0

@Azi dla Ciebie napisanie, że zagrał słabo to hejt? Gdzie ja ci niby go zhejtowalem w tej wypowiedzi? Przecież nawet eksperci (nie ci z tego forum) powiedzą, że zagrał słabo, no chyba, że ty wyjdziesz wszystkim na przeciw i będziesz twierdził, że zagrał kozacki mecz.

0

@Azi nie no, dużo tutaj krytyki jest pod jego adresem, a nie hejtu. Gość gra bardzo nierówno i co z tego, że nieraz zagra jak bóg skoro później przez 5 meczów gra padake.

0

@Pedri16Future w której minucie jest ta dyskusja?

3

Dzisiaj na poprawę humoru po wczorajszej porażce propozycja od RATM: „Take The Power Back” pochodzi z albumu o tej samej nazwie co zespół, album ujrzał światło dzienne w 1991 roku.



Gdyby ktoś nie kojarzył tego zespołu to po wysłuchaniu tego numer już będzie kojarzył:


Ciekawostka: Zespół ma poglądy silnie lewicowe, co zresztą słuchać w tekstach piosenek. Często można w nic usłyszeć krytykowanie kapitalizmu, chciwości korporacji oraz ogólnopojętej równości społecznej. Byli także aktywistami, często angażowali się w różnego rodzaju ruchy, związki, protesty itd.

Druga ciekawostka: Gitarzysta Tom Morello był później także gitarzysta w innym dobrze znanym zespole - Audioslave.

Miłego słuchania :)

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@analitykTaktyki czy ja wiem czy najgorszy, pierwsza połowa nie była taka zła, wręcz bym powiedział, że była całkiem dobra, no ale druga to tragedia

1

@FcPortoFan1999 Niestety chyba masz rację, się trochę zdziwiłem, gdy zobaczyłem, że ma już aż 26 lat. Co zaczyna się rozkręcać to go kontuzja łapie.

1

https://zapodaj.net/plik-9JJGC16FtC

Szkoda chłopa, talent miał i zapowiadał się dobrze. Milik jak on niestety zostali zniszczeni przez kontuzje.

6

Mi to się marzy, żeby wolne strzelał Lewy, bo Ferran, Yamal i Rapha tak średnio się do tego nadają.

3

@Luciano99 obstawiłeś pewnie Barce i dlatego to tak się skończyło ;)

0

Ale co Olmo zagrał zajebiście z Getafe to jego

3

A pisałem, że Olmo zagra padake xd

A wystarczyło żeby Flick czytał La Ramble

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Irmscher10 Olmo to chyba Rasiak kapał

5

Rozkład jazdy znany

1

@spiderman1899 skanera używaj to powtórek nie będzie xd

2

Z tej okazji zjem sobie dzisiaj kremówkę :)
https://zapodaj.net/plik-wQq4rGJFn6

0

@bartekvisca najważniejsze, że panuje optymizm

0

2

Obamejong wczoraj bramka i 2 asysty, to już chyba wiemy kogo szwagry powinni sprawdzić jako następcę Robercika.

3

Propozycja na dzisiaj: „Quixoticelixer” pochodzi z albumu „Californication” wydanego w 1999 roku.



Miłego słuchania :)

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

9

Flick pomścił Xaviego rok temu roznosząc Bayern, to teraz prosimy o zemstę na PSG

2

@blakkudium ja ciągle liczę na jakąś Metalice, a marzeniem byłoby RHCP :D

1

@Safrani no to w sumie racja, to samo zespoły z Izraelu

2

@misterio już mają wymówkę w przypadku porażki

0

@Eklerek fajna, ale tych Juventusu to chyba nic nie przebije

0

Zarąbisty jest ten kontent z naszą maskotką

https://www.instagram.com/reel/DPOTFnKDXbq/?igsh=MWw2NzFodDdhNHB5dw==

3

@Antimadridista_WR a daj urywki z tego wiosennego klasyku, tam to były walki dopiero

2

@mordini123 bombowo to wygląda

1

@FcPortoFan1999 Ewa Pajor w takim stroju to by było coś

7

@Frimpong a baby będą tak wyglądać: https://zapodaj.net/plik-S7RcnpAPx2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?