12

@Kazragore gdyby ruskie rakiety i drony nie latały nad nami to nie musielibyśmy wystrzeliwać swoich rakiet, żeby je stracić, a co za tym idzie, nie byłoby takich akcji jak ta z tym domem. Także te sytuacje które Ty wymieniłeś to też wina ruskich.

1

@marcin62 teraz to jestem w stanie uwierzyć że faktycznie za późno zgłosili tę oprawę, bo niby czemu PZPN miałby zakazać tego

1

@MirusAmisz ja tak samo, za te lata nicości im się należy

3

@maatiixx @Hosh @Safrani ja jak sobie pomyślę, że ten gość może za dwa lata rządzić krajem to się płakać chce. On to przebija pod każdym względem Giertycha, Kowalskiego i Żukowska.

8

Niesamowity progres zrobiła norweska piłka. Oni zawsze byli takim zasupiem piłkarskim, a teraz? Dobra kadra z dużymi nazwiskami, solidny zespół na poziomie europejskim (Bodo). Moglibyśmy się trochę od nic uczyć.

4

@misterio zdecydowanie ten w lewym dolnym rogu :)

0

@Czajka90 post dotyczy polityki to wtrąciłem swoje zdanie

2

@Marusek ja pamiętam jak prawaki płakały, gdy widziały opaski w barwach tęczy, że „won z polityka ze sportu”, a teraz co? Jak nie plakaty „byle nie Trzaskowski” to każda afera będzie wina Tuska. Piękna hipokryzja z ich strony.

3

@NeroTFP1 oni to zaraz będą gadać, że Holokaustu nie było. Chorzy ludzie.

1

@Kgorecki2500 Polska Kolonia

1

@Aragorn33 Aaaa czyli wszystko sprowadza się do winy Tuska. Wszystko jasne XD

3

@Roobo ależ im ekipę zmontowałem

1

@Kgorecki2500 fajnie by było ale wątpię, że dadzą radę wejść nawet do LM. LE/LK obstawiam.

9

Boże ależ to była piękna historia. W Premier League już pewnie coś takiego sie nigdy nie powtórzy.


5

Propozycja na dzisiaj: „Figure It Out” od Royal Blood. Piosenka pochodzi z albumu „Royal Blood” wydanego w 2014 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@misterio prawą stronę nie Moza wyśmiewać, bo się obrazi. Za to w lewą stronę moza się śmiać ile się chce.

0

@marcin62 dlatego bądź jak polski patriota i zapładniaj inne kobiety będąc w małżeństwie. Dzięki takim bohaterom nie wymrzemy!

4

@tomek8756 absolute cinema

2

@adamek20151 widać, że AI, Donaldo byłby w koszulce reprezentacji Niemiec.

1

@Bernard777 chciałeś napisać Robert

3

@fart ja pamiętam jak się nabijali z niego ludzie na samym początku, później ci sami pisali, że jednak daje radę. Naprawdę szkoda, że tak się to potoczyło.

3

Propozycja na dzisiaj: „Your Latest Trick” od Dire Straits. Utwór pochodzi z albumu „Brothers In Amrs” z 1985 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

Generał Haller, pozostać w Polsce znana.

https://zapodaj.net/plik-iBVLlwnAKd

0

@clyde pomylił go pewnie z dzikiem

5

Poprawiona wersja transparentu:
https://zapodaj.net/plik-v0sGe08Vxo

1

@Hosh polski partiota to powinien zapłodnić min. 5 kobiet. Ruchasz jedna, za tydzień lecisz do drugiej, potem do trzeciej. Oczywiście dodatkowo musisz być żonaty jak każdy partiota i prawdziwy Polak katolik.

1

Na razie to dużo dobrych drużyn w europejskich pucharach się kompromituje. Benfica, Villareal, ale szczytem kompromitacji w LM jest Ajax, 0 pkt, bramki: 1-14.
W LE też Nice i Rangersi nie za dobrze się pokazują, ta Nicea to w ogóle nie potrafi w puchary, bo w tamtym roku z tego co pamiętam też byli poza TOP24.

6

@mordini123 ehhh ten Glik, ależ to była bestia na ŚO.

0

@1LY0 argentyńska wersja Ceballosa

16

De Jong nawet jak zagra dobry mecz to i tak jest tutaj j@bany. Ta czerwona kartka to żart jakiś. Oczywiście sędzia pod koniec musiał odwalać, bo w la lidze to nie może chyba mecz dobrze sędziowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?