0

Polecacie jakieś podcasty kryminalno-naukowo-piłkarskie na Spotify? Sondera, kryminatorium, Olgę herring, polskie archiwum X i RN całe przesłuchałem praktycznie, więc nie wiem jakie jeszcze ciekawe kanały są.

1

@norbi77 niektórzy to specjalnie konta zakładali tutaj na krótko przed wyborami, żeby urządzić sobie tutaj polityczne forum xd

2

@MarFan no trochę racji w tym jest, ciężko jest w sumie walczyć z taką mentalnością wygodnisia.

1

Niektórzy tutaj to zespołu odstawiennego się nabawili przez tak długo przerwę od la bamby xd

6

@michal26 to racja, kurde jest pewnie dużo innych sposobów żeby więcej dzieci się rodziło, chociażby to in vitro, które było bardzo dobrym pomysłem.

Karanie za brak dzieci to czysty idotyzm, niech „nagradzają” jakoś za posiadanie i co, ulgi podatkowe czy coś tego typu.

Ceny mieszkań i ogólnie życia też znacząco przyczyniają się do takiego stanu rzeczy.

0

@SkN W sumie największy sens to by miał gdyby grali mistrzowie krajów, tam złóżmy top 10 lig i zwycięzcy LM i jej odpowiedników na innych kontynentach.

1

@SkN I Atletico

0

@BorzyKrzys powiem ci więcej, każda partia ma swoje bojówki, szczególnie jeśli jest jedną z największych w kraju.

0

@Deathwing112 no prywatna służba zdrowia raczej rozwiązaniem nie jest

0

@gg156 zresztą na ile lat ty brałeś kredyt skoro w maks 8 lat go spłaciłeś? Bo sam napisałeś, że w czasie pisu brałeś.

0

@Deathwing112 i co wtedy zamiast NFZ by było?

1

@draxidox Boomerow pewnie bawi

1

@bezalkoholowy oczywiście konfederaci i ich chłopski rozum. Ty sobie tak ubzdurałeś i tak ma być, bo zawsze jest tak jak bezalkoholowy sobie ubzdurał.

Wytłumacz mi jeszcze jedną rzecz, bo to chyba twój komentarz gdzieś widziałem pod postem dotyczącym tego gościa z PO co spowodował wypadek samochodem. Domagasz się jego ukarania (i słusznie), ale dlaczego nie domagasz się ukarania Nawrockiego za popełnione przęstepstwo do którego się przyznal? Kto tutaj robi fikołki logiczne? No chyba nie powiesz mi, że jedni są poza prawem?

3

@gg156 a to PiS nie przyczynił się do wysokich stóp procentowych, inflacji i kryzysu mieszkaniowego?

0

@bezalkoholowy „dla mnie, jak ktoś się tłucze w lesie i nie robi nikomu kto nie znalazł się tam z własnej woli krzywdy, nie jest przestępcą. Tak samo jak Tusk, który też się tym chwalił, takim przestępcą w moim odczuciu nie jest ;)”

Chłopie to się odnosiło do tego, to nie moja wina, że ty sobie to interpretujesz na swój sposób i sobie dorabiasz jakieś wymyślone rzeczy. Nie nadążasz w dyskusji to nie komentuj głupio.

0

@bezalkoholowy nigdzie go tak nie nazwałem xd
Przestępca tak, ale nie kryminalista.
Zresztą napisałem prawdę, że to bójka kryminalistów była, bo patrząc na to kto się tam bił to określenie jak najbardziej pasuje, ale nie odnosiło się do Nawrockiego.

Jego można nazwać co najwyżej kolegą kryminalistów :D

0

@alone49 no nie powiesz mi, że jeszcze 10 lat temu było tak jak teraz.

Teraz z niektórymi normalnie pogadać nie idzie, bo wszędzie politykę wpychają.

1

@Faro mi się raz śniło, że barca grała u mnie na wsi mecz z realem na boisku gdzie trawa ma po pół metra wysokości xd

Źle wpływa na mnie oglądanie wieczorem meczów Barcelonki

0

@VegetaPolska najważniejsze, że chłopaki dobrze się bawią na zgrupowaniu. Reszta się nie liczy.

0

@draxidox idealnie nadawałby się do getafe.

0

@bezalkoholowy XD
Ale gdzie ci skłamałem? Widzę, że z tobą dyskusja jest bez sensu, bo będziesz twardo trzymać się założonej z góry tezy.

No właśnie napisałem „kryminalistów”, a w tej ustawce brali udział ludzie skazani prawomocnymi wyrokami. Gdzie według Ciebie wprowadzam kogoś w błąd?

1

@FcPortoFan1999 e to elegancko, może jakieś miejsce dla peszkina się znajdzie jesczze się znajdzie. Dyrektor ds. utrzymywania pozytywnej energii w szatni, myślę, że odnalazłby się idealnie na tym stanowisku. Jędrzejczyka na wicedyrektora i atmosferka zawsze top będzie.

0

@bezalkoholowy dlaczego Nawrocki nie odżył wyrok skoro inni dostali? Czym on się różni?

0

@bezalkoholowy tak wiem kogo nazywam kryminalistami. Masz: https://wiadomosci.wp.pl/karol-nawrocki-i-32-rozbojnikow-wszystkie-przestepstwa-uczestnikow-slynnej-ustawki-oto-z-kim-ramie-w-ramie-bil-sie-kandydat-pis-7161585238543072a

Zanim zaczniesz go trollu Mateckiego bronić to wiedz, że sam Nawrocki powiedział, że ten artykuł to prawda.

1

@FcPortoFan1999 skoro wuja trenerem pewnie zostanie to może jakiś powrót Błaszczykowskiego będzie jeszcze.

0

@bezalkoholowy ze zwykłym Kowalskim nikt by się nie pieścił, zobacz sobie z kim się bił i jakie wyroki dostały tamte osoby, ale jako, że on ma pozycję w społeczeństwie to jest lepiej traktowany, a teraz to już mu nikt nic nie zrobi.

0

@bezalkoholowy Ale gdzie ja go pomawiam skoro on sam się przyznał do brania udziału w tym? Co najwyżej go cytuje.

2

@FcPortoFan1999 i znać dobrze te reprezentacje, nie zapominajmy o tym.

Zresztą co to za trener z którym się nie napijesz, z probierzem pierdo@niesz sobie whisky czy tam wodeczke, a z takim southgatem to co najwyżej filiżankę herbatki.

0

@alone49 to już nie chodzi o to, że jest z pisu, bo wystawianie takich osób jak Nawrocki i chociażby Biedroń i wybieranie ich na ważne stanowiska pokazuje jak Polska polityka upadła.

0

@bezalkoholowy gdzie skłamałem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?