4

Mega lubię oglądać takie filmy sprzed 100 lat w kolorze, jakoś tak bardziej czuc klimat tamtych czasów niż, gdy się ogląda czarno-białe zdjęcia/filmy.


4

@FcPortoFan1999 kibicowal Porto zanim to było modne, teraz zrobi się na La Rambli małe forum kibiców Porto ;)

0

@Tasde to im akurat wyszło XD

1

@macio_944 im dać broń to by się sami miedzy soba pozabijali

9

@Aragorn33 lewacka ideologia służąca do ogłupiania i deprawowania dzieci i młodzieży!

2

Kurde czemu my z obrońcami musimy taki problem mieć, jak któryś z obrońców zagra 1/2 dobre sezony to potem staje się plackiem albo odchodzi. Przykłady: Martinez, Umtiti, Lenglet, Araujo i pewnie ktoś jeszcze by się znalazł.

1

@directedbyfcb cała la liga w strachu

3

@Vegeta88 klasa, to jest właśnie cały Lapcio, jak coś powie to zawsze słowa dotrzyma.

0

@Magneta kurde grubo, ale przynajmniej pewnie na nowym stadionie gramy?

4

Byłem w śpiączce od końcówki maja, więc przegapiłem okienko transferowe. Udało się nam kupić Nico Williamsa, jakiegoś obrońcę i wrócić do zasady 1:1 prawda?

0

@Messiah10 se queda powiadasz?

1

@Roobo gadał coś że w newcastle nie zagra, bo chciał wymusić transfer

0

@ViscaelBarca2007 ja bym jeszcze pochwalił Yamala jednak, asysta w meczu z levante, gol na 3-2 też padł po jego dośrodkowaniu, w dodatku ten karny wczoraj wywalczony.

0

Słaby początek sezonu Rapha ma, z Mallorca okej strzelił bramkę, ale potem zrobił tak głupi wślizg, że powinien dostać czerwo, teraz sabotował mecz z Rayo. Wiem, że to trzeci mecz dopiero był, ale nie wygląda na razie to dobrze. Mam nadzieję, że Flick zrobi im przemowę w niemieckim stylu i teraz każdy będzie zapierd@lał na 200%.

0

@mekston rapha i yamal do sprzedania

0

Druga połowa to był taki syf że szkoda gadać. Na plus to jedynie Garcia i może mały plusik dla Yamala za ten karny. Olmo i Rapha to powinni na nogach wracać do Barcelony.

0

Garcia to jest kot

0

@turhiay kwestia czasu to była

1

Zaraz coś nam wcisną

2

Xaviball trwa w najlepsze

0

@Kgorecki2500 spokojnie zaraz się rozkręci

2

Na razie sędzia dobrze prowadzi ten mecz, coś niespotykanego jak na hiszpańskie warunki

2

Co ten rapha kurde dzisiaj robi

1

@tbas to jest naprawdę dobry napastnik, gość by był o klasę lepszy gdyby nie te kontuzje, ale nawet jak jest stosunkowo zdrowy to potrafi strzelać

0

@Jacek770 madryciarze chcą z niego drugiego yamala na siłę zrobić

8

@Comentateiro tutaj to wystarcz że raz napiszesz coś w obronie Tuska/Trzaska to już ich fanatykiem jesteś

0

@bodzio10 dzwoniłem i niestety nie chciał się podzielić informacją, powiedział żebym na La Rambla zapytał

0

@escarabajo tam czasem ramos nie gra?

0

Ktoś wie czemu Bogusz powołania nie dostał? Widzę że gra w tej lidze meksykańskiej, coś tam strzela/asystuje, a jednak ta liga do jakiś słabych nie należy.

0

@ElKamil a niby jak to ma wyglądać? Jak inne partie kończyły będąc w koalicji, a w bajeczki o slawusiu rozdającym karty nie uwierzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?