3

@Arden chłop ma psychikę ze stali, mało kto by się podniósł po czymś takim.

1

@LeoMessiiBarcaPepa ja coś kojarzę że jego chcieli zwolnić jakoś na początku 14/15, wszyscy wiemy jak to później się skończyło :D

4

A co tutaj taka atmosfera jakby właśnie Real przegrał kolejne trofeum w tym sezonie? :D

3

O! Real przegrał, od razu jakoś tak humor lepszy :D

0

@Goralkov i dobrze, że nie zleca. Cała liga francuska na tym by straciła.

1

@Arden to ta najbardziej merytoryczna i najbystrzejsza postać z konfederacji?

1

@PatrychoO a te patrole to chociaż zatrzymały jednego nielegalnego migranta?

32

@Comentateiro jak to gdzie byli? Wizy na bazarze sprzedawali xd

12

@PatrychoO a z jakiej racji jakieś patrole przeszukują samochody? Wprowadźmy już w ogóle całkowitą anarchie i będzie super.

0

@reloaded eafc25 XD

2

@Aragorn33 Stanowski to powoli zaczyna się robić dla konfederatów i pisowcow kimś takim jak Lis dla silniczków.

2

@PatrykBarca a co odwalił?

0

@marcin62 to mógłby cicho siedzieć :D

1

W ogóle neuer wyszedł na ładnego hipokrytę krytykując Donnarumme patrząc na to, że to była walka o piłkę, w dodatku sam robił takie wejścia nieraz więc mógłby chociaż cicho siedzieć.

0

@Walpiano W 24/25 też mieli świetne

0

@Kgorecki2500 po takich ludzi powinna śmieciarka przyjeżdżać

0

@maatiixx i co z tego? Jutro nikt o tych kłamstwach pamiętać nie będzie, a co kilka osób się nacięło na tego fejka i nakręciło się jeszcze bardziej to ich.

1

@Pawci023x poznałem dziewczynę i obecnie ponad 2 lata jesteśmy razem i chyba lepiej nie mogłem trafić :D


0

@Pawci023x a ja miałem i zainstalowanie Tinderka to była najlepsza rzecz w moim życiu i pisze to bez żadnej ironii.

1

Nie no co to jest xdddd

Trump zdradził, że na terenie Białego Domu odbędzie się walka w ramach UFC. Ma to być jedno z wielu wydarzeń na 250-lecie USA. Prezydent mówi o walce mistrzowskiej i około 20/25 tysiącach widzów - Łukasz Bok.

Może i żadnej wojny po pół roku nie skończył, moze i grozi swoim sojusznikom, może i chce zrównać z ziemią strefę gazy, ale za to zorganizuje mistrzowską galę w jakiś walkach XD

2

@La Pulgaa ich największy sukces w tym sezonie :D

6

W sumie to ciężko winić moim zdaniem szwagrów w tym wszystkim, bo jeżeli faktycznie by chciał odejść i coś więcej osiągnąć to wybrały jakiś Bayern czy inny klub z Anglii.

3

@Safrani a mi się nie podobało gdy sąsiedzi wywieszali plakaty polityków których nie lubię, więc mam prawo to spalić?

To jest właśnie ta konfiarska mentalność, gdy się coś nie podoba to trzeba to spalić/zniszczyc.

0

@vangoor te katalońskie dzienniki też są w sumie nie lepsze xd

0

Jak to rośnie pesymizm skoro wczoraj każdy był optymistą i w ogóle każdy był przekonany, że go kupimy.

0

@Pedri16Future no właśnie ciekawi mnie dlaczego z YT zniknął po prostu

0

Kojarzy ktoś jeszcze taki kanał jak SportowoTV?

Z tego co kojarzę to miał sporo subów i szybko się rozrastał jego kanał, ale nagle zniknął, a kanał usunął. Później chyba jeszcze prowadził jakiś kanał też o piłce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jesteś milionerem, przeżywasz chyba najlepszy czas w swojej karierze wygrywając Premier League i Ligę Narodów, odpoczywasz sobie na wakacjach pewnie nie żałując kasy na nic, kilka dni temu brałeś ślub, a tutaj jeb i cię na świecie nie ma.

Smutno się czyta takie historie i to nieważne czy dotyczy kogoś znanego czy zwykłego szaraka.

0

@Eto'o9 R10 z perspektywy czasu to faktycznie smutno się to ogląda, pamiętam też, że jak Dev zmarł to jakoś kilka dni przed śmiercią wstawił na insta podsumowanie swojego życia. Masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?