0

@marcin62 ale którzy „fajnopolacy” biorą ją za idolkę xdddd

0

@AduŚ07 on chce tylko grać w piłkę

4

Propozycja na dzisiaj: „Owner of a Lonely Heart” od brytyjskiego zespołu „Yes”. Piosenka pochodzi z albumu „90125” wydanego w 1983 roku.



Miłego słuchania :)

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Ojciec5tkidzieci podziwiam ludzi którzy poszli na ten syf do kina xd

0

@Starrk i to jest dobra informacja, oby dojechał tylko

0

@MesQueUnClub_87 czemu Ci się nie spodobał?

0

@Eklerek 15 meczów trzeba teraz tylko zagrać?

0

@arasz1819 wraca normalność

0

@Bobo25 nieraz już widziałem takie komentarze, na tym forum także się pojawiały

1

@AlphaNumeric szkoda że nie szanuje nas na tyle żeby dostosować się do swoich słów o nie dzieleniu rodzin przez politykę.

0

@kamiVeB no akurat sobie podczas pieczenia odpaliłem w tle

8

Wszyscy, którzy twierdzą, że TVP teraz jest gorsze to nich obejrzą ten wywiad z Kurskim. Oni nawet teraz podjazdu nie mają xd

0

@Tasde ta nagroda to była jego imienia

4

Kurski to naprawdę ma ludzi za debili

1

@D10SLEO jeden? XD

1

@PatrychoO ja od kilku osób słyszałem, że Lis był kiedyś spoko dziennikarzem, pewnie miał jakies odchyły ale ogólnie małego osobę raczej patrzyło się pozytywnie/neutralnie. Teraz te same osoby mi mówią ze go odkleiło.

3

Hulajnogarze to naprawdę stan umysłu.
Stoję sobie wczoraj na światlach przed przejściem tramwajowym i tak obserwowałem przejście dla pieszych, które znajdowało się z 20/30 metrów ode mnie. Wyskoczyło pieszym zielone, ale nikt nikt oprócz gościa na hulajnodze nie przechodził, bo zbliżał się radiowóz na sygnale. Śmignął im przed maską, aż musieli wyhamować, fartło mu sie, że pewnie mieli pilne wezwanie, bo pojechali dalej.

Kiedyś jeszcze spotkałem gościa co jechał sobie bez kasku ani jakiś ochraniaczy z 50 km/h.


0

@Safrani a co do pierwszego pytania to jak myślisz xd

1

@Safrani dla mnie top4 to ciężko wybrać, ale raczej byłoby to Holecka, Rachoń, Sakiewicz, Schnepf, a tuż za nimi Pereira, Kłeczek, Lis i bracia Karnowscy. Lisa to jeszcze można zrozumieć, bo udar miał i może przez to się coś przestawiło, ale cała reszta?

0

@Ojciec5tkidzieci wyżej wstawiałem tabele

0

@FcPortoFan1999 na stornie TVP info była nawet kategoria „pogarda” gdzie byłby artykuły atakujące życie prywatne polityków i ich rodziny, jeśli to nie przebije „dokonań” Lisa i pińskiego to ja nie wiem co przebije.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@krefi10 ja to w miesiącu piję maks z10 razy gdzieś

0

@FcPortoFan1999 no nie wydaje mi się

0

Zalewski kontuzjowany jest?

0

@D10SLEO do wybielacza go wsadzili chyba

0

@FcPortoFan1999 No dla mnie to tych „dziennikarzy” z TVP za czasów PISu to nic nie przebije

0

@FcPortoFan1999 i w sumie czy był gorszy niż Holecka albo Kłeczek? Ja pamiętam program jedziemy, bo gdy nudziłem się w robocie to sobie chwilę oglądałem i w sumie to niczym się to nie różniło od tego co robi Lis na swoim kanale prywatnym. Już nie mówiąc o tym, że właśnie tacy dziennikarze jak Rachon czy wspomniana juz Holecka to
tworzyli takie materiały ja ten poniżej.


0

@CZAJUN_119 oj za tego kibica realu to zasłużenie wygrał XD

1

@FcPortoFan1999 w sumie czy ja wiem czy zasłużenie, gość jest odklejony totalnie od rzeczywistości i na pewno powinien się załapać gdzieś do ćwierćfinału, ale czy jest większy od Holeckiej? No nie wydaje mi się. Jego kanał na YT ma lekko ponad 60 tysięcy subów, wyświetleń też ma ponad 10-20 tysięcy na filmik, Holecka jednak w TVP i Republice miała większe zasięgi. O Lisie to w sumie jest głośno od 2/3 lat, bo wcześniej nie słyszałem zbytnio żeby prawica się go aż tak bardzo czepiała. Swoje pewnie też zrobiło to, że dużo wojenek Stanowski z nim prowadził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?