Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kozinho. Zadaniowiec
3
@Bolton kurła teraz to wszędzie to LPG wciskają, nawet na flagę państwową
0
@Eklerek to żałuj, to im akurat wyszło bardzo fajnie, ja chyba sobie przejdę to jeszcze raz
4
Ależ to był cudowny tryb, a nie jak te Volty, Rushe i inne dziwne wymysły EA
https://zapodaj.net/plik-tZAAmxkwtz
@Eklerek
1
@Arden ale lepca dostał pięknego
2
@Safrani Hołownia robi road to 0%.
Od bohatera do zera, zakały i frajera xd
6
Z okazji zbliżanego się Halloween będą dzisiaj aż 3 propozycje:
1. Mówisz mroczne klimaty, myślisz Black Sabbath. Piosenka „Black Sabbath” pochodzi z debiutanckiego albumu „Black Sabbath” z 1970 roku.
2. Nie rozstajemy się z Ozzym i kolejną propozycją będzie numer z albumu „Bark At The Moon” o takiej samej nazwie:
3. Ostatnia propozycja pochodzi również od brytyjskiego zespołu, tym razem Iron Maiden i ich „The Number Of The Beast”. Kawałek pochodzi z trzeciego studyjnego albumu „The Number Of The Beast”. Jest to również pierwszy album z wokalista Dickinsonem.
Jutro będzie propozycja z okazji zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych i to naprawdę klimatyczna.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@urbipl to jakaś lalka dmuchana jest?
0
Zaraz to Deco będę musiał wznowić karierę patrząc na to, że jeden po drugim wypada
1
@Roobo Kaczor jest bezkonkurencyjny, co nie zmienia faktu, że Tusk też ma swoje za uszami.
1
@BillyButcher mądrego to miło posłuchać
2
@Ojciec5tkidzieci na X to mało z kim można podyskutować sensownie, albo ciągle wyzwanie albo jak komuś coś wytkniesz to bana dostaniesz
4
@macio_944 Przepraszam Jakuba Wiecha za to, że naruszyłem jego dobra osobiste określając go w sposób, który według mojego zamiaru miał go ośmieszyć i poniżyć w opinii publicznej, a także naruszyć jego rzetelność dziennikarską.
Zawsze mnie to bawić będzie xd
Potem jeszcze nawalił 300 postów żeby jak najmniej osób to zauważyło.
0
Którego piosenkarza/piosenkarke/ zespół najbardziej nie lubicie?
I dlaczego jest to Taylor Swift?
0
@BORO_12 najgorsze jest to, że oni nas przyzwyczajają do tego, że płacisz a nie jesteś właścicielem. Masz na przykład jakiś tam program i zamiast kupić licencję na to za załóżmy 400 zł i to już jest twoje, aktualizowane będzie przez kilka lat to masz kupić subskrypcję za kilkadziesiąt złotych, która później sobie będą podwyższać. Zresztą jakość tych usług nie rośnie proporcjonalnie do ceny, a wręcz przeciwnie.
0
@BORO_12 no to tak, bardziej chodzi o to, że niepokojący jest trend, że coraz więcej filmów żeby obejrzeć trzeba kupić
5
Propozycja na dzisiaj: „Since I Don’t Have You” od amerykańskiego zespołu Guns N’ Rosses. Piosenka pochodzi z albumu „The Spaghetti Incident” z 1993 roku, album ten zawiera wyłącznie covery ulubionych utworów Guns N’ Rosses z rockowo-punkowej sceny lat 70. i 80. Oryginał pochodzi od zespołu The Skyliners, zadebiutował w grudniu 1958 roku, oficjalna premiera miała miejsce w styczniu 1959 r.
Oryginał:
Cover:
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@Kgorecki2500 +1
1
@fejkenq ja mam w sumie C+, bo tam dużo oglądam no i Spotify, bo też sporo używam.
5
Ceny tych subskrypcji to jest jakiś żart po prostu. Netflix, Disney+, C+, Spotify, PS plus, Game Pass. Nawet ten Amazon który jest za 50 zł na rok coraz więcej wypuszcza filmów, które trzeba kupić. Zanim ktoś napisze „nIE PoDoBa SIę to nie KuPUj” to niech zauważy, że wszędzie się wciska te subskrypcje, już nie będzie jak kiedyś, że kupiłeś sobie jakieś oprogramowanie i miałeś je aktualizowane przez kilka lat, raz zapłaciłeś np 300 zł i było twoje, teraz ci wcisną subskrypcję 50 zł/msc. Dodatkowo jakość tych abonamentów też zostawia dużo do życzenia, byle kiedy są wycofywane jakieś seriale czy filmy. Masz załóżmy tego Disneya, Netflixa, jakiś tam C+ i do tego tego Game Passa i płacisz z 400 zł na miesiąc, a będzie jeszcze drożej. O tych kanałach sportowych to już nie wspominając, bo jak chcesz oglądać La Ligę to musisz kupić C+ za 60 zł, jak chcesz obejrzeć ligę Europy to kolejne 60 zł za Polsat.
https://zapodaj.net/plik-9BQ5PRjCxa
2
@Arden „policja j3bana będzie”?
A to już nie „murem za polskim mundurem”?
8
@Criss18Barca Milan może, oni lubią takich emerytów
1
@Safrani aaaa to chyba, że tak
0
@marcin62 @SelloutCrowd te same osoby by płakały, gdyby usłyszały od Niemca, że Wrocław to niemieckie miasto.
1
Lucho jest gotów przyjść trenować Barce i w przypadku odejścia Flicka zamiast brać jego to szwagry chcą jakiegoś belletiego czy innego sylvinho XDDD
0
@BorzyKrzys imagine pojechać na mecz kadry tylko po to, żeby jakiegoś polityka obrażać zamiast dopingować naszych xd
0
@Kgorecki2500 z Tüskiem pewnie Jagerka pili
0
@Arkon praktycznie cala konfederacja + cały PiS + Giertych, Biedroń, Matysiak, Żukowska, Wiśniewska, Jachira i jeszcze kilka osób by się znalazło z koalicji. Oczywiście nr 1 jest Braunov.
0
@MYTO a podobno nie powinno mieszać się polityki do sportu według prawej strony
3
@Czajka90 szkoda chłopa, kozntuzje go zniszczyły