13

La Bamba w pigułce:
- męczenie buly za Xaviego i wygrywanie po 1:0 - zle
- świetny mecz i wygrywanie 6:0 - też źle
Wam się niektórym nie da dogodzić xd

1

@DragonxNF oj nie wiem czy wy chcecie usłyszeć co wpisuje się w moją definicję muzyki romantycznej xd

0

@Czyhrynski dla mnie najlepsza gra w jaką grałem, świetna fabuła, świetny klimat, Rock* potrafi w gry

0

@FcPortoFan1999 patrząc na to jaką cenę ustawił Lim za Valencie to wątpię, że znajdzie się jakiś kupiec, w dodatku spory dług. Ćwiakala nagrał dobry odcinek jakiś czas temu na temat Valencii.

0

@FcPortoFan1999 spadku im nie życzę bo boję się że zostaną w 2. La lidze na dłużej wtedy

0

@FcPortoFan1999 wątpię, żeby im to pomogło, tutaj tylko pomoże zmiana właściciela.

0

@FcPortoFan1999 aaa fakt, to był 2019. Ja jako mały fan nietoperzy liczę, że wrócą chociaż do europejskich pucharów

2

@Comentateiro już chyba po sezonie jest, wątpię, że odrobią taką stratę. Poddać ligę i skupić się na lidze mistrzów

3

@DragonxNF jak mają taką padake grać to nie mam zamiaru ich już oglądać

0

@FcPortoFan1999 no to prawda, teraz to taki jest powiedzmy solidny średniak ligi, taki na miarę środka tabeli, a pamiętam jak jeszcze w sezonie 19/20 wygrywali grupę w Lm, a chyba w 2021 wygrali puchar króla. O wcześniejszych latach nie mówiąc, bo za czasów Villi, Silvy to była trzecia siła piłkarska w Hiszpanii.

11

Hahaha tylko 6:0? Taka Barca to powinna z 20:0 minimum wygrać. Tragicznie słaby mecz w naszym wykonaniu.

0

@FcPortoFan1999 nawet o tym Limie mi nie wspominaj, bo Valencia to w sumie mój drugi klub ulubiony po Barcy i boli mnie co on z tym klubem zrobił

0

@FcPortoFan1999 nie no, wiadomo że nie jest to Valencia nawet sprzed 5 lat, ale wciąż jest to średniak ligowy, w tamtym sezonie o puchary się otarli

4

Lewy 2 sytuacja - 2 bramki
Ferran 2 sytuacje - 0 bramek

0

Chyba nie ma spalonego

5

@malicinho nie no, akurat z nami mają problem, ale tak to to solidna ekipa

1

Brawo Lewy, zawsze jego gol cieszy :)

0

Ale ta Valencia z nami jest słaba xd
W tamtym sezonie tez dostawali wpierdziel widzie, że dużo się nie zmieniło xd

1

@DragonxNF przecież ta oferta to żart jakiś nieśmieszny był

0

Gdy patrzę na Ferminka to zastanawiam się czy gejem nie jestem. Cudowny to jest piłkarz.

0

Ale ciasteczko dał

0

Flick wpuszczaj już Lewego

0

@Pablozeusz Onana po odejściu z united:
Już nie jestem z drewna!

1

@Cyzix jak chcemy grać na pół gwizdka to przyda się 3-0 prowadzić, bo nieraz już 2:0 przepieprzyli xd

13

@PuszkinFan tragiczny to ty jesteś

9

40 mln to są warte jaja Fermina patrząc na to, że Chelsea za jakiegoś Mudryka płaciła powyżej 100 mln

0

Teraz wychwalamy pod niebiosa a jeszcze 5 minut temu go sprzedać chcieliście xd

0

Fernando Torres co ty robisz…

0

@Arden jego też lewy w kiblu zamknąl zeby potężny Szwed mógł zagrać?

17

Bardghji ładuje dzisiaj hat tricka róbcie screeny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?