0

@Kgorecki2500 two retards fighting, a właściwie to three retards xd

1

@fart czy jeśli wpłacę na republikę i Rydzyka moje grzechy zostaną odpuszczone?

1

@Vurt to ja już bym wolał żeby de jong odszedł

4

@Aragorn33 Przecież oni to robią dla dobra kraju!!!!

Pamiętam jak prawa strona miała ból dupy gdy PO tak donosiło Unii na PiS, ale gdy sytuacja się odwróciła to każde takie zdarzenie komentują w ten sam sposób „lewactwo chce nas zniszczyć”.

3

@norbi77 Penalty for real madrid

1

Kojarzycie takiego pilarza jak Jackson Martinez?
Już jakiś czas temu zakończył karierę piłkarską (pod koniec 2020 roku), większość piłkarzy po zakończonej karierze zostaje trenerami, ekspertami i tak dalej. Natomiast Martinez został…. twórcą hip hopowej, religijnej muzyki.

Całkiem ciekawy kierunek, tutaj link do jego Spotify, gdyby ktoś chciał posłuchać:
https://open.spotify.com/artist/01nKsHc3t6RZ15vwM8coxx?si=jnfEiyPESI2tqDk8sNou2w

https://www.givemesport.com/1610085-jackson-martinez-once-a-37m-signing-the-striker-is-now-a-christian-hiphop-artist/

@FcPortoFan1999
Pamiętam, że w Porto całkiem niezlym piłkarzem był ;)

0

@Encore a niby jaka alternatywa jest do wyboru, jeśli jakaś nowa partia się pojawi to zaraz zostaje wchłonięta przez te dwie

5

@Safrani a za te kilka tygodni to powie, że jednak nie widzi u Władka chęci zakończenia wojny. Czyli de facto Ukraina podpisze po prostu akt kapitulacji, świetnie.

0

@PIWOSZ89 ja obieram tasakiem

0

https://www.instagram.com/p/DNfrY1cMIAK/?igsh=MW4yY2N1bTNnb3RiaA==

Kartel medialny Tuska >>> kartel Sinaloa, kartel z Tijuany

7

@Bilon87 to chyba jakiś artykuł w bravo sporcie xd

0

@Murazor a levante na 3 dni przed mecze miało chyba 15 piłkarzy zarejestrowanych xdddd

3



To że la liga wydaje tyle na transfery co Ligue to się nie spodziewałem xd
Hiszpanie to powinni zrobić poradnik jak w kilka lat zaorać najlepszą ligę świata

0

@CLS63AMG no to okej masz rację że lipa straszna, ja gdy widzę sam tytuł to mnie to trochę irytuje, bo już nieraz na Twitterze miałem tak że ktoś wstawiał jakis screen tytułu, komentarz do tego, a artykuł w sumie był o czym innym, albo zostało to jakoś dogłębniej wyjaśnione

2

@CLS63AMG spoko, ale jak to się ma do tego? Zresztą nie widziałem tego artykułu, bo GW nie czytam i mam uprzedzenie co do wrzucania samego screena tytułu.

0

@CLS63AMG no to się zgodzę w takim razie, ale i tak mógł wstawić link do artykuł niż sam tytuł.

7

1. Opublikuj fake
2. Usuń post
3. Udawaj że nic się nie stało, ewentualnie zrób żart z tego
4. Powtórz wszystko ponownie od 1. punktu

https://www.donald.pl/artykuly/f5NK5eAG/prawicowe-gwiazdy-uwierzyly-w-fejka-z-przedstawicielami-europy-czekajacymi-w-przedpokoju-na-trumpa

0

@Hindus to mógł już linka wstawić do artykułu, a nie sam tytuł, sorry ale mam uczulenie na takie posty

1

@CLS63AMG a w artykule pewnie jest mowa o tym, że to z Niemcami najwięcej handlujemy. Prawacy to potrafią przeczytać coś innego niż tytuł?

1

@alone49 domowe też mi się bardzo podobały, tezeci komplet też spoko był

5

Wow Barcelona widzę że wypuściła trzeci komplet.

Moim zdaniem brzydkie sa, ogólnie nasze stroje w tym sezonie jakoś mi nie siedzą.

5

@bezalkoholowy a to ciekawe, jakieś swoje statystki prowadzisz?

3

@bezalkoholowy Niby w stosunku do którego roku wzrosła przestępczość?

1

Którą książkę o naszym ukochanym klubie polecacie?
Czytał ktoś może książkę o Yamalu? XD
Bo w empiku widziałem ostatnio, że juz jest o nim.

1

@Safrani i weź powiedz dziecku gdy dorośnie, że jego stara to robot

0

@Shad0wK1ng a niech sobie wpłacają, mnie śmieszy naciąganie republiki starszych ludzi na hajs, tutaj wpłać na partię, bo nie dostali subwencji, tutaj wpłać na republikę, tutaj wpłać na braci Karnowskich, o rydzyku też nie zapominaj

2

@Shad0wK1ng to że ktoś to ogląda to dramat, a to że ktoś tam kasę wpłaca to jeszcze większy dramat

9

@Safrani cieszy spadek braunova

0

Mnie ciekawi w sumie jedna rzecz, bo obstawiam, że za 2 lata rządzić będzie koalicja PiS-Konfa i ciekawi mnie jak zostanie rozegrana kwestia TVP.

Wiadomo jaka renomę od kilku lat ma telewizja publiczna, imo teraz jest o wiele lepiej niż za czasów Kurskiego, ale do obiektywizmu (albo chociaż jakiegokolwiek poziomu) to jest bardzo bardzo daleko.

I teraz tak, PiS nie po to robił pranie mózgu podczas swoich rządów, budował sieć swoich mediów (republika, bracia Karnowscy), nie po to wywalał nieprzychylnych dziennikarzy i zatrudniał swoich żeby pozwolić na likwidację, albo odpolitycznienie TVP. Z drugiej strony mamy konfederację która bardzo mocno mówi o wolności słowa, dużo także wspomina o tym jak źle działa telewizja publiczna u nas.

Ja obstawiam, że po prostu następna propaganda będzie skierowana pod narrację rządu, bo nie wierzę jakoś w bajki o wszechmogącym Sławomirze, który będzie dyrygował Kaczyński jak to ktoś tutaj kiedyś próbował mi wmówić, bo niby PiS bez konfederacji nie przepuści swojego projektu, ale nie zapominajmy, że konfederacja bez pisu także. Zresztą bardziej się skłaniam ku mojej tezie po zachowaniach niektórych osób z konfy, jakoś nie przeszkadza im podporządkowanie mediów przez Orbana, wypowiedziach Zajączkowskiej o zniszczeniu „lewactwa”.

2

@partymaker i do tego darmowe dożywotnie Spotify

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?