4

@10LionelMessi10 Zenek Martyniuk

1

@Laminedependencia zobaczymy, ja całe czasy wierzę że zobaczymy ich w drugiej lidze

5

@Laminedependencia oby i tak spadli

1

@blakkudium Polska gurom!

3

@Encore On w tej szklance ma na pewno wode?

0

Jak będzie kiedyś współpraca z RHCP, Metallica, albo Black Sabbath to przysięgam, że kupię z 10 koszulek xd

2

@Andi18 za istnienie

0

@Uukasz_93 tamten sezon miał dość dobry, ja raczej jestem też za odejściem, ale ze względu na tę kontuzję, bo gość ciągle na L4 siedzi

0

@barteq za Olmo to wątpię, że ktoś więcej da patrząc na to, że gość jest przez pół sezonu niedostępny

1

@Stinger_ a mnie rozwalił bardziej argument, że „sprzedać Fermina bo Rakiticia też nie sprzedaliśmy jak był coś warty”. Fermin jest młody więc nawet jakby zagrał jeszcze z 2 sezonu to dalej by miał czas na bycie lepszym piłkarzem, Rakitic ile miał lat jak odchodził od nas? 32? 33?

0

Olmo powinien waszym zdaniem zostać czy odejść, jeśli byłaby oferta nawet na poziomie tych 30 mln. Piłkarz dobry, ale niestety zbyt kruchy, dobre mecze przeplata z tymi słabymi, jakoś ciężko mu utrzymać stałą formę.

2

@Beztroskii w 2137 roku

3

@JohnKennedy Ziobro euro

9

@Kgorecki2500 Biden XD

1

Eric Garcia to stał się tym kim miał się stać Sergi Roberto, gra na ŚO - gra bardzo dobrze, gra na PO? To samo, na ŚPD też sobie poradził. Z całą sympatią do Sergio to gość zbyt często grał po prostu średnio, żeby nie powiedzieć słabo, gdyby nie ten rajd z klasyku w 2017 i gol z PSG to mało kto by go tutaj wspominał.

17

@mientusek1407 ja jak zobaczyłem, że Bellingham ma większy ovrl niż Pedri to parsknąłem śmiechem. Tyle warte są te oceny.

0

@MesQueUnClub_87 jeśli masz Katar to nie Dubaj

0

Mecz się skończył, emocje opadły do czwartku więc można z powrotem wrócić do kłócenia się o politykę.

0

@PatrykBarca Ten i ten to paralityk i tyle xd

1

@macio_944 musiałeś przypomnieć? Od samego patrzenia na ten skład mam nerwy xd

0

@FcPortoFan1999 młody i perspektywiczny niczym Paweł Brożek

0

@Eklerek oj nie świadczy to za dobrze o reszcie zespołu Milanu

1

@pikass14 zazdroszczę xd

0

@misterio pewnie ;)

6

Specjalna dedykacja dla @DragonxNF i @misterio. Nie jest to może muzyka klasyczna i raczej jakieś propozycji nie będzie w tych klimatach, bo nie słucham tego gatunku i nie mam za bardzo pojęcia jaką ciekawą propozycję mógłbym dać, ale ten dzisiejszy utwór starałem się dobrac w klimatach romantyczno/milosnych. Jest to chyba mój ulubiony rockowy utwór ogólnie, a na pewno ulubiony od Foo Fighters.

Ciekawostka: Dave Grohl - wokalista i gitarzysta zespołu Foo Fighters był w przeszłości perkusistą w zespole Nirvana.

Miłego słuchania :)



@Pedri16Future

1

@Safrani ale czy większa niż Amorin? Gość zrzucił prawie junajted z ligi, przegrał LE z Tottenhamem (XDDD), który nie oddał celnego strzału i odpadł z pucharu z drużyną z 4tej ligi. Piękne osiągnięcia xd

Ten Haag w pierwszym sezonie wykręcił 3 miejsce w lidze, wygrał Carabao Cup i był w finale FA, więc nie tak słabo, później wiadomo że gorzej ale wciąż lepiej niż za Amorina.

3

@Safrani w ogóle to z Ten Haaga i Solsjkera swego czasu tyle żartów było, a oni przy Amorinie to byli prawdziwi fachowcy

0

@BorzyKrzys Dobrze że to wygrali, bo jakby to miał być karny przy stanie 1:1, 0:1 to by dopiero było

0

@ArcziArtt to byłaby kradzież a nie promocja

10

Gdyby nie Herr Flick to szwagry by go pewnie puściły za te 40 baniek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?