Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO To samo aouar
0
@Gary ja bym Dembele tam nie obwiniał, bez różnicy czy wygralibyśmy 3-0 czy 4-0, ligę było w takim gazie, że i tak by z nami wygrali
0
@maroon Tego Claptona mam, ale jeszcze nie zabrałem się za to xd
1
@Gary ja po golu na 1-0 miałem flashbacki z Romy, 8-2 z Bayernem tak nie bolało jak ta porażka z Live
0
Biografie/autobiografie którego muzyka polecacie?
2
@LukaszFan ja pamiętam jak wtedy mówiło się przed półfinałami, że zwycięża Live-Barca zgarnie LM, mega szkoda, bo takiej szansy może już nie być.
Ja tydzień dochodziłem do siebie po tym meczu XD
3
@PatrychoO LM była wtedy na wyciągnięcie ręki, wystarczyło nie przejeb@ć wygranego dwumeczu
4
@jacobFCB wszystkiego dobrego dla Ciebie i twoich dzieci. Podziwiam psychikę ze stali.
0
@Roobo Mnie ciekawi jak wypadnie Real z Atletico, czy będzie u nich widać te zadyszkę spowodowaną krótką przerwą
0
@NeroTFP1 nowa jakosc w polityce
0
Nie pojechaliśmy na KMŚ a tutaj i tak kontuzji kilku piłkarzy dostało.
Kasa z tego byłaby pewnie zbawienna dla naszego budżetu.
1
@Vegeta88 ja brałem pół miliona na kibel ze złota. Fajnie się siedzi na nim i czyta spłakanych polaczków .
13
Fajnie się czyta tutaj ten ból dupy i płacz o te kasę z KPO.
Pozdrawiam was z mojego nowiutkiego jachtu.
9
Szkoda, że Laporta nie złożył wniosku o kasę z KPO na remont Camp Nou.
Już dawno byśmy grali na nowiuteńkim stadionie XD
0
@Eklerek i zostałby najlepszym piłkarzem xd
4
@Eklerek idę o zakład, ze za pół roku znowu zmieni klub xd
0
@Hshdhrhdh chłop to co pół roku zmienia klub xd
1
@GeneralXavi A po co mam ci to pisać skoro wiesz raczej jakie partie wchodzą w skład rządu i jaki światopogląd reprezentują.
Sadzac to twoich wpisach które widzę tu nieraz jesteś konserwą więc raczej będziesz wybierał polityków z prawej strony niż z centrum lub centrolewicowej strony.
3
@GeneralXavi ty mówisz tak tylko dlatego, bo poglądowo ci nie po drodze z nimi, jeśli następny rząd by miał codziennie jakąś inną aferę to dalej byś gadał, że Tusk najgorszy.
0
@Azi po tej informacji już nic mi nie smakowało, nawet piwko :(
1
Człowiek sobie siedzi przy piwku wczoraj, humor gituwa, a tutaj nagle takie info, że najlepszy obrońca odchodzi eh…
40
Dawno nie było mi tak przykro gdy któryś z naszych piłkarzy odchodził, wielka strata, która ciężko będzie zalatac.
Zostaje podziękować za te 2 lata (szczególnie za ostatni sezon) i życzyć powodzenia.
11
@Encore to powiedz który polityk w takim razie według ciebie nie wyróżnia się tymi cechami
0
@RozowaPantera od 2027 bezpłatny będzie ten odcinek. „Bez remontow” a to ciekawe, bo ten odcinek co wymieniłeś Kato-Krk jest non stop w remoncie xd
0
Szkoda, że zostajemy z takimi piłkarzami jak Ter Stegen, Martin, Pena. Obrony w ogóle nie wzmocniliśmy, dalej brak jakiegoś sensownego zmiennika dla Balde…
0
@ProMILs morał z tego taki, że najlepiej w ogóle nie płacić podatków, bo każdy podatek to złodziejstwo
0
@clyde to samo można powiedzieć o fanach prawej strony xd
Jak coś się dzieje u nich to nagła cisza ;)
6
@Aragorn33 gdyby Lis coś takiego napisał o Tusku to byłaby beka, ale że napisał to król pluralizmu i wolności słowa to spoko
0
@maroon niestety Araujo to główna twarz porażek Barcy w LM przez ostatnie dwa lata.
Bardzo bym chciał, żeby okazał się kozakiem jakich mało i był szefem obrony, ale jak mówiłem, jakoś tego nie widzę.
0
@FcPortoFan1999 w 2016 to chyba każdy myślal, że to będzie przełomowy rok dla polskiej piłki. Niestety był to wyjątek od reguły.