5

1

Komentarz usunięty

1

Ostatnio jakoś mam ochotę na czytanie książek, więc pytanko, jaki kryminał polecacie? Jedyny w życiu jaki przeczytałem to „Morderstwo w Orient Express” XD

0

@gmdfk ostatnio to odnowiłem subskrypcję C+, zresztą jakoś nie zagłębiałem się kto ma na które ligi licencję, więc na razie zostanę na C+.

1

@mordini123 eleven pewnie za 50 zł
C+ też w podobnej cenie
Polsat z 60/70 zł jeśli ligę Europy chcesz oglądać
Porażka…

0

@betonito bardziej słaniałbym się ku tej drugiej opcji

1

@Konradowskyy się rozpisałem dzisiaj XD

3

Przyznam, że ten zespół to moje odkrycie roku (i to chyba za sprawą tego forum), także dzisiaj będą dwie propozycje irlandzkiego kwintetu.

Jeśli jesteście fanami zespołu i chcielibyście mieć koszulkę piłkarską z ich logiem to świetnie się składa, bo irlandzki klub Bohemian pochodzący z ich rodzinnego miasta - Dublina wypuścił na ten sezon właśnie taki trzeci komplet. Dodatkowo znaczna część zysków zostanie przeznaczona na pomoc dla Strefy Gazy, zespół zresztą wielokrotnie okazywał wsparcie Palestyńczykom występując z flagą na koncertach. Link do koszulki: https://www.shop-bohemianfc.com/products/adult-2025-awayjersey-fontaines-dc-regular-fit

„It’s Amazing To Be Young” to pierwszy singiel wydany przez zespół w 2025 roku.



Ten kawałek już chyba wstawiałem jako propozycję, juz nie pamiętam niestety, ale jeśli tak to potraktujcie to jako przypominajke o tym arcydziele.



Teledysk do tej piosenki przedstawia urywki z dzieciństwa członków zespołu.

Miłego słuchania :)

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

3

@macio_944 u nas to więcej komentarzy pojawia się w środku nocy niż na kafejce za cały dzień

5

@blakkudium ich jedyny sukces od ponad 2 lat

2

@Eklerek chyba niezadowolony z tego Zielińskiego

8

@Ksztaltek a co ma Tusk do tego? Widzę że komuś polityka ładnie głowę sprała

9

Jak widzę te mordę to z automatu czuję wkur@ienie

2

@macio_944 a to zwracam honor ;)

3

@macio_944 że Ci się chciało iść do kina na to, podziwiam XD

1

@Safrani czyżbyś nie przepadał za Sanah?

2

Propozycja na dzisiaj: „Objazdowe nieme kino” od zespołu Perfect.

W internecie można się spotkać z dwiema głównymi interpretacjami tej piosenki:
1. Pacyfikacja kopalni Wujek - 16 września 1981 rok.
2. Zamieszki grudniowe w 1970 roku na wybrzeżu.

Jednak ta pierwsza wersje podtrzymują sami muzycy, sam Markowski przyznał, że ta piosenka jest hołdem dla ofiar tej tragedii. Druga interpretacja jest alternatywna, opowiada o buncie i represjach w czasach PRL.



Miłego słuchania :)

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

2

Wiem, że sezon jeszcze nie jest przegrany, bo dopiero mamy początek października i nie ma co panikować za bardzo, bo wszystko może się wydarzyć, ale jednak trochę martwię się o tę drużynę. Przecież my na tle tej Sevilli (!!!) wyglądaliśmy bardzo słabo, przemęczenie, rozkojarzenie, bardzo duża niedokładność, to nie była porażka w stylu 1-0, 2-1, czy nawet 2-0, ale solidny wpier@ol, dawno nie oglądałem takiego meczu, żeby nikomu nic nie wychodziło. W tamtym sezonie też mieliśmy taki dołek z formą tylko tam brakowało skuteczności, w grudniowym meczu z Atletico, z Leganes, z Las Palmas. Dodatkowo nasi padają jak muchy, co chwilę najlepsi piłkarze wypadają. Oby Flickowi udało się jakoś ten syf ogarnąć.

2

@Eklerek a Dybala czasem nie grał na N?

Lyon posprzedawał największe gwiazdy, a na razie dają radę w tym sezonie, obłudami im się zakwalifikować do LM.

2

Celta Vigo znowu 1:1 XDDDD

1

@Kinginiesta no ale wracają prawie po przerwie reprezentacyjnej, Yamal coś koło 2 tygodni ma, Rapha też koło tego jeszcze pauzuje

2

0

@Kinginiesta no pewnie Yamal, Rapha, Szczęsny, Eric Garcia i jeszcze kilku by się pewnie znalazło. Raczej wątpię, że Flick będzie te dwa tygodnie leżał na basenie z drineczkiem w łapie.

0

@Kinginiesta no wszyscy raczej nie pojadą

7

Nasza obrona widząca mbappe:
https://zapodaj.net/plik-wQNL8gXxwJ

1

Mam nadzieję że Flick ogarnie ich przez te 2 tygodnie, bo my w tych dwóch meczach wyglądaliśmy jak jakieś kurwa Elche czy inna Mallorca.

1

A my się z realu śmialiśmy….

0

@ProMILs nie zapominajmy o Olmo i Trollaujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?