Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 tylko, że mi pokazuje, że rozegrałem na swoim koncie 11 godzin, a jemu pokazuje coś koło pół godziny więc nie kumam dalej xd
0
Ej o co chodzi XD
Kupiłem to EA Play, żeby sobie pograć 10h w to nowe FC, a teraz patrzę ile mam rozegranych godzin i mi pokazuje, że 11h XD
Jeszcze w dodatku brat gra na swoim koncie, nwm czy to też powinno doliczać do tych 10h.
0
@ShawnC ja tutaj publikuje i komentuje czasem tylko ciekawe propozycje muzyczne w mojej ocenie, a nie zachowania podczas koncertów, jakbym miał nie wstawiać piosenek od zespołów, których członkowie zachowywali się jakoś nieprzyzwoicie/źle to chyba w ogóle nie wstawiałbym tutaj rocka. Tamten się rozebrał, tamten się nawalił i się awanturował, tamten narkoman, a tamten jeszcze coś innego.
0
@ShawnC ale to mam ich nie słuchać, bo laska cycki kiedyś tam pokazała czy jak? Ciekawe czy jakbym wstawił tutaj coś od Lady Pank to czy byś się przyczepił, że Borysewicz jajca kiedyś pokazał przed dziećmi na koncercie.
0
@ShawnC a pokaż mi zespół rockowy który się nie rozbiera xd
5
Na dzisiaj przygotowałem aż trzy propozycje od włoskiego zespołu Måneskin, wszystkie w języku włoskim. Imo włoski najbardziej ze wszystkich języków pasuje do piosenek, nie wiem co w sobie ma, ale świetnie mi się słucha piosenek w tym właśnie języku, szczególnie rockowych.
Ciekawostka: Måneskin wygrał Eurowizję w 2021 roku właśnie piosenka „Zitti E Buoni”.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@Czyhrynski @clyde ja jedynie żałuję, że wczoraj nie pojechałem, bo pewnie jeszcze więcej byśmy z ojcem nazbierali, a tak to dzisiaj udało się całe wiadro nazbierać.
6
https://zapodaj.net/plik-EUHadz8br7
Dzisiejsze zbieranie :)
@MesQueUnClub_87 @Zelazny_Mike
0
Gdzie wy MLS oglądacie?
0
Święta Maria co za mecz
6
@blakkudium nie jestem już z drewna!
1
@Kgorecki2500 gościu weź, co ty mówisz w ogóle
0
Marzeniem na ten sezon jest Barca mistrzem, Valencia w pucharach, a spada Espanyol i Getafe.
1
@Herato oczywiście, że potężny Oriol Romeu, co to za pytanie
0
To teraz Valencia powinna przycisnąć Athletic
4
Widzę, że EA już wcisnęło paczki za 100k xddddd
Ta gra znowu zdechnie w styczniu
0
@th@les to że oni dopiero teraz odkryli jakim geniuszem jest Pedri to śmiech na sali XD
1
@MYTO konfa o 15,5% za dużo
0
@Kazragore ta, a potem ta sama grupa osób co chce znieść prohibicję będzie narzekać, że boją się wyjść w nocy na miasto i w ogóle, że się zrobiło bardziej niebezpiecznie. Ja tam abstynentem nie jestem, też nieraz chciałem sobie kupić alko po 22, bo naszła mnie akurat ochota na piwko, ale jak mam wybierać między mniejszym syfem w mieście, a tym, że czasem się nie napiję to wybieram to pierwsze. Zawsze można sobie zrobić zakupy wcześniej i problemu nie będzie. Myślisz, że SM/Policja ogarną ten syf jaki może się zrobić jeśli się to zniesie? Bo ja wątpię.
0
@Kengo jak na k#rwę przystało
0
Wow mbappe nie z karnego, święto normalnie
1
@Eklerek to chyba tak źle nie jest
1
@Ojciec5tkidzieci najlepsza jeśli chodzi o wszytko, soundtrack tam był genialny, wtedy jeszcze EA umiało wybierać dobre piosenki. Co do FUT i gameplayu to pełna zgoda.
5
@spiderman1899 A potem wszyscy wstali i odśpiewali rotę
3
Propozycja na dzisiaj:
Ciekawostka: ten utwór tak samo jak ten wczorajszy, również znalazł się na soundtracku Fify 15.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq
1
@barcanawieki przecież on chyba nie myślał, że wyjdzie mu, że jest w 100% Polakiem i jego przodkowie także byli w 100% Polakami.
0
@Kazragore ty mieszkałeś kiedyś w mieście, który miał taki problem przed wprowadzeniem prohibicji czy nie? Bo czytając twoje komentarze można dojść do wniosku, że chyba nie.
4
@Aragorn33 moja wiocha jest położona obok 30 tysięcznego miasta i w sumie obok Krakowa, ta prohibicja to była jedna z lepszych rzeczy jakie spotkała to miasto i to powie każdy mieszkaniec tutaj.
Ale pewnie i tak zaraz ci ktoś da porównanie, że to tak jakby zakaz jeździć samochodem XD
1
@DragonxNF @directedbyfcb lipa i tak, bo jeśli po odejściu Messiego przez 4 lata ponad padły może z 3 bramki z wolnych.
0
@directedbyfcb to i tak trochę słabo