1

@spiderman1899 no ręka nie, ale dmuchana lalka już tak XD

2

@Stinger_ @MesQueUnClub_87 ja to chyba jestem wyjątkiem, bo u mnie to dzień chłopaka bardziej świętujemy niż dzień kobiet XD

1

@KochamInieste strzały po ziemi są skuteczne, szczególnie jeśli lecisz sam na sam.

1

@KochamInieste ja sobie zwolniłem jeszcze bardziej gameplay niż ten realistyczny i gra mi się przyjemnie, mniej na pewno jest bugów w animacjach, w 25 to był dramat, pododawali też sporo nowych. Na pewno na + w karierze to rynek menadżerów, losowe wydarzenia, jakieś nowe stadiony. Bramkarze jednak dla mnie są trochę bardziej wylewowi, w sensie zapowiadali, że będzie mnie bramek po odbitkach, a mam wrażenie, że nic się nie zmieniło. Podobno ich poprawili ostatnio, ale przed tą łatką było jeszcze gorzej.
Na duży minus to to że nie zmienili menu w karierze, ciężko się po nim porusza, przynajmniej dla mnie.
Ogonie rzecz biorąc to lepiej jest niż w 25.
Jeszcze jeden minus jest taki, że mogliby zmienić kolor menu, bo się ma wrażenie, że od 3/4 lat gra się ciągle w tę samą grę.

1

@LambiPL kobiety będą teraz w burkach biegać XD

2

@Arden Luis Enrique, jak ja cię kur@a uwielbiam

4

W tej „serii” raczej staram się nie wstawiać popularnych i dobrze znanych piosenek, raczej te mniej znane od większych czy mniejszych zespołów, jednak tą musiałem zaproponować. Obok „Everlong” mój ulubiony rockowy kawałek.

„Wanted Dead Or Alive” pochodzi z albumu „Slippery When Wet” wydanego w 1986 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@Kgorecki2500 ta peleryna to wygląda jak zdziwiony duch

1

@Kgorecki2500 mieszka na tej samej wyspie co Michael Jackson i Lepper

0

@ProMILs oby nie było „samolot z ziobra upada po raz pierwszy” XD

1

Czekamy na koszulki z logiem Young Leosi albo Bambi.

0

@Walpiano rzucał znowu marynarka?

1

@Safrani a jak oceniasz ten kawałek?

0

@Azazel_Pazuzu oni jakby chcieli to by tryplet zdobyli z palcem w tyłku, ale co to za frajda ciągłe wygrywanie ze wszystkimi

2

Propozycja na dzisiaj: „Paper Cuts” od Nirvany. Piosenka pochodzi z albumu „Bleach” wydanego w 1989 roku, to ten sam album w którym znalazła się m.in. piosenka „About A Girl”.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

Olmo zagrał dobry mecz, więc w następnym zagra jak ostanie gówno

0

Podrzuć ktos ten mem z pedrim „have a nice match”

4

Liga negreiry co nie

5

Ten gra w siatkówkę, ten kosi na żółtą i gramy dalej

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Zaczynamy zabawę
1 strzał
5% posiadania piłki
10”% szczęścia
I 1-0 dla nich

1

@AxelF oni to zawsze są w opozycji do każdego pomysłu

0

Wiadomo kiedy Yamal wróci?

18

Niedziela popołudnie, humor w miarę gituwa, z kotem pijemy sobie drineczka

https://zapodaj.net/plik-g2MEBQ4UbM

1

0

@Aragorn33 a mi się przypomniał chyba Modric jak wystawił piłkę Kunde w finale PK

7

Propozycja na dzisiaj od brytyjskiej grupy Pink Floyd. „Mother” pochodzi z albumu „The Wall” wydanego w 1979 roku.



Tu link do oficjalnego konta zespołu na Spotify:
https://open.spotify.com/track/1GEOSS415bZVHNuXWlCT6b?si=MrAiT9ODRWaxaPSWY2GQOA

Miłego słuchania :)

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

3

Ale że sędzia żadnego karniaczka dla śmietankowych nie gwizdnął, ja w szoku normalnie

1

@Pablozeusz i tak pewnie przegrają xd

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?