0

@DragonxNF ja często jak pospałem w robocie to w domu spałem tak 9-12,10-13 więc w sumie cały dzień się ma, a dodatkowa kasa prawie wpadła za dodatek nocny.

0

@FcPortoFan1999 no ja w tej robocie na linii produkcyjnej nie robię, przed zmianą wiem co mam zrobić i tyle, cały zakład w sumie tak działa. Każdy się opi3rdala, nawet kierownicy, ale jeśli robota jest zrobiona to nie ma problemu.

0

@kuczyniak ja na nockach swoje zrobię i dobiegło zmiany prześpię, ale gdy robiłem przez pół roku niecałe na nocki to dramat był, o 6 to się czułem ja zombie, w domu odsypiałem do 16/17 a najgorsze było później przestawienie się po nockach…. Istny dramat.

0

@FcPortoFan1999 a ja lubię, bo zrobię swoje i o 24-1 idę spać i tak do 5 rano xddddd

0

@kuczyniak w sumie to połowę ponad soboty ma wolną i niedziela cała jest. Ogólnie w weekendy nie robimy tylko nocki tak wypadają akurat, a robotę zaczynałem o 22 w poniedziałek więc tamten weekend miałem długi

0

@kuczyniak piątek wieczór, ostatnia zamiana na nocce.

Żyć nie umierać xd

5

Propozycja na dzisiaj: „Norwegian Wood” od The Beatles. Piosenka pochodzi z albumu „Rubber Soul” z 1965 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Danny Gaucho Neymar w strachu

1

@wojopancer no to raczej nie dla mnie

1

@wojopancer to była jakaś taktyka na ten mecz?

6

Hej @FcPortoFan1999, słyszałem, że Twój ulubiony klub z ekstraklasy to Pogoń, w końcu to PORTOwcy hehe :p

0

@KamQiX mnie ciekawi jakby się wtedy ten sezon potoczył, gdyby Valverde został. Z biegiem czasu ocenia Valverde nieźle, on pewnie by nie przegrał tyle z Bayernem.

3

@Kgorecki2500 a miał grać ładną ofensywną piłeczkę, nie to co Ernesto „słowiański przykuc” Valverde

7

Żeby wam podnieść ciśnienie na samym początku dnia to przypomnę o istnieniu tego przystojniaka i o jego cudownych wyczynach na naszej ławce trenerskiej XD:
https://zapodaj.net/plik-iDx1bHyE5b

3

Propozycja na dzisiaj: „Wild Horses” od The Rolling Stones. Utwór pochodzi z albumu „Sticky Fingers” wydanego w 1971 roku.



Jest to chyba jedna z moich ulubionych o ile nie ulubiona piosenka od nich. Świetny melancholijny utwór z elementami country.

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

Have a nice day to all La Rambla users. Greetings from Bydgoszcz.

1

@Ptasior wystarczy zobaczyć ile osób przychodzi teraz na ten ch koncerty, z tego co kojarzę to jakieś rekordy popularności biją

12

@Tasde on chyba zapomniał, że oni są tam w pracy a nie na imprezie, to jest ta nowa jakość w polityce?

3

@mordini123 eleven i C+ pogódźcie się, nie ma sensu żeby dwie utalentowane firmy się kłóciły

0

@RoberDzik niech kupią jakiegoś solidnego obrońcę i wykupia Rasha jak wypali, ja tam wierzę w Rekina na N.

3

@Schoogs nie Matecki czasem?

1

@Jakchcesz kurde, a już myślałem, że to AI

5

1

Komentarz usunięty

1

Ostatnio jakoś mam ochotę na czytanie książek, więc pytanko, jaki kryminał polecacie? Jedyny w życiu jaki przeczytałem to „Morderstwo w Orient Express” XD

0

@gmdfk ostatnio to odnowiłem subskrypcję C+, zresztą jakoś nie zagłębiałem się kto ma na które ligi licencję, więc na razie zostanę na C+.

1

@mordini123 eleven pewnie za 50 zł
C+ też w podobnej cenie
Polsat z 60/70 zł jeśli ligę Europy chcesz oglądać
Porażka…

0

@betonito bardziej słaniałbym się ku tej drugiej opcji

1

@Konradowskyy się rozpisałem dzisiaj XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?