0

@maroon czyli pewnie były to inicjatywy szkół które leżą stosunkowo blisko. Ja miałem gdzieś z 50/60 km do Oświęcimia ze szkoły, no a dziewczyna to z Kato.

0

@maroon ja w gimbazie cała klasa się wybrałem tam, organizowana przez szkołę była, u dziewczyny było to samo, więc myślałem że dalej jest to, że szkoły organizują tam wyjazd

0

@LeszekFCB to w szkole nie jest już to wycieczka obowiązkowa?

3

@macio_944 i tak w Polsce ilu wyznawców ma, wejdź sobie chociażby w komentarze pod kanałem zero. Najważniejsze że lewakow kilka dni dupa piekła.

3

@Rifek wyprowadzam się z domu, niech sobie tam mieszka już

1

@blakkudium ale Pedri będzie w niej cudownie wyglądał

0

@zadafcb Zasady co do spalonych są dobrze zrobione, bo są zero-jedynkowe, nie ma interpretacji typu ten jest z Realu więc dla niego gwizdniemy, a ten jest z Barcelony więc jemu nie gwizdniemy.

1

@Bolton za dużo marihuananen

6

@draxidox Żaneta Żaczek*

0

@heniusss mi tak czy siak jest w cholerę zimno XD

0

@Bykunn mi nie jest zimno w łóżeczku tylko gdy wyjdę na pole i tam jest poniżej zera. Co ci to wtedy da, że dłużej pośpisz xd

0

@APTAPT @Pedri16Future niedawno oglądałem jakiś filmik Ćwiąkały sprzed 6 lat i tam mówił, że ma większy potencjał niż Vini, taaa XD

0

@bartekvisca jest o wiele przyjemniejsze niż wstawanie gdy pizga, leje, jest zimno. O to chodzilo.

3

Jak ja zimna nienawidzę. Wstawanie o 5 po 4 godzinach snu, gdy świeci słoneczko, jest jasno, jest ciepło jest o wiele przyjemniejsze.

1

1

Celta dla odmiany znowu remis 1-1 XD

5

Propozycja na dzisiaj: „Since I’ve Been Loving You” od Ledd Zeppelin. Piosenka pochodzi z albumu „Led Zeppelin III” wydanego w 1970 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

5

Goat Antony 2 brameczki widzę

1

@DragonxNF w ramach pokuty odmów litanie do Hansa Dietera Flicka

1

@Comentateiro chociaż w jakimś mały stopniu swoje winy odkupili

0

@greedo na napastnika

3

Wygraliśmy przegrany mecz xd

1

Mega mnie boli że na te klubowe MŚ nie pojechaliśmy, pół składu i tak połamane, siły na 60 minut grania. Tak to byśmy kasę chociaż mieli

1

@Dankho94isback Napalone mamuśki FC

1

Karny dla realu

2

@kundee skonczysz mam mecz sabotować?

0

@Barcaa12 za Xaviego to chociaż obrona i bramkarz jako tako działały, teraz nie działa nic

2

@Arczie tam to brakowało skuteczności, przecież leganes, Atletico, las palmas w sumie też to cisnęliśmy i mieliśmy swoje sytuacje, teraz to Girona nas jedzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?