Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca zawsze jest takie gadanie, a potem kończy się jak się kończy xd
2
@Andrzej_Majonez 3-2 dla Barcy
10
@Aragorn33 wolnościowy gdy ktoś korzysta z wolności słowa i naśmiewa się z prawicy:
( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
0
@daniel32778 tak szczerze nie widziałem kto to jest draq queen, bo jakoś nie siedzę w tych tematach, ale i tak nie zmienia to faktu, że ładna patologia
2
@Jakchcesz ciekawe w sumie jak na prywatnym przedsiębiorcy wymusza zmiany cen
0
@Czyhrynski u mnie to w sumie też skoki i jeszcze F1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Faro Weź, przecież ten trzeci komplet to najgorsze stroje Barcy od lat
1
Marianka i jej chłoptasie to już ładna patologia jest, teraz przyszedł czas na walkę z transem w oktagonie.
https://sport.interia.pl/sportowe-zycie/news-tego-nikt-sie-nie-spodziewal-byly-czlonek-konfederacji-zawal,nId,22421177
0
@ShawnC dziękujemy Araujo
29
@PatrykBarca co ty w ogóle za porównanie dałeś xd
3
@tbas ja tam jestem za
1
@FcPortoFan1999 Kiwior z Bednarkiem pokażą mu miejsce w szeregu jak będzie się z nimi mierzył
0
@Ryoumen ta, bo te komentarze twoje, że liżemy dupsko Ukraińcom i w ogóle robią z nami co chca to sobie wymyśliłem XD
Zresztą jak Ty o brak kasy w budżecie NFZ obwiniasz niepracujących Ukraińców to beka, bo nie wiem czy wiesz, ale nawet jakby pracowali to i tak by kasy tam brakowało i to nawet kilkudziesięciu miliardów, dlatego na taki pomysł mógł wpaść tylko konfederata. Chciałeś, żebym ci znalazł twój komentarz, że obwiniasz ich o byle co, to masz u góry swój pierwszy. Tu się rozchodzi bardziej o małe wydatki na NFZ, bo Polska wydaje chyba gdzieś koło 6% PKB tylko, mała składka zdrowotna.
0
@Ryoumen gdy widze jak ktoś pisze „Ukry” to raczej wiem jakie ma podejście do nich :p
1
@Safrani wniosek został zaakceptowany, akurat mam jeszcze sporo ciekawych numerów w klimatach rockowo/metalowo/bluesowych ;)
0
@Ryoumen bo już nieraz widziałem jak ich obwiniałeś o byle co, zresztą ciekawe ile faktycznie państwo przeznacza na utrzymanie tych niepracujących.
0
@Ryoumen ja ogólnie o nich pisze
1
@Lanosss aż dziwne, że z jakaś łysą nie jest
3
Po długiej, bo jednodniowej przerwie wracamy do rockowej muzyki, a konkretnie do najpopularniejszego zespołu świata: The Beatles. Dzisiejsza propozycja jest wyjątkowa, ponieważ to ostatnia oficjalna piosenka zawierająca nagrania wielkiej czwórki (Lennona, McCartneya, Harrisona i Ringo Stara) wydana przez brytyjski zespół.
Ciekawostka: John Lennon stworzył demo tej piosenki w końcówce lat 70.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq
0
@Ryoumen tak ich utrzymujemy, że Ukraińcy wnoszą do budżetu 15 mld PLN, a „wynoszą” 3 mld PLn i to niecałe. Dodatkowo % bezrobotnych Ukraińców jest mniejszy niż % bezrobotnych Polaków, dane za 2024 rok.
Ale ty wszędzie widzisz problem w Ukraińcach, coś się dzieje to od razu ich wina.
1
@fart oglądałeś?
2
Przecież to Atletico jest takie mierne, że aż szok, nie ma chyba bardziej frajerskiego klubu. W sezonie 20/21 pamiętam, że wykręcili majstra, ale prawie sfrajerzyli to mając sporo przewagę punktową, a na koniec sezonu im się zrobiła nerwówka i chyba tylko kilka pkt nad Realem skończyli. W 21/22 byli w tabeli niż od nas, a a chyba każdy z nas pamięta kto wtedy w Barcy grał (Dest, De Jong i inne jakieś dziwne wynalazki). W tamtym sezonie skończyli nawet pod najsłabszym realem od lat i w dodatku przegrali z nimi w LM, a i rozwalili przewagę 9 pkt.
3
@Luciano99 tylko uważaj na tym Orlenie, żebyś znowu od kasjerki nie dostał
2
I to jest tania i skuteczna ochrona przed dronami :)
1
@Criss18Barca oni to płacą po 100 baniek ponad i to za takich zawodników jak Mudryk
1
@Safrani i to jest dobre rozwiązanie!
1
@pride1899 bo tam już jest ze 100 komentarzy ponad i pewnie ten by przepadł i nikt by go nie zobaczył
3
To jeszcze taki komentarz mój do tej dyskusji, która jest w gorących. Lewica pewnie też kazała zgłaszać osoby, które „celebrowały” śmierć Floyda. Zresztą cytowanie jego własnych słów w odniesieniu do jego śmierci zalicza się do tego celebrowania?
https://www.bbc.com/news/articles/cn0r5y33pj5o.amp
3
@ferdas_rawa ja nie powiem kto miał na listach dwa lata temu w wyborach 2023 płaskoziemcow, kto wątpi w działanie szczepionek, kto bał się nadajników 5G, kto nie wierzy w globalne ocieplenie. Tak, prawica to szury.