xd
Szczególnie lewice xdddd
Wśród użytkowników tutaj mających poglądy centro bądź lewicowe to jest bardziej narracja, że te dwie partie to jest najmniejsze zło, więc gdzie tam, żeby określać ich „wspaniałymi”.
1
@LAMC_10 ja takie wpisy to czytam co tydzień xd
2
@FcPortoFan1999 a taki ziomuś co fife nagrywal, w tym środowisku dobrze znany