Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
La Bamba w pigułce:
- męczenie buly za Xaviego i wygrywanie po 1:0 - zle
- świetny mecz i wygrywanie 6:0 - też źle
Wam się niektórym nie da dogodzić xd
1
@DragonxNF oj nie wiem czy wy chcecie usłyszeć co wpisuje się w moją definicję muzyki romantycznej xd
0
@Czyhrynski dla mnie najlepsza gra w jaką grałem, świetna fabuła, świetny klimat, Rock* potrafi w gry
0
@FcPortoFan1999 patrząc na to jaką cenę ustawił Lim za Valencie to wątpię, że znajdzie się jakiś kupiec, w dodatku spory dług. Ćwiakala nagrał dobry odcinek jakiś czas temu na temat Valencii.
0
@FcPortoFan1999 spadku im nie życzę bo boję się że zostaną w 2. La lidze na dłużej wtedy
0
@FcPortoFan1999 wątpię, żeby im to pomogło, tutaj tylko pomoże zmiana właściciela.
0
@FcPortoFan1999 aaa fakt, to był 2019. Ja jako mały fan nietoperzy liczę, że wrócą chociaż do europejskich pucharów
2
@Comentateiro już chyba po sezonie jest, wątpię, że odrobią taką stratę. Poddać ligę i skupić się na lidze mistrzów
3
@DragonxNF jak mają taką padake grać to nie mam zamiaru ich już oglądać
0
@FcPortoFan1999 no to prawda, teraz to taki jest powiedzmy solidny średniak ligi, taki na miarę środka tabeli, a pamiętam jak jeszcze w sezonie 19/20 wygrywali grupę w Lm, a chyba w 2021 wygrali puchar króla. O wcześniejszych latach nie mówiąc, bo za czasów Villi, Silvy to była trzecia siła piłkarska w Hiszpanii.
11
Hahaha tylko 6:0? Taka Barca to powinna z 20:0 minimum wygrać. Tragicznie słaby mecz w naszym wykonaniu.
0
@FcPortoFan1999 nawet o tym Limie mi nie wspominaj, bo Valencia to w sumie mój drugi klub ulubiony po Barcy i boli mnie co on z tym klubem zrobił
0
@FcPortoFan1999 nie no, wiadomo że nie jest to Valencia nawet sprzed 5 lat, ale wciąż jest to średniak ligowy, w tamtym sezonie o puchary się otarli
4
Lewy 2 sytuacja - 2 bramki
Ferran 2 sytuacje - 0 bramek
0
Chyba nie ma spalonego
5
@malicinho nie no, akurat z nami mają problem, ale tak to to solidna ekipa
1
Brawo Lewy, zawsze jego gol cieszy :)
0
Ale ta Valencia z nami jest słaba xd
W tamtym sezonie tez dostawali wpierdziel widzie, że dużo się nie zmieniło xd
1
@DragonxNF przecież ta oferta to żart jakiś nieśmieszny był
0
Gdy patrzę na Ferminka to zastanawiam się czy gejem nie jestem. Cudowny to jest piłkarz.
0
Ale ciasteczko dał
0
Flick wpuszczaj już Lewego
0
@Pablozeusz Onana po odejściu z united:
Już nie jestem z drewna!
1
@Cyzix jak chcemy grać na pół gwizdka to przyda się 3-0 prowadzić, bo nieraz już 2:0 przepieprzyli xd
13
@PuszkinFan tragiczny to ty jesteś
9
40 mln to są warte jaja Fermina patrząc na to, że Chelsea za jakiegoś Mudryka płaciła powyżej 100 mln
0
Teraz wychwalamy pod niebiosa a jeszcze 5 minut temu go sprzedać chcieliście xd
0
Fernando Torres co ty robisz…
0
@Arden jego też lewy w kiblu zamknąl zeby potężny Szwed mógł zagrać?
17
Bardghji ładuje dzisiaj hat tricka róbcie screeny