Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx ja to samo :)
5
Propozycja na dzisiaj z okazji opadów śniegu: „Wonderful Christmastime” od Paula McCartneya. Numer wydany w 1979 roku jest jednym z najpopularniejszych utworów świątecznych.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@pt9 ja ogólnie zawsze w wakacje odpalam sobie starsze fifki i w takie choćby 16 to menu to było dzieło sztuki. Płynne, czytelne, czego chcieć więcej? Ale dla EA jeśli coś jest dobre to trzeba to rozdupcyć
0
@Pressinho dla mnie wszystkie fifki do 20 były spoko, włącznie z tą ostatnią. Później jeszcze miło wspominam 22, ale tak to to reszta to tragedia, szczególnie 25 i 26.
0
@Bolton @clyde od 3 lat kupiłem pierwszy raz na premierę. Zresztą widziałem kiedyś jakąś statykę, że oni najwięcej hajsu zarabiają za FP, więc nawet jeśli ludzie kupią na premierę, ale nie będę kupować FP to wezmą się w garść.
3
@macio_944
- czy zna się Pan na programowaniu?
- nie
- więc będzie Pan siedział przed kompem tylko i czytał komentarze sfrustrowanych graczy jaka to nasza gra zj@bana jest?
- tak
- witamy na pokładzie
5
W tak zbugowana grę ja EAFC26 to nie grałem. W każdej animacji albo coś się nie wczytuje, albo coś przenika albo coś innego, niektóre błędy to są już od FC24. Jeszcze na początku tak nie było, ale EA musiało wyjechać z tymi swoimi cudownymi łatkami.
Ja nwm jak to jest, technologia gier się rozwija i widać, że te gry są coraz lepsze, oczywiście poza tym syfem z Kanady. W wakacje grałem sobie w starsze edycje i doslowanie taka FIFA 20 jest na wyższym poziomie mam wrażenie, w obecnej edycji skala tych błędów jest po prostu rażąca w oczy.
Widać jak graczy słuchają…
4
@Lucerfi „Braun nie jest prorosyjski” XD
2
@JimMorrisonFCB On taki zjazd notuje od kilku lat. Jedyny jego sukces to dobre hot16challenge.
1
@Safrani to na pewno byl taki żarcik, a jeśli nie to pewnie wyjęte z kontekstu to jest.
9
Najbardziej propolska partia
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2025-11-19/sa-po-prostu-afroamerykanami-europy-antypolska-tyrada-polityka-afd/
0
@FCBMati10 czyli był Polakiem czy kim, bo nie rozumiem twojego komentarza.
0
@Zelazny_Mike analiza wsteczna zawsze skuteczna
0
Jakim cudem Szwecja awansowała do baraży skoro czwarte miejsce zajęli?
0
@mmaciass no przecież przekazano, że zrobili to Ukraińcy i chyba nawet Tusk o tym mówił, więc kto robi tutaj tajemnice. Zresztą logika tego jest taka, że skoro zrobili to Ukraińcy to wina Ukrainy i Zelenskiego, a jeśli by to zrobili Polacy to byłaby to wina Polski i Tuska czy jak, bo taka logika płynie z wpisów Berkowicza czy innych podobnych do niego.
5
Propozycja na dzisiaj: „Way Down We Go” od islandzkiego zespołu Kaleo. Utwór pochodzi z albumu „A/B” z 2016 roku.
Piosenka znalazła się na soundtracku Fify 16.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
5
@Kazragore jakie to ma znaczenie czy była to ruska, polska czy ukraińska rakieta skoro (jak już wyżej napisałem) to przez ruskow spadła, bo im zechciało się puszczać drony i rakiety w nasza stronę. Czy ujawienie tego zmieniło coś w tym kontekście? Dla mnie nie, bo tylko jeden kraj ponosi za to pełną winę.
4
@michal26 no ja nie wiem czy teksty typu „tak się rozmawia z blondynką”, akcje jak ta z pierogami czy gadanie na mównicy o premierze GTA VI, sianie dezinformacji zanim w ogóle śledztwo ruszyło to dobre przykłady „porządnego dialogu”. Dodatkowo przychodzenie pijanym na posiedzenia sejmu i awanturowanie się z policjantami. Konfa może na początku, czyli w okolicach 2019/2020 roku jeszcze uchodziła za taką „kulturalną” partię, ale im dalej w las tym bardziej przypominają reszte partii w sejmie.
Jeszcze mi się przypomniał wpis Mentzena jak nazwał Holownie „frajerem”. Braun, gdy obrażał Szumowskiego od pijaków, Niedzielskiego chciał wieszać. Takich akcji to nawet bym nie znalazł w szeregach PiS-PO.
8
@michal26 no bo konfederacja wcale nie polaryzuje społeczeństwa i wcale nie stosuje sztuczek jak PO/PIS XD
Jedyna różnica jest taka, że oni nie rządzili i nie ujawnili swojego prawdziwego oblicza.
3
@galix22 Aha, czyli wina Ukrainy i Zelenskiego. Można się rozejść.
12
@Kazragore gdyby ruskie rakiety i drony nie latały nad nami to nie musielibyśmy wystrzeliwać swoich rakiet, żeby je stracić, a co za tym idzie, nie byłoby takich akcji jak ta z tym domem. Także te sytuacje które Ty wymieniłeś to też wina ruskich.
1
@marcin62 teraz to jestem w stanie uwierzyć że faktycznie za późno zgłosili tę oprawę, bo niby czemu PZPN miałby zakazać tego
1
@MirusAmisz ja tak samo, za te lata nicości im się należy
3
@maatiixx @Hosh @Safrani ja jak sobie pomyślę, że ten gość może za dwa lata rządzić krajem to się płakać chce. On to przebija pod każdym względem Giertycha, Kowalskiego i Żukowska.
8
Niesamowity progres zrobiła norweska piłka. Oni zawsze byli takim zasupiem piłkarskim, a teraz? Dobra kadra z dużymi nazwiskami, solidny zespół na poziomie europejskim (Bodo). Moglibyśmy się trochę od nic uczyć.
4
@misterio zdecydowanie ten w lewym dolnym rogu :)
0
@Czajka90 post dotyczy polityki to wtrąciłem swoje zdanie
2
@Marusek ja pamiętam jak prawaki płakały, gdy widziały opaski w barwach tęczy, że „won z polityka ze sportu”, a teraz co? Jak nie plakaty „byle nie Trzaskowski” to każda afera będzie wina Tuska. Piękna hipokryzja z ich strony.
3
@NeroTFP1 oni to zaraz będą gadać, że Holokaustu nie było. Chorzy ludzie.
1
@Kgorecki2500 Polska Kolonia