0

Jak to rośnie pesymizm skoro wczoraj każdy był optymistą i w ogóle każdy był przekonany, że go kupimy.

0

@Pedri16Future no właśnie ciekawi mnie dlaczego z YT zniknął po prostu

0

Kojarzy ktoś jeszcze taki kanał jak SportowoTV?

Z tego co kojarzę to miał sporo subów i szybko się rozrastał jego kanał, ale nagle zniknął, a kanał usunął. Później chyba jeszcze prowadził jakiś kanał też o piłce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jesteś milionerem, przeżywasz chyba najlepszy czas w swojej karierze wygrywając Premier League i Ligę Narodów, odpoczywasz sobie na wakacjach pewnie nie żałując kasy na nic, kilka dni temu brałeś ślub, a tutaj jeb i cię na świecie nie ma.

Smutno się czyta takie historie i to nieważne czy dotyczy kogoś znanego czy zwykłego szaraka.

0

@Eto'o9 R10 z perspektywy czasu to faktycznie smutno się to ogląda, pamiętam też, że jak Dev zmarł to jakoś kilka dni przed śmiercią wstawił na insta podsumowanie swojego życia. Masakra.

0

@Tasde on po to tam jest żeby swoich ułaskawiać, nawet takie mendy jak szmateckiego.

2

@Vegeta88 mes que księgowość xd

3

Za godzinę znowu przeczytam, że jednak jesteśmy w 1:1.

„Kreatywna księgowość” to powinno być nasze motto xd

0

@GTBTP UE to się rozpada od 20 lat a wciąż rozpaść się coś nie może :D

0

@JohnKennedy a ci co mają ból tyłka też nie mają większych problemów w życiu, że sapią się o jakąś tęczę?

0

@626 mi tak średnio się podobają, te z 24/25 były genialne i zdecydowanie najlepsze od kilku lat.

0

@Vegeta88 a te słowa odnosiły się do tej sytuacji? Zresztą co ma piernik do wiatraka xd

5

@norbi77 to już nie jest #MuremZaPolskimMundurem?

1

@Kapitan hawk i możliwość zmiany avatar, ja pomalowałem herb realu na bordowo-granatowe barwy :D

0

Kwintesencja całej tej obławy byłoby to gdyby ciało znalazł jakiś grzybiarz albo inny przypadkowy przechodzień.

5

@macio_944 widzę, że naczelny ekspert ds. wirusologii i medycyny znowu prawi swoje mądrości.

Tak, ten ekspert jest po studiach polonistycznych :)

1

@BulaKG no raczej już nie uda :D

1

@blakkudium no to fajnie się tam bawią xdddd

0

@ShawnC ostatnio na la bambie zbierał dobre opinie więc chyba coś jest na rzeczy skoro tutaj o nim pisano pozytywnie xd

1

@blakkudium aż tak głupi by chyba nie byli, żeby wystawić kontuzjowanego piłkarza i to w takim meczu xd

2

@blakkudium a ten belingham to czasem kontuzjowany nie był?

0

@MessiForeverTheBest trentem to akurat prawie każdy może kręcić, ja to najbardziej obawiam się tego Huijsena.

2

Polska Policja 2-0 Jaworek, Duda

1

@John_Doe Może i pisiorów nie rozliczył i za kompromisem aborcyjnym nie głosował, ale za to rozj@bał poparcie Tuskowi.

Chyba, że Roman to specjalny agent kaczora wysłany, żeby rozwalić PO od środka xd

1

@John_Doe Weźcie go już w jakieś klatce zamknijcie

0

@FcPortoFan1999 no co zrobić ludzie tak wybrali i tyle. Wiec wychodzi na to, że praktycznie przez pół kadencji aż tak dużo roboty nie będzie miał xd

A dla przypomnienia on jeszcze ma nie tylko swoje postulaty, ale i zobowiązał się spełnić te Menztena.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I dobrze, że te wybory uznano za ważne, mam nadzieję, że ta cała szopka w okół tego się jak najszybciej skończy.

0

@Vegeta88 który pracownik tak powiedział? Z chęcią się pośmieję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?