2

Propozycja nadzisiaj: „Have A Cigar” od Pink Floyd. Piosenka pochodzi z albumu „Wish You Were Here” z 1975 roku.
Co ciekawe tę piosenkę nie śpiewa ani Gilmour ani Water, głos należy do Roya Harpera, zaprzyjaźnionego muzyka.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

2

@Czyhrynski wyłudźmy razem mieszkanie drodzy państwo

4

Propozycja na dzisiaj: „Shot In The Dark” od australijskiego zespołu AC/DC. Singel pochodzi z ich siedemnastego studyjnego albumu „Power Up” wydanego 13 listopada 2020 roku przez studio Columbia Records.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Cyzix no to chyba trzeba bilet do Sao Paulo rezerwować.

1

@spiderman1899 nie, nie jesteśmy. Pozdrawiam.

0

@cules100pro @SelloutCrowd @kamiVeB myślę że mecz z Getafe możemy do tego zaliczyć

6

Cykl życia Daniego Olmo:
- zagraj mecz jak prawdziwy profesor, normalnie Iniesta 2.0
- 3 mecze grania takiej sraki, że można oczopląsu dostać
- L4 na kilka tygodni

0

@mekston on komentuje jeszcze w ogóle?

9

@olek10 za obietnice Nawrockiego odpowiada rząd? Ciekawe.
@tbas pewnie chodziło o to, że za politykę zagraniczną odpowiada w Polsce rząd głównie.

27

@LeszekFCB no to niech spełnia obietnice i obniży VAT i ceny energii jak to zapowiadał, a realizuje obietnice w stylu „pójdę z wami na kebaba”.

0

@Ojciec5tkidzieci ja zawsze miły jestem ;)

1

Miłego dnia dla wszystkich ramblowiczów z Zimnej Wódki, Wińska i Grzecznej Panny.

2

@spiderman1899 e to skoro nie pamiętasz to faktycznie konkretnie do pieca dowaliłeś xd

1

@spiderman1899 co było pite?

0

@Luciano99 a na deser dla odmiany piwo z lodówki

0

@esem91 no to po nockach z tyle przesypiam, rozłożone może na 2 części, ale są 8h xd

Gorzej u mnie jest z dniówkami, bo wtedy to ciężko z tymi 8h

4

@Luciano99 to już lepiej serial z tego jakiś zrobić, potem się dorobi jakiś spin off o przygodach @Kessie i @Comentateiro

0

@kuczyniak wyspałem sie raz w niedzielę i później nie byłe w stanie zasnąć, poniedziałkową popołudniówkę ledwo wytrzymałem.

1

@FcPortoFan1999 @kuczyniak w moje pierwszej robocie jeszcze było tak że często się szło na nockę z soboty na niedzielę. „Weekend” zaczynałeś o 6 rano w niedzielę, a w poniedziałek na 14 trzeba było przyjść. Nie dało się nawet przestawić na spanie w nocy po tych nockach.

0

@DragonxNF ja często jak pospałem w robocie to w domu spałem tak 9-12,10-13 więc w sumie cały dzień się ma, a dodatkowa kasa prawie wpadła za dodatek nocny.

0

@FcPortoFan1999 no ja w tej robocie na linii produkcyjnej nie robię, przed zmianą wiem co mam zrobić i tyle, cały zakład w sumie tak działa. Każdy się opi3rdala, nawet kierownicy, ale jeśli robota jest zrobiona to nie ma problemu.

0

@kuczyniak ja na nockach swoje zrobię i dobiegło zmiany prześpię, ale gdy robiłem przez pół roku niecałe na nocki to dramat był, o 6 to się czułem ja zombie, w domu odsypiałem do 16/17 a najgorsze było później przestawienie się po nockach…. Istny dramat.

0

@FcPortoFan1999 a ja lubię, bo zrobię swoje i o 24-1 idę spać i tak do 5 rano xddddd

0

@kuczyniak w sumie to połowę ponad soboty ma wolną i niedziela cała jest. Ogólnie w weekendy nie robimy tylko nocki tak wypadają akurat, a robotę zaczynałem o 22 w poniedziałek więc tamten weekend miałem długi

0

@kuczyniak piątek wieczór, ostatnia zamiana na nocce.

Żyć nie umierać xd

5

Propozycja na dzisiaj: „Norwegian Wood” od The Beatles. Piosenka pochodzi z albumu „Rubber Soul” z 1965 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Danny Gaucho Neymar w strachu

1

@wojopancer no to raczej nie dla mnie

1

@wojopancer to była jakaś taktyka na ten mecz?

6

Hej @FcPortoFan1999, słyszałem, że Twój ulubiony klub z ekstraklasy to Pogoń, w końcu to PORTOwcy hehe :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?