0

@Cule1234 Oni mają tyle kasy że stać ich na to żeby nawet kilka lat siedział na trybunach

5

@BORO_12 skoro Herr Flick mówi, że chce go, to ma zostać, szwagry jak nie pomagają to chociaż niech nie przeszkadzają

0

@Aragorn33 jeśli panuje optymizm to nie ma się czego bać, ja tam Lapciowi wierzę, bo to porządny prezes

0

Flick to najlepsze co się Barcelonie trafiło od dekady

23

@Frimpong trzeba będzie oszczędzać i pić wódę bez popity

1

@clyde w drugą stronę też to działa, bo ja miałem praktycznie taki sam opis i znalazłem normalną dziewczynę XD

Nic tak nie łączy ludzi jak kebab

0

@Values tak, kombinator, złodziej, partacz i krętacz.

0

@Pnog37 no okej z jednej strony masz rację, z drugiej strony kluby typu Genk czy Crvena są daleko poza naszym zasięgiem, a nie są to nawet kluby pokroju Celticu czy jakieś Basel. Też rzadko który piłkarz odchodzący z Ekstraklasy przebija się i radzi sobie w solidnych klubach (Bednarek, Moder), a to jednak wystawia lidze ocenę.

1

@Safrani a to miłego, wypoczywaj tam. Ja tam niestety już po urlopie jestem, a do końca roku mi z 4 dni wolnego zostały XD

0

Komentarz usunięty

1

@Bolton szczególnie, że ta lewica to nic prawie nie robi i skupia głównie swoją uwagę na jakiś bezmyślnych (?) rzeczach jak ministerstwo równości czy jakoś tak to się nazywało. Mi się wydaje że po prostu zandberg średnio się przebija do tych starszych ludzi.

0

@mientusek1407 od Bernabeu to nawet stadion Rakowa jest lepszy

1

Piątek piąteczek piatunio

Jeszcze tylko kilka godzin przerobić u tego szefa-złodzieja i można się cieszyć wolnym :D

0

Komentarz usunięty

0

@xVENUMx ps5 jak poszukasz to za tyle znajdziesz, ewentualnie Xbox series s

0

Komentarz usunięty

0

@svensonFCB dlatego trzeba zrobić zapasy już teraz

3

@draxidox o Zandbergu też tyle się mówi, hype na niego jaki był po wyborach, a przyjdą wybory i znowu będzie miał w okolicach 5%.

4

@Ojciec5tkidzieci ale co ma piernik do wiatraka, bo nie za bardzo rozumiem?
To, że zaliczyłem wpadkę to okej, a to, że dużo osób tutaj które kreują się na najbardziej ogarnięty elektorat są hipokrytami, jak to się łączy, bo nie rozumiem?

3

@Ojciec5tkidzieci no widzisz, po śledzeniu prawicowych kont na X taki mam „odchył”, że gdy widzę komentarz do samego tytułu to obstawiam, że to wyjęte z kontekstu jest.
Zresztą przyznałem tam gościowi rację, że się pomyliłem.

3

@Irmscher10 przecież tutaj konfederaci co chwilę zmieniają zdanie, śmieją się z Trzaska, a sami są chorągiewkami.

3

Może zostanę zjechany, ale trudno.
Ta polska piłka to dno i wodorosty, LE to już szczyt naszych możliwości, o LM nie wspominając. Ktoś powie, że pkt do rankingu będą za te LKE i możemy później mieć więcej drużyn w eliminacjach i później będziemy te kwalifikacje zaczynać, ale co z tego. My możemy mieć 15 drużyn, które zagrają w eliminacjach do LM, a na końcu i tak by wszytkie odpadły.
Kluby pokroju Crvena Zvezda są poza naszym zasięgiem, a to nawet nie jest jakiś mega mocarny klub.

Dobrze, że tę ligę konferencji stworzyli, bo tak to byśmy w ogóle nie mieli żadnej drużyny w europejskich pucharach.

6

@VegetaPolska i nielubiana

5

@LeszekFCB szczują? Niby w jaki sposób to robią? Kościół przez ostatnie lat wcale nie stał się narzędziem do agitacji przez pewną partię, zresztą z tego co mi wiadomo to Trzaskowski nie owalił gościa na mieszkanie i nie dawał po ryju przypadkowym osobom na ustawkach, jak to się ma do wiary?

0

@Bogan
1. Pedri
2. Lewy
3. Yamal


1. Araujo
2. Ter Stegen
3. De Jong

0

@Arden następca cr7 XD

1

@LeszekFCB ma ukryty talent, ale lepiej niech zostanie ukryty xd

3

@4drian0 jeszcze gdyby ładnie śpiewała to spoko, a tak to… no xd

1

@fart niech tak się stanie. Amen.

8

Trochę nie rozumiem tego hypu na Bernarda, okej zagrał kilka bardzo dobrych meczów, ale to było kilka meczów i to rok temu, gość jeszcze kontuzje taką miał.

Casado za to ograny jest, sprawdził się, zależy mu na drużynie i ma odejść za śmieszne 30 mln? Za tyle to mogą kupić jego prawą nogę. Jak ta liga ma być silna skoro najlepsi piłkarze odchodzą za grosze, bo kluby muszą sprzedawać nawet za taką cenę swoje gwiazdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?