Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Gibbon_FCB no dokładnie, przez ile lat Pique grał z Ramosem na środku obrony i jakoś problemu nie było. Żenujące są niektóre te artykuły.
3
Po wielogodzinnej analizie doszedłem do szokującego wniosku. Nicky Nikola to agentka Florentino Pereza, możliwe, że pochodzi ze środowiska Real Madryt TV. Zanim się będziecie śmiać to przeczytajcie to do czego doszedłem:
Odkąd się zjawiła nasz boski Yamalek zaczął grać srake delikatnie mówiąc, ja tutaj przypadku nie widzę. Po godzinie oglądania gry Yamala w klasyku to płakać mi się chciało, ją gdy pokazały kamery miała bezbarwną mine, rozumiecie? To oznaka jej wyrachowania, tak naprawdę w środku pewnie była wniebowzięta, że jej destrukcyjny plan zniszczenia Yamala jest skuteczny. Dodatkowo zawsze gdy pokazują ją kamery to ubrana jest na czarno, włosy też ma czarne. Wiecie czego symbolem jest czarny kolor? Zła, złe charaktery w filmach zawsze są czarne. Dodatkowo na instagramie często także ubiera białe stylizacje, chyba nikomu tutaj nie muszę tłumaczyć z czym kojarzy się ten kolor, specjalnie to robi, śmieje się nam prosto w twarz. Mnie nie zdziwi gdy pewnego dnia Yamal skończy w jakies Puszczy Niepolomice, albo co gorsza, ta agentka przeciągnie go na białą stronę mocy.
Zostawiam was z tymi przemyśleniami na noc, połączcie kropki i przeanalizujcie sobie to sami.
0
@FcPortoFan1999 to nie lepie było go sprzedać? W wakacje chyba Araby oferowali kilkadziesiąt baniek za niego.
1
@Comentateiro to ten sam stolik który mieli wywracać?
0
@MesQueUnClub_87 czyli jednak ten w aerozolu byś wybrał?
7
Propozycja na dzisiaj: „Road Tripin’” od papryczek. Kawalek pochodzi z albumu „Californication” wydanego w 1999 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@capricornusjrk a może to taki żarcik był
5
@michal26 ale proszę mnie tutaj od żadnych cepów nie wyzwać
0
Jaki gaz wybrać? W żelu wyczytałem, że jest lepszy pod tym względem, że nie oberwie się rykoszetem, gdy wiatr zawieje, ale trudniej trafić, gaz w aerozolu za to odwrotnie.
0
@spiderman1899 Xaviego bym mega chciał xd
0
@Giwera ja myślałem że już dawno ja oficjalnie zakończył
0
Wie ktoś może czy w Fallout 76 da się przechodzić główną fabułę w dwójkę? Bo gram ze znajomym i poboczne misje robimy sobie w dwóch, strzelamy się z tymi stworami itd ale głównych już się nie da zrobić, bo trzeba osobno.
A i te poboczne misje też są takie że w sumie to on ma inne a ja inne, a gramy tylko ze sobą, pojedynczo nikt nie gra.
Za każde rady thank you from the mountain.
5
@Faro no bez jaj, przecież za Flicka FDJ gra naprawdę przyzwoicie.
3
@macio_944 skoro Barca została zniszczona 2:1 to jak nazwać przegranie z szejkami 4:0?
1
Oni zawsze sa zadowoleni gdy mecz jest sędziowany na korzyść rządowych
3
@Kamiloza91 bo skoro wałek jest dla realiku to niedobre jest o tym mówić
3
@BARCA1899Messi niestety rel
1
@adi7adi8 to cel minimum :D
0
Czyli co, po jednym świetnym sezonie wracamy do grania sraki? XD
4
To co, Carvajal odbędzie jakąś rozmowę wychowawczą z męczennikiem, który odwalał cyrki podczas zmiany?
0
@tbas no ja pamiętam że w którymś artykule pisało, że nie wiadomo czy na klasyk zdąży. Raczej sobie tego nie wymyśliłem.
3
Taka padake w naszym tygodniu to ostatnio widziałem 4 dni temu
0
@tbas przecież było mówione od początku że najprawdopodobniej wróci po meczu z srealem
1
To tylko 5 pkt straty, jeszcze wiele się może wydarzyć przez sezon. Zaraz Rapha wraca, Garcia, Lewus więc będzie lepiej.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@clyde na fb przy anulowanym golu żółwia pisali że wałek xd
0
Ja wierzę że to wygrają, albo że przynajmniej się ogarną w drugiej połowie. Po pierwszej połowie w meczu z Interem na San Siro też niby miało nie być comebacku, a wiadomo jak to później wyglądało
0
@clyde biedny realik wiecznie oszukany, zły sędzia im brameczki po spalonych anulował
1
@Hawajczyk jakim cudem? Gramy przeciwko realowi, dlatego takie rzeczy się odwalają
1
@spiderman1899 niech fryzurę zmieni to zacznie może lepiej grać