Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kulesza to podobno dzisiaj zagra nawet z dwiema Finlandiami naraz hehe XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JohnA był to list od proboszcza tyko, tego samego od gadki politycznej na kolędzie XD
Ktoś tutaj pisał dzisiaj też o tym, więc pomyślałem, że to list od kogoś „z góry”.
0
@Lanosss wychodzę z czym chce? Mam nadzieję, że jakaś ładna ekspedientka tam pracuje :D
1
@tomek8756 przecież ten chłop to naczelny szur i antyszczep w Polsce. Zresztą to przezabawne, że ci którzy udają obrońców dzieci sami by je skazywali na niebezpieczeństwo poprzez nie szczepienie ich.
1
Oho, słyszałem, że znowu w kościele księża płaczą o ten nowy przedmiot w szkołach, edukację zdrowotną. Instytucja, która powinna łączyć ludzi widzę, że już na całego wplątała się w wojnę polsko-polska. Pominę fakt, że w parafii w której mieszkam ksiądz w 2023 roku chodził po kolędzie i jedyne o czym rozmawiał to o polityce. Ta instytucja już dawno przestała reprezentować katolickie wartości, bo jak do tego się ma nakręcanie takich wojenek, używanie określeń w stosunku do innych ludzi „tęczowa zaraza”. Oczywiście zero potępienia przy okazji dla złodziejstwa, którego dopuszczali się co poniektórzy politycy tej najbardziej katolickiej partii.
Jeśli księdzom się aż tak bardzo nie podoba ten przedmiot to niech pop pesto swoich dzieci tam nie wysyłają ;)
3
Jak człowiek pomyśli, że to być może ostatni sezon Lewego w „poważnej” piłce to łezka się kręci. Dopiero co przechodził do Bayernu i każdy się zastanawiał czy to czasem nie za wysoki poziom. Legenda przez ogromne L, a brak złotej piłki dla niego to żart stulecia (jerbać fransfutbol).
Drugiego takiego polskiego piłkarza to pewnie nie będzie.
1
@JohnKennedy też się go uczyłem sam od siebie, ale się go nie nauczyłem bo trochę plany mi się pozmieniały i stwierdziłem, że nie przyda mi się.
Mi osobiście się on podoba, jest taki ostry i ciężki co fajnie go odróżnia od takiego francuskiego, włoskiego czy hiszpańskiego.
1
@Gary mi jakoś każdy język się podoba, no może oprócz arabskiego xd
Ale jeśli chodzi o europejskie języki to każdy ma swój sposób jest dla mnie piękny i każdy ma swój taki jakby to powiedzieć…. vibe? Jednak jakbym miał wybrać najlepszy język który mi najbardziej słuchowo się podoba to byłby to rosyjski.
3
@JohnKennedy niemiecki the best
2
@OskP nie bronie tutaj Biedronia, bo te memy/żarty o tym były śmieszne, no właśnie były, ile można to wałkować. Zrezta jak kolega wyżej wspomniał, skoro był prezydentem to coś tam załatwił, więc najlepszy, najbardziej obiektywny dziennikarz w kraju znowu się nie popisał.
0
@Trojanek23 tak na pewno to przez to
1
@Trojanek23 jak prawica się bierze za tematy zdrowotne to w ogóle jest kabaret. Składanie złamanej ręki u wiejskiej baby? ;)
1
@esem91 Nie no jaja sobie robię, ale była tutaj taka osoba, która pisała to na serio. Niestety zapomniałem nick :/
1
@Karol145 czerwone korale, czerwone niczym komunizm
5
@Safrani na chłopski rozum wszytko można rozkminić, zresztą to lewicowa propaganda ujęta w ładne słówka. Zresztą nauczycielem tych zajęć pewnie będzie jakiś chłop przebrany za babe. Nie dla tęczowej propagandy!
2
Dumfries przestań mi Polskę i Barcelonę prześladować, placku holenderski w pupę dymany
0
@Pawel13sz obrazków nie da się słyszeć. Obrazek:
0
@Roobo wierni po porażce, zaskoczeni po zwycięstwie
1
@Kgorecki2500 zależy w którym miejscu
0
@Aragorn33 skoro sławuś tak mówi to mu wierzę, czemu miałby kłamać.
1
@adamek20151 hydraulika!
1
@Walpiano Sławka pokonać to akurat nic trudnego, biznesmenem jest dobrym, ale politykiem takim średnim.
0
@barteq Paris Platynov
2
Debata Zandberga z Morawieckim 5 września o 20 na kanale Polskiej Sieci Ekonomii.
W sumie ciekawe jak mu pójdzie, będzie też fajne porównanie do tego jak poszło Menztenowi z Matim.
0
@Roobo ja mam w sumie takie samo zdanie, dodatkowo znam takich księży, którzy łagodnie mówiąc średnio wykonują swoje powołanie, a to utwierdza mnie tylko w swoim zdaniu.
0
W sumie abstrahując od tego czy się jest wierzącym bądź ateistą, jaki macie stosunek do kościoła jako instytucji? Czy waszym zdaniem Kościół jest sam sobie winny tego, że coraz mniej ludzi przychodzi tam, czy za bardzo nie miesza się w politykę, czy należycie rozliczył się z afer pdf.
0
@Hasszz zależy w którym miejscu, na ręce to hit, gdzie indziej to tak średnio
0
@marcin62 nie no, przecież to były dobre chłopaki, na pewno nic takiego by nie zrobili
0
Ktoś wie czy te patrole obywatelskie istnieją jeszcze? A jeśli tak to czy dalej patrolują tak miasta/granicę z Niemcami jak jeszcze kilka tygodni temu? Kompletnie nic o nich nie słychać już . Na Zrzutka.PL widzę, że zebrali prawie 100 tysięcy złotych, na swojej stronie też tam mają z 2 tysiące złotych gdzieś, a pewnie są jeszcze inne zbiórki. Zresztą pisali na tej zbiórce, że będą prowadzić kampanię społeczne, jakieś ulotki rozdawać, kampanie informacyjne, ale jakoś od prawie 2 miesięcy jest cicho o nich, chyba, że ktoś widział coś takiego co zwracam honor.