Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DragonxNF ja często jak pospałem w robocie to w domu spałem tak 9-12,10-13 więc w sumie cały dzień się ma, a dodatkowa kasa prawie wpadła za dodatek nocny.
0
@FcPortoFan1999 no ja w tej robocie na linii produkcyjnej nie robię, przed zmianą wiem co mam zrobić i tyle, cały zakład w sumie tak działa. Każdy się opi3rdala, nawet kierownicy, ale jeśli robota jest zrobiona to nie ma problemu.
0
@kuczyniak ja na nockach swoje zrobię i dobiegło zmiany prześpię, ale gdy robiłem przez pół roku niecałe na nocki to dramat był, o 6 to się czułem ja zombie, w domu odsypiałem do 16/17 a najgorsze było później przestawienie się po nockach…. Istny dramat.
0
@FcPortoFan1999 a ja lubię, bo zrobię swoje i o 24-1 idę spać i tak do 5 rano xddddd
0
@kuczyniak w sumie to połowę ponad soboty ma wolną i niedziela cała jest. Ogólnie w weekendy nie robimy tylko nocki tak wypadają akurat, a robotę zaczynałem o 22 w poniedziałek więc tamten weekend miałem długi
0
@kuczyniak piątek wieczór, ostatnia zamiana na nocce.
Żyć nie umierać xd
5
Propozycja na dzisiaj: „Norwegian Wood” od The Beatles. Piosenka pochodzi z albumu „Rubber Soul” z 1965 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@Danny Gaucho Neymar w strachu
1
@wojopancer no to raczej nie dla mnie
1
@wojopancer to była jakaś taktyka na ten mecz?
6
Hej @FcPortoFan1999, słyszałem, że Twój ulubiony klub z ekstraklasy to Pogoń, w końcu to PORTOwcy hehe :p
0
@KamQiX mnie ciekawi jakby się wtedy ten sezon potoczył, gdyby Valverde został. Z biegiem czasu ocenia Valverde nieźle, on pewnie by nie przegrał tyle z Bayernem.
3
@Kgorecki2500 a miał grać ładną ofensywną piłeczkę, nie to co Ernesto „słowiański przykuc” Valverde
7
Żeby wam podnieść ciśnienie na samym początku dnia to przypomnę o istnieniu tego przystojniaka i o jego cudownych wyczynach na naszej ławce trenerskiej XD:
https://zapodaj.net/plik-iDx1bHyE5b
3
Propozycja na dzisiaj: „Wild Horses” od The Rolling Stones. Utwór pochodzi z albumu „Sticky Fingers” wydanego w 1971 roku.
Jest to chyba jedna z moich ulubionych o ile nie ulubiona piosenka od nich. Świetny melancholijny utwór z elementami country.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
Have a nice day to all La Rambla users. Greetings from Bydgoszcz.
1
@Ptasior wystarczy zobaczyć ile osób przychodzi teraz na ten ch koncerty, z tego co kojarzę to jakieś rekordy popularności biją
12
@Tasde on chyba zapomniał, że oni są tam w pracy a nie na imprezie, to jest ta nowa jakość w polityce?
3
@mordini123 eleven i C+ pogódźcie się, nie ma sensu żeby dwie utalentowane firmy się kłóciły
0
@RoberDzik niech kupią jakiegoś solidnego obrońcę i wykupia Rasha jak wypali, ja tam wierzę w Rekina na N.
3
@Schoogs nie Matecki czasem?
1
@Jakchcesz kurde, a już myślałem, że to AI
5
Nieładnie Sławomirku, nieładnie XD
https://www.instagram.com/reel/DPg_wvkjBcD/?igsh=MTJ1bWl3dWMxaDEwcw==
0
@capricornusjrk ta?
https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChsSEwj-q6eA25KQAxWXckECHc8OGOUYACICCAEQCRoCd3M&co=1&gclid=Cj0KCQjw9JLHBhC-ARIsAK4Phcp9mqHSwsP8IvpEH8f8mSZ6aIDs-htL61qYyKtDoAn2I6u4zMioF8YaAj1pEALw_wcB&sph=&cce=2&sig=AOD64_0NfYlY5jCQvJ7aAL1Xi5gWEtNt7g&ctype=5&q=&ved=2ahUKEwiH5qGA25KQAxWzSfEDHZ7CEYEQwg8oAHoECAgQFg&adurl=
1
Komentarz usunięty
1
Ostatnio jakoś mam ochotę na czytanie książek, więc pytanko, jaki kryminał polecacie? Jedyny w życiu jaki przeczytałem to „Morderstwo w Orient Express” XD
0
@gmdfk ostatnio to odnowiłem subskrypcję C+, zresztą jakoś nie zagłębiałem się kto ma na które ligi licencję, więc na razie zostanę na C+.
1
@mordini123 eleven pewnie za 50 zł
C+ też w podobnej cenie
Polsat z 60/70 zł jeśli ligę Europy chcesz oglądać
Porażka…
0
@betonito bardziej słaniałbym się ku tej drugiej opcji
1
@Konradowskyy się rozpisałem dzisiaj XD