Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mega lubię oglądać takie filmy sprzed 100 lat w kolorze, jakoś tak bardziej czuc klimat tamtych czasów niż, gdy się ogląda czarno-białe zdjęcia/filmy.
4
@FcPortoFan1999 kibicowal Porto zanim to było modne, teraz zrobi się na La Rambli małe forum kibiców Porto ;)
0
@Tasde to im akurat wyszło XD
1
@macio_944 im dać broń to by się sami miedzy soba pozabijali
9
@Aragorn33 lewacka ideologia służąca do ogłupiania i deprawowania dzieci i młodzieży!
2
Kurde czemu my z obrońcami musimy taki problem mieć, jak któryś z obrońców zagra 1/2 dobre sezony to potem staje się plackiem albo odchodzi. Przykłady: Martinez, Umtiti, Lenglet, Araujo i pewnie ktoś jeszcze by się znalazł.
1
@directedbyfcb cała la liga w strachu
3
@Vegeta88 klasa, to jest właśnie cały Lapcio, jak coś powie to zawsze słowa dotrzyma.
0
@Magneta kurde grubo, ale przynajmniej pewnie na nowym stadionie gramy?
4
Byłem w śpiączce od końcówki maja, więc przegapiłem okienko transferowe. Udało się nam kupić Nico Williamsa, jakiegoś obrońcę i wrócić do zasady 1:1 prawda?
0
@Messiah10 se queda powiadasz?
1
@Roobo gadał coś że w newcastle nie zagra, bo chciał wymusić transfer
0
@ViscaelBarca2007 ja bym jeszcze pochwalił Yamala jednak, asysta w meczu z levante, gol na 3-2 też padł po jego dośrodkowaniu, w dodatku ten karny wczoraj wywalczony.
0
Słaby początek sezonu Rapha ma, z Mallorca okej strzelił bramkę, ale potem zrobił tak głupi wślizg, że powinien dostać czerwo, teraz sabotował mecz z Rayo. Wiem, że to trzeci mecz dopiero był, ale nie wygląda na razie to dobrze. Mam nadzieję, że Flick zrobi im przemowę w niemieckim stylu i teraz każdy będzie zapierd@lał na 200%.
0
@mekston rapha i yamal do sprzedania
0
Druga połowa to był taki syf że szkoda gadać. Na plus to jedynie Garcia i może mały plusik dla Yamala za ten karny. Olmo i Rapha to powinni na nogach wracać do Barcelony.
0
Garcia to jest kot
0
@turhiay kwestia czasu to była
1
Zaraz coś nam wcisną
2
Xaviball trwa w najlepsze
0
@Kgorecki2500 spokojnie zaraz się rozkręci
2
Na razie sędzia dobrze prowadzi ten mecz, coś niespotykanego jak na hiszpańskie warunki
2
Co ten rapha kurde dzisiaj robi
1
@tbas to jest naprawdę dobry napastnik, gość by był o klasę lepszy gdyby nie te kontuzje, ale nawet jak jest stosunkowo zdrowy to potrafi strzelać
0
@Jacek770 madryciarze chcą z niego drugiego yamala na siłę zrobić
8
@Comentateiro tutaj to wystarcz że raz napiszesz coś w obronie Tuska/Trzaska to już ich fanatykiem jesteś
0
@bodzio10 dzwoniłem i niestety nie chciał się podzielić informacją, powiedział żebym na La Rambla zapytał
0
@escarabajo tam czasem ramos nie gra?
0
Ktoś wie czemu Bogusz powołania nie dostał? Widzę że gra w tej lidze meksykańskiej, coś tam strzela/asystuje, a jednak ta liga do jakiś słabych nie należy.
0
@ElKamil a niby jak to ma wyglądać? Jak inne partie kończyły będąc w koalicji, a w bajeczki o slawusiu rozdającym karty nie uwierzę.