0

@RozowaPantera eee to nie tak dawno było, z 2-3 msc temu

4

Tę nutkę usłyszałem ostatnio w KFC podczas stania w kolejce, spodobała mi się na tyle, że udostępnie ją tutaj. Piosenka pochodzi z albumu „Morris Road” z 2003 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

3

@dge21 weź te historie przekaż reżyserom „Ukrytej Prawdy” może jakiś odcinek nagrają na podstawie Twoich dokonań

0

@RozowaPantera szykuje się większa drama niż ta kiedyś z nie ustąpieniem miejsca XD

0

@PatrychoO też lubię niektóre piosenki z polskiego rapu, nawet czasem odpalę sobie Matę z z 2020, bo wtedy miał całkiem niezłe numery, ale jednak wątpię, że jest aktualnie najpopularniejszym artystą, te jego nowe numery wołają o pomstę do nieba. Taco w sumie lubię, ale nie nazwałbym się jego fanem, a Bedoes, Sobel i White to XD

6

@PatrychoO dno i 10 metrów mułu

5

Wjechało Wrapped na Spotify więc się pochwalcie.

Tutaj moje:
Ulubieni wykonawcy:
1. Lynyrd Skynyrd
2. RHCP
3. Stonsi
4.Lady Pank
5. Bon Jovi

Ulubione utwory:
1. Californication
2. Everlong
3. Free Bird
4. Fade To Black
5. Wanted Dead Or Alive

@DragonxNF @Walker @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Safrani @misterio @Pedri16Future

0

@Roobo tylko że w LM nie jest aż tak ciężko awansować, zresztą kasa mała za to nie jest.

0

@Roobo a w lidze mistrzów 1 pkt i bilans 2:10 XD

2

@VeB 1899 @mrboom dobra, teraz zobaczyłem info, że znowu pauzuje kilka tygodni. Jednak odwołuję swoje słowa XD

3

Mega się cieszę, że Olmo zamknął mi mordę tymi dwoma ostatnimi meczami, oby jak najczęściej to robił.

0

@ShawnC oj sporo osób ma ból dupy o to, co rok ten temat wraca.

Nie twierdzę, że ma coś wspólnego.

2

@Fog_W_1899 jak cię to nie interesuje to po co komentujesz

2

Co roku jest ból dupy o to Halloween, że jak tak można obchodzić święto szatana, przebierać się i tak dalej.

Tymczasem nikt nie ma pretensji o imprezy Andrzejkowe, rozumiem, że zabobony, wróżenie, przebieranie się w ten nie jest już grzechem. Pamiętam, że u mnie w podstawówce były organizowane takie zabawy (z 15 lat temu to było) i jakoś nikt nie miał problemów z tym.

4

@tomek8756 PiS to hipokryci? Stare, znałem.

0

@NeroTFP1 To wolny rynek jednak nie jest dobry?

5

Tak tak a ja nie jeżdżę Ferrari nie dlatego że mnie nie stać tylko dlatego, że wolę Passata.

3

@vangoor czyżby ojcem został pewien łysy pan

2

@4drian0 albo podwyżka albo kolejny sabotaż ligi mistrzów. Wybierzcie mądrze szwagry.

3

- wbijasz na media społecznościowe
- widzisz posty o negreirze i narzekanie na niesprawiedliwość sędziów
- oho, real pewnie stracił punkty

0

@Frimpong 1. Lewy Pedri 2. Yamalek 3.Szczesny

Nie mogłem się zdecydować na jedną osobę na miejscu pierwszym

5

Ale ruskie trolle się spłakały o to odwołanie spotkania z Orbanem.

„Putin też człowiek” i to profilowe Jezusa XDDDD

https://zapodaj.net/plik-6lO0hU9fsV

Ukradłem z reddita

0

@Patry10 no a my nie mamy swoich kłopotów? Bankruci a do tego połowa składu to ostatni miesiąc w szpitalu spędziła, a i tak przed realem jesteśmy xd

3

Jedyną rzeczą która mi poprawia humor w poniedziałkowy poranek to wycie madrycioków i czytanie ich tekstów jak to realik pokrzywdzony nie jest xd

2

@LeszekFCB Roman Giertych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@gumaz albo Bernabeu xd

0

@Kazragore z AH był taki socjalista, że partie socjalistyczne zwalczał, a ich członków wysyłał do obozu, dodatkowo był zapalonym antykomunistą. Coś mi się tutaj nie klei. Co z tego, że nazywała się Socalistyczna skoro w nazwie ma też odniesienie do swoich poglądów ultranarodowych, zresztą komunizm zakłada, że wszyscy są sobie równi, a Hitler z tego co wiem był rasista i antysemita więc znowu nie wpisuje się w definicję lewicy.

Oczywiście wszyscy zbrodniarze wywodzili się z lewicy, a prawica jest na tyle święta, że nigdy nic za uszami nie miała.

0

@Arkon Fallout i Peaky Blinders

0

@Kazragore chyba nie zrozumiałeś, ja wyśmiałem po prostu to, że na początku filmiku coś gada, że warto rozmawiać itp a zaprasza osoby, które są o tych samych lub zbliżonych poglądach, jaki sens ma taka rozmowa skoro to wzajemne poklepywanie się po plecach.

No już nie gadaj, że hitler był lewicowcem, o ile się orientuje to Nazim to odmiana faszyzmu, a faszyzm to raczej nie lewica. Zresztą raczej ultranacjonalizm, wrogość do komunizmu nie są lewicowymi wartościami, oraz antysemityzm. Dodatkowo Hitler zwalczał też socjalistyczne partie gdy dochodził do władzy. Wysłanie do obozów socjalistów, komunistow czy innych lewicowców. Jak tak dobrze znasz jego cytaty to może przytoczysz jego słowa o tym, że to „żydowska kreacja”?

4

Dzisiaj kolejna propozycja prosto od serca. Utwór pochodzi z albumu „Bad Animals” wydanego w 1987 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?