1

@Eklerek Cillian dlatego osiągnął sukces, bo wydawał codziennie o 5 rano

6

@BillyButcher Macron lepiej mówi po polsku niż Cash XD

3

@Starrk sam Jezus także był z Polski, w Biblii masz napisane przecież, że przemawiał z łodzi.

0

@Zoker byłem i potwierdzam, jak kiedyś wynajmowaliśmy mieszkanie od takiej rodziny gdzie właśnie mąż właścicielki był wielkim fanem Hajduka, to on nawet miał kubki plastikowe z tym logiem. Bardzo mocno są przywiązani do tego klubu.

0

@Zelazny_Mike pochwal się później co tam nazbierałeś

4

I weź tu takiemu powiedz, że kotlet jest niedosmażony

https://x.com/justepicthings/status/1809933449467220052

1

@maroon ile one w ogóle będą trwać?

3

@Encore japierdziele to było już 10 lat temu….. ale ten czas zapieprza

1

@Kgorecki2500 a to u mnie to zależy, bo takie creator, ideas to są spoko, Star Wars to faktycznie tamte jakoś tak bardziej klimatyczne było, a City to już w ogóle na psy zeszło xd

1

@Kgorecki2500 jak miałem z 10 lat to marzeniem moim było mieć zestawy Star Wars, ale one wtedy drogie były. Około 2010 rok to był XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@spiderman1899 minifigurki zbierasz też? Minifirgurki marvel series 1 są świetne

0

@Filipem a właśnie, też rewelacyjny zestaw, dodatek do tego też fajny

4

Są tutaj jacyś fani Lego? :D
Jaki jest najlepszy zestaw według was? Ode mnie chyba Rivendell.

5

@macio_944 Zajączkowska będzie mieć konkurencję XD

7

@maroon skomentuje to tak: XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Nawrocki jak odebieral te 800+ Ukraińcom był odbierany przez ruskich botów jak bohater, teraz gdy powiedział, że to ruskie drony to jest j@bany przez nich. Niesamowity jest ten kraj, morderstwa, gwałty, napadnięcie nas podczas drugiej wojny światowej, potem 40 lat okupacji, a gdy już Polska zaczęła być samodzielna to podpalenia, ataki dronów, a ludzie i tak ich bronią, bo boty botami, ale ile jest prawdziwych osób które wypisują takie rzeczy. Niech każdy rząd ignoruje ich dalej, na pewno dobrze to się skończy.

4

@BillyButcher prezydent, premier, wojsko gówno się zna, bo jakiś Areczek z Fejsbuka połączył kropki i wie najlepiej

0

@RoberDzik Valencii pewnie

0

@Aragorn33 w sensie Matecki prowadzi ten profil?

0

@esem91 podoba mi się ten plan :D

2

@Safrani ja się przesiadałem z Motoroli, miałem dwie, nie pamiętam jakie modele i nie żałuję. Pierwsze miałem IP11 a od niecałego roku mam IP14 pro i sobie chwalę, jedynie to bateria jakoś bardzo długo nie wytrzymuje. Nieantyfan sobie obczaj na YT i jego recenzje IPhone’ów.

1

@Safrani a jakiego zamierzasz kupić?

0

@clyde Hiszpanie
Ukraińców też lubię, oczywiście sa wyjątki

1

@Eklerek najlepszy? To ty ter stegena nie widziałeś w akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Walpiano za wczas puszczają te piosenki, gdyby odpalali od końcówki listopada to idealnie by było, a w tamtym roku to już reklamy świąteczne pod sam koniec października mi się wyświetlały xd

0

@BezglutenowyPedri st00pkarz alert

0

@maciar dlaczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?