Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nieładnie Sławomirku, nieładnie XD
https://www.instagram.com/reel/DPg_wvkjBcD/?igsh=MTJ1bWl3dWMxaDEwcw==
0
@capricornusjrk ta?
https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChsSEwj-q6eA25KQAxWXckECHc8OGOUYACICCAEQCRoCd3M&co=1&gclid=Cj0KCQjw9JLHBhC-ARIsAK4Phcp9mqHSwsP8IvpEH8f8mSZ6aIDs-htL61qYyKtDoAn2I6u4zMioF8YaAj1pEALw_wcB&sph=&cce=2&sig=AOD64_0NfYlY5jCQvJ7aAL1Xi5gWEtNt7g&ctype=5&q=&ved=2ahUKEwiH5qGA25KQAxWzSfEDHZ7CEYEQwg8oAHoECAgQFg&adurl=
1
Komentarz usunięty
1
Ostatnio jakoś mam ochotę na czytanie książek, więc pytanko, jaki kryminał polecacie? Jedyny w życiu jaki przeczytałem to „Morderstwo w Orient Express” XD
0
@gmdfk ostatnio to odnowiłem subskrypcję C+, zresztą jakoś nie zagłębiałem się kto ma na które ligi licencję, więc na razie zostanę na C+.
1
@mordini123 eleven pewnie za 50 zł
C+ też w podobnej cenie
Polsat z 60/70 zł jeśli ligę Europy chcesz oglądać
Porażka…
0
@betonito bardziej słaniałbym się ku tej drugiej opcji
1
@Konradowskyy się rozpisałem dzisiaj XD
3
Przyznam, że ten zespół to moje odkrycie roku (i to chyba za sprawą tego forum), także dzisiaj będą dwie propozycje irlandzkiego kwintetu.
Jeśli jesteście fanami zespołu i chcielibyście mieć koszulkę piłkarską z ich logiem to świetnie się składa, bo irlandzki klub Bohemian pochodzący z ich rodzinnego miasta - Dublina wypuścił na ten sezon właśnie taki trzeci komplet. Dodatkowo znaczna część zysków zostanie przeznaczona na pomoc dla Strefy Gazy, zespół zresztą wielokrotnie okazywał wsparcie Palestyńczykom występując z flagą na koncertach. Link do koszulki: https://www.shop-bohemianfc.com/products/adult-2025-awayjersey-fontaines-dc-regular-fit
„It’s Amazing To Be Young” to pierwszy singiel wydany przez zespół w 2025 roku.
Ten kawałek już chyba wstawiałem jako propozycję, juz nie pamiętam niestety, ale jeśli tak to potraktujcie to jako przypominajke o tym arcydziele.
Teledysk do tej piosenki przedstawia urywki z dzieciństwa członków zespołu.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
3
@macio_944 u nas to więcej komentarzy pojawia się w środku nocy niż na kafejce za cały dzień
5
@blakkudium ich jedyny sukces od ponad 2 lat
2
@Eklerek chyba niezadowolony z tego Zielińskiego
8
@Ksztaltek a co ma Tusk do tego? Widzę że komuś polityka ładnie głowę sprała
9
Jak widzę te mordę to z automatu czuję wkur@ienie
2
@macio_944 a to zwracam honor ;)
3
@macio_944 że Ci się chciało iść do kina na to, podziwiam XD
1
@Safrani czyżbyś nie przepadał za Sanah?
2
Propozycja na dzisiaj: „Objazdowe nieme kino” od zespołu Perfect.
W internecie można się spotkać z dwiema głównymi interpretacjami tej piosenki:
1. Pacyfikacja kopalni Wujek - 16 września 1981 rok.
2. Zamieszki grudniowe w 1970 roku na wybrzeżu.
Jednak ta pierwsza wersje podtrzymują sami muzycy, sam Markowski przyznał, że ta piosenka jest hołdem dla ofiar tej tragedii. Druga interpretacja jest alternatywna, opowiada o buncie i represjach w czasach PRL.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
3
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/fc-porto-ma-nowa-fanke-to-znana-polska-piosenkarka-zdjecia/282824
Kibicowałeś Porto zanim to było modne ;) @FcPortoFan1999
2
Wiem, że sezon jeszcze nie jest przegrany, bo dopiero mamy początek października i nie ma co panikować za bardzo, bo wszystko może się wydarzyć, ale jednak trochę martwię się o tę drużynę. Przecież my na tle tej Sevilli (!!!) wyglądaliśmy bardzo słabo, przemęczenie, rozkojarzenie, bardzo duża niedokładność, to nie była porażka w stylu 1-0, 2-1, czy nawet 2-0, ale solidny wpier@ol, dawno nie oglądałem takiego meczu, żeby nikomu nic nie wychodziło. W tamtym sezonie też mieliśmy taki dołek z formą tylko tam brakowało skuteczności, w grudniowym meczu z Atletico, z Leganes, z Las Palmas. Dodatkowo nasi padają jak muchy, co chwilę najlepsi piłkarze wypadają. Oby Flickowi udało się jakoś ten syf ogarnąć.
2
@Eklerek a Dybala czasem nie grał na N?
Lyon posprzedawał największe gwiazdy, a na razie dają radę w tym sezonie, obłudami im się zakwalifikować do LM.
2
Celta Vigo znowu 1:1 XDDDD
1
@Kinginiesta no ale wracają prawie po przerwie reprezentacyjnej, Yamal coś koło 2 tygodni ma, Rapha też koło tego jeszcze pauzuje
2
@wojopancer Lewy
0
@Kinginiesta no pewnie Yamal, Rapha, Szczęsny, Eric Garcia i jeszcze kilku by się pewnie znalazło. Raczej wątpię, że Flick będzie te dwa tygodnie leżał na basenie z drineczkiem w łapie.
0
@Kinginiesta no wszyscy raczej nie pojadą
7
Nasza obrona widząca mbappe:
https://zapodaj.net/plik-wQNL8gXxwJ
1
Mam nadzieję że Flick ogarnie ich przez te 2 tygodnie, bo my w tych dwóch meczach wyglądaliśmy jak jakieś kurwa Elche czy inna Mallorca.
1
A my się z realu śmialiśmy….
0
@ProMILs nie zapominajmy o Olmo i Trollaujo