2

@PatrychoO To samo aouar

0

@Gary ja bym Dembele tam nie obwiniał, bez różnicy czy wygralibyśmy 3-0 czy 4-0, ligę było w takim gazie, że i tak by z nami wygrali

0

@maroon Tego Claptona mam, ale jeszcze nie zabrałem się za to xd

1

@Gary ja po golu na 1-0 miałem flashbacki z Romy, 8-2 z Bayernem tak nie bolało jak ta porażka z Live

0

Biografie/autobiografie którego muzyka polecacie?

2

@LukaszFan ja pamiętam jak wtedy mówiło się przed półfinałami, że zwycięża Live-Barca zgarnie LM, mega szkoda, bo takiej szansy może już nie być.

Ja tydzień dochodziłem do siebie po tym meczu XD

3

@PatrychoO LM była wtedy na wyciągnięcie ręki, wystarczyło nie przejeb@ć wygranego dwumeczu

4

@jacobFCB wszystkiego dobrego dla Ciebie i twoich dzieci. Podziwiam psychikę ze stali.

0

@Roobo Mnie ciekawi jak wypadnie Real z Atletico, czy będzie u nich widać te zadyszkę spowodowaną krótką przerwą

0

@NeroTFP1 nowa jakosc w polityce

0

Nie pojechaliśmy na KMŚ a tutaj i tak kontuzji kilku piłkarzy dostało.

Kasa z tego byłaby pewnie zbawienna dla naszego budżetu.

1

@Vegeta88 ja brałem pół miliona na kibel ze złota. Fajnie się siedzi na nim i czyta spłakanych polaczków .

13

Fajnie się czyta tutaj ten ból dupy i płacz o te kasę z KPO.

Pozdrawiam was z mojego nowiutkiego jachtu.

9

Szkoda, że Laporta nie złożył wniosku o kasę z KPO na remont Camp Nou.

Już dawno byśmy grali na nowiuteńkim stadionie XD

0

@Eklerek i zostałby najlepszym piłkarzem xd

4

@Eklerek idę o zakład, ze za pół roku znowu zmieni klub xd

0

@Hshdhrhdh chłop to co pół roku zmienia klub xd

1

@GeneralXavi A po co mam ci to pisać skoro wiesz raczej jakie partie wchodzą w skład rządu i jaki światopogląd reprezentują.
Sadzac to twoich wpisach które widzę tu nieraz jesteś konserwą więc raczej będziesz wybierał polityków z prawej strony niż z centrum lub centrolewicowej strony.

3

@GeneralXavi ty mówisz tak tylko dlatego, bo poglądowo ci nie po drodze z nimi, jeśli następny rząd by miał codziennie jakąś inną aferę to dalej byś gadał, że Tusk najgorszy.

0

@Azi po tej informacji już nic mi nie smakowało, nawet piwko :(

1

Człowiek sobie siedzi przy piwku wczoraj, humor gituwa, a tutaj nagle takie info, że najlepszy obrońca odchodzi eh…

40

Dawno nie było mi tak przykro gdy któryś z naszych piłkarzy odchodził, wielka strata, która ciężko będzie zalatac.
Zostaje podziękować za te 2 lata (szczególnie za ostatni sezon) i życzyć powodzenia.

11

@Encore to powiedz który polityk w takim razie według ciebie nie wyróżnia się tymi cechami

0

@RozowaPantera od 2027 bezpłatny będzie ten odcinek. „Bez remontow” a to ciekawe, bo ten odcinek co wymieniłeś Kato-Krk jest non stop w remoncie xd

0

Szkoda, że zostajemy z takimi piłkarzami jak Ter Stegen, Martin, Pena. Obrony w ogóle nie wzmocniliśmy, dalej brak jakiegoś sensownego zmiennika dla Balde…

0

@ProMILs morał z tego taki, że najlepiej w ogóle nie płacić podatków, bo każdy podatek to złodziejstwo

0

@clyde to samo można powiedzieć o fanach prawej strony xd
Jak coś się dzieje u nich to nagła cisza ;)

6

@Aragorn33 gdyby Lis coś takiego napisał o Tusku to byłaby beka, ale że napisał to król pluralizmu i wolności słowa to spoko

0

@maroon niestety Araujo to główna twarz porażek Barcy w LM przez ostatnie dwa lata.
Bardzo bym chciał, żeby okazał się kozakiem jakich mało i był szefem obrony, ale jak mówiłem, jakoś tego nie widzę.

0

@FcPortoFan1999 w 2016 to chyba każdy myślal, że to będzie przełomowy rok dla polskiej piłki. Niestety był to wyjątek od reguły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?