Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@10LionelMessi10 Zenek Martyniuk
1
@Laminedependencia zobaczymy, ja całe czasy wierzę że zobaczymy ich w drugiej lidze
5
@Laminedependencia oby i tak spadli
1
@blakkudium Polska gurom!
3
@Encore On w tej szklance ma na pewno wode?
0
Jak będzie kiedyś współpraca z RHCP, Metallica, albo Black Sabbath to przysięgam, że kupię z 10 koszulek xd
2
@Andi18 za istnienie
0
@Uukasz_93 tamten sezon miał dość dobry, ja raczej jestem też za odejściem, ale ze względu na tę kontuzję, bo gość ciągle na L4 siedzi
0
@barteq za Olmo to wątpię, że ktoś więcej da patrząc na to, że gość jest przez pół sezonu niedostępny
1
@Stinger_ a mnie rozwalił bardziej argument, że „sprzedać Fermina bo Rakiticia też nie sprzedaliśmy jak był coś warty”. Fermin jest młody więc nawet jakby zagrał jeszcze z 2 sezonu to dalej by miał czas na bycie lepszym piłkarzem, Rakitic ile miał lat jak odchodził od nas? 32? 33?
0
Olmo powinien waszym zdaniem zostać czy odejść, jeśli byłaby oferta nawet na poziomie tych 30 mln. Piłkarz dobry, ale niestety zbyt kruchy, dobre mecze przeplata z tymi słabymi, jakoś ciężko mu utrzymać stałą formę.
2
@Beztroskii w 2137 roku
3
@JohnKennedy Ziobro euro
9
@Kgorecki2500 Biden XD
1
Eric Garcia to stał się tym kim miał się stać Sergi Roberto, gra na ŚO - gra bardzo dobrze, gra na PO? To samo, na ŚPD też sobie poradził. Z całą sympatią do Sergio to gość zbyt często grał po prostu średnio, żeby nie powiedzieć słabo, gdyby nie ten rajd z klasyku w 2017 i gol z PSG to mało kto by go tutaj wspominał.
17
@mientusek1407 ja jak zobaczyłem, że Bellingham ma większy ovrl niż Pedri to parsknąłem śmiechem. Tyle warte są te oceny.
0
@MesQueUnClub_87 jeśli masz Katar to nie Dubaj
0
Mecz się skończył, emocje opadły do czwartku więc można z powrotem wrócić do kłócenia się o politykę.
0
@PatrykBarca Ten i ten to paralityk i tyle xd
1
@macio_944 musiałeś przypomnieć? Od samego patrzenia na ten skład mam nerwy xd
0
@FcPortoFan1999 młody i perspektywiczny niczym Paweł Brożek
0
@Eklerek oj nie świadczy to za dobrze o reszcie zespołu Milanu
1
@pikass14 zazdroszczę xd
0
@misterio pewnie ;)
6
Specjalna dedykacja dla @DragonxNF i @misterio. Nie jest to może muzyka klasyczna i raczej jakieś propozycji nie będzie w tych klimatach, bo nie słucham tego gatunku i nie mam za bardzo pojęcia jaką ciekawą propozycję mógłbym dać, ale ten dzisiejszy utwór starałem się dobrac w klimatach romantyczno/milosnych. Jest to chyba mój ulubiony rockowy utwór ogólnie, a na pewno ulubiony od Foo Fighters.
Ciekawostka: Dave Grohl - wokalista i gitarzysta zespołu Foo Fighters był w przeszłości perkusistą w zespole Nirvana.
Miłego słuchania :)
@Pedri16Future
1
@Safrani ale czy większa niż Amorin? Gość zrzucił prawie junajted z ligi, przegrał LE z Tottenhamem (XDDD), który nie oddał celnego strzału i odpadł z pucharu z drużyną z 4tej ligi. Piękne osiągnięcia xd
Ten Haag w pierwszym sezonie wykręcił 3 miejsce w lidze, wygrał Carabao Cup i był w finale FA, więc nie tak słabo, później wiadomo że gorzej ale wciąż lepiej niż za Amorina.
3
@Safrani w ogóle to z Ten Haaga i Solsjkera swego czasu tyle żartów było, a oni przy Amorinie to byli prawdziwi fachowcy
0
@BorzyKrzys Dobrze że to wygrali, bo jakby to miał być karny przy stanie 1:1, 0:1 to by dopiero było
0
@ArcziArtt to byłaby kradzież a nie promocja
10
Gdyby nie Herr Flick to szwagry by go pewnie puściły za te 40 baniek