0

@Roobo nie no wcale bez podstaw xd
Gość wstrzymał dostawę broni dla Ukrainy, wyzywał Zelenskiego, a o Putinie wypowiadał się pozytywnie.
Chyba że to te szachy 5D trumpa?

1

@Eklerek pierd*lniecie z 3-funtowej armaty

0

@Kgorecki2500 i jeszcze w dodatku wypłukam ząbki xd

0

@Roobo spoko, bo najlepszy plan na Polskę to lizać dupę aż do jelita przez prawice , czym to się różni od lizodupstwa Tuska względem Urszuli?

0

@bezalkoholowy nikt nie jest takim lizodupem jak prawa strona względem trumpa ;)

1

@Rastafarnianin panie bakiewicz, dziękujemy

1

@BORO_12 A jeszcze bardziej mnie dupa ściska jak pomyślę, że benzema ma xdddddd
Taki Lewandowski i Suarez nie maja, a francuzik jakiś ma.

4

@BORO_12 mnie dalej boli, że gość nie dostał złotej piłki.
Jeb@ne francuskie żabojady

0

Najważniejsze, że panuje optymizm u szwagrów

1

@tbas mnie najbardziej śmieszą ludzie którzy gadają, że w Polsce to się nic nie zmienia od 20 lat XD

2

@Eklerek jakbym tyle zarabiał co on to bym bardziej po tych bramkach się cieszył xd

1

@FcPortoFan1999 chociaż jak byłem mniejszy to bardziej lubiłem to jeść niż pić xdddd

0

@FcPortoFan1999 dla mnie te granulkiwe herbaty niedobre są xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Filipem a to z dziewczyną też kiedyś robiliśmy sobie takie, nawet mam taki dzbanek do podgrzewania. Dobre, ale pieprzenia się dużo jest z tym.

0

@FcPortoFan1999 A weź xd

0

Są tutaj jacyś fani herbatki? :D

Jakie smaki polecacie najbardziej, ewentualnie jakich dodatków do herbaty używacie, oprócz tych tradycyjnych jak cytryna czy imbir?

0

@MOLESTA trzeba było myśleć przed

0

@Ryoumen i niby kto jest alternatywą? Konfederacja? Menzten? Który na demagogu ma 50% prawdziwych wypowiedzi na około 50?

1

@Ryoumen rozumiem że z giga sigmy Karolka już pośmiać się nie można, bo zawsze znajdzie się ktoś kto odwracać będzie kot ogonem?

2

@Rastafarnianin proszę zostawić Dom Wolnego Słowa w spokoju

1

Ostatnio byłem na zakupach i coś mi tak nie pasowało, gdy płaciłem za nie, coś zbyt wysoką ceną mi się wydawała.

Potem się zorientowałem, że VAT wynosi 23% mimo obietnicy, że będzie wynosił 22%. Coś dłuży się ten pierwszy dzień Nawrockiego :)

0

@PatrychoO szybko to ogarnęli XD
Niech jeszcze szybko ich deportują i elegancko

0

@DonCarletto no w sumie xddd

0

@Eklerek elegancko, obrońcy niech trzymają formę na kadrę :)

0

Jak tam wczoraj betoniarek zagrał?

0

Ktoś wie może czy mecze Bragi lecą na C+?

0

@barteq I tak zostanie wybrany na następną kadencję, bo Flick go uratował

0

@Goralkov on za słaby na United jest czy w sumie jak?

0

@Konradowskyy jeszcze dodam, że tych mniejszych hiszpańskich klubów to oglądać nie idzie, bo albo grają antyfutbol (getafe) albo padake (valladolid)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?