Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Cillian dlatego osiągnął sukces, bo wydawał codziennie o 5 rano
6
@BillyButcher Macron lepiej mówi po polsku niż Cash XD
3
@Starrk sam Jezus także był z Polski, w Biblii masz napisane przecież, że przemawiał z łodzi.
0
@Zoker byłem i potwierdzam, jak kiedyś wynajmowaliśmy mieszkanie od takiej rodziny gdzie właśnie mąż właścicielki był wielkim fanem Hajduka, to on nawet miał kubki plastikowe z tym logiem. Bardzo mocno są przywiązani do tego klubu.
0
@Zelazny_Mike pochwal się później co tam nazbierałeś
4
I weź tu takiemu powiedz, że kotlet jest niedosmażony
https://x.com/justepicthings/status/1809933449467220052
1
@maroon ile one w ogóle będą trwać?
3
@Encore japierdziele to było już 10 lat temu….. ale ten czas zapieprza
1
@Kgorecki2500 a to u mnie to zależy, bo takie creator, ideas to są spoko, Star Wars to faktycznie tamte jakoś tak bardziej klimatyczne było, a City to już w ogóle na psy zeszło xd
1
@Kgorecki2500 jak miałem z 10 lat to marzeniem moim było mieć zestawy Star Wars, ale one wtedy drogie były. Około 2010 rok to był XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@spiderman1899 minifigurki zbierasz też? Minifirgurki marvel series 1 są świetne
0
@Filipem a właśnie, też rewelacyjny zestaw, dodatek do tego też fajny
4
Są tutaj jacyś fani Lego? :D
Jaki jest najlepszy zestaw według was? Ode mnie chyba Rivendell.
5
@macio_944 Zajączkowska będzie mieć konkurencję XD
0
https://www.wprost.pl/amp/12121183/marianna-schreiber-z-nowa-organizacja-glosna-zapowiedz-przed-wyborami-w-2027-roku.html
Kto będzie głosował na nią? XD
7
@maroon skomentuje to tak: XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Nawrocki jak odebieral te 800+ Ukraińcom był odbierany przez ruskich botów jak bohater, teraz gdy powiedział, że to ruskie drony to jest j@bany przez nich. Niesamowity jest ten kraj, morderstwa, gwałty, napadnięcie nas podczas drugiej wojny światowej, potem 40 lat okupacji, a gdy już Polska zaczęła być samodzielna to podpalenia, ataki dronów, a ludzie i tak ich bronią, bo boty botami, ale ile jest prawdziwych osób które wypisują takie rzeczy. Niech każdy rząd ignoruje ich dalej, na pewno dobrze to się skończy.
4
@BillyButcher prezydent, premier, wojsko gówno się zna, bo jakiś Areczek z Fejsbuka połączył kropki i wie najlepiej
0
@RoberDzik Valencii pewnie
0
@Aragorn33 w sensie Matecki prowadzi ten profil?
0
@esem91 podoba mi się ten plan :D
2
@Safrani ja się przesiadałem z Motoroli, miałem dwie, nie pamiętam jakie modele i nie żałuję. Pierwsze miałem IP11 a od niecałego roku mam IP14 pro i sobie chwalę, jedynie to bateria jakoś bardzo długo nie wytrzymuje. Nieantyfan sobie obczaj na YT i jego recenzje IPhone’ów.
1
@Safrani a jakiego zamierzasz kupić?
0
@clyde Hiszpanie
Ukraińców też lubię, oczywiście sa wyjątki
1
@Eklerek najlepszy? To ty ter stegena nie widziałeś w akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Walpiano za wczas puszczają te piosenki, gdyby odpalali od końcówki listopada to idealnie by było, a w tamtym roku to już reklamy świąteczne pod sam koniec października mi się wyświetlały xd
0
@BezglutenowyPedri st00pkarz alert
0
@maciar dlaczego?