Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi dla Ciebie napisanie, że zagrał słabo to hejt? Gdzie ja ci niby go zhejtowalem w tej wypowiedzi? Przecież nawet eksperci (nie ci z tego forum) powiedzą, że zagrał słabo, no chyba, że ty wyjdziesz wszystkim na przeciw i będziesz twierdził, że zagrał kozacki mecz.
0
@Azi nie no, dużo tutaj krytyki jest pod jego adresem, a nie hejtu. Gość gra bardzo nierówno i co z tego, że nieraz zagra jak bóg skoro później przez 5 meczów gra padake.
0
@Pedri16Future w której minucie jest ta dyskusja?
3
Dzisiaj na poprawę humoru po wczorajszej porażce propozycja od RATM: „Take The Power Back” pochodzi z albumu o tej samej nazwie co zespół, album ujrzał światło dzienne w 1991 roku.
Gdyby ktoś nie kojarzył tego zespołu to po wysłuchaniu tego numer już będzie kojarzył:
Ciekawostka: Zespół ma poglądy silnie lewicowe, co zresztą słuchać w tekstach piosenek. Często można w nic usłyszeć krytykowanie kapitalizmu, chciwości korporacji oraz ogólnopojętej równości społecznej. Byli także aktywistami, często angażowali się w różnego rodzaju ruchy, związki, protesty itd.
Druga ciekawostka: Gitarzysta Tom Morello był później także gitarzysta w innym dobrze znanym zespole - Audioslave.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@analitykTaktyki czy ja wiem czy najgorszy, pierwsza połowa nie była taka zła, wręcz bym powiedział, że była całkiem dobra, no ale druga to tragedia
1
@FcPortoFan1999 Niestety chyba masz rację, się trochę zdziwiłem, gdy zobaczyłem, że ma już aż 26 lat. Co zaczyna się rozkręcać to go kontuzja łapie.
1
https://zapodaj.net/plik-9JJGC16FtC
Szkoda chłopa, talent miał i zapowiadał się dobrze. Milik jak on niestety zostali zniszczeni przez kontuzje.
6
Mi to się marzy, żeby wolne strzelał Lewy, bo Ferran, Yamal i Rapha tak średnio się do tego nadają.
3
@Luciano99 obstawiłeś pewnie Barce i dlatego to tak się skończyło ;)
0
Ale co Olmo zagrał zajebiście z Getafe to jego
3
A pisałem, że Olmo zagra padake xd
A wystarczyło żeby Flick czytał La Ramble
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Irmscher10 Olmo to chyba Rasiak kapał
5
Rozkład jazdy znany
1
@spiderman1899 skanera używaj to powtórek nie będzie xd
2
Z tej okazji zjem sobie dzisiaj kremówkę :)
https://zapodaj.net/plik-wQq4rGJFn6
0
@bartekvisca najważniejsze, że panuje optymizm
0
@Lucyffffer1922 oj tak
2
Obamejong wczoraj bramka i 2 asysty, to już chyba wiemy kogo szwagry powinni sprawdzić jako następcę Robercika.
3
Propozycja na dzisiaj: „Quixoticelixer” pochodzi z albumu „Californication” wydanego w 1999 roku.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
9
Flick pomścił Xaviego rok temu roznosząc Bayern, to teraz prosimy o zemstę na PSG
2
@blakkudium ja ciągle liczę na jakąś Metalice, a marzeniem byłoby RHCP :D
1
@Safrani no to w sumie racja, to samo zespoły z Izraelu
2
@misterio już mają wymówkę w przypadku porażki
0
@Eklerek fajna, ale tych Juventusu to chyba nic nie przebije
0
Zarąbisty jest ten kontent z naszą maskotką
https://www.instagram.com/reel/DPOTFnKDXbq/?igsh=MWw2NzFodDdhNHB5dw==
3
@Antimadridista_WR a daj urywki z tego wiosennego klasyku, tam to były walki dopiero
2
@mordini123 bombowo to wygląda
1
@FcPortoFan1999 Ewa Pajor w takim stroju to by było coś
7
@Frimpong a baby będą tak wyglądać: https://zapodaj.net/plik-S7RcnpAPx2