Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to rośnie pesymizm skoro wczoraj każdy był optymistą i w ogóle każdy był przekonany, że go kupimy.
0
@Pedri16Future no właśnie ciekawi mnie dlaczego z YT zniknął po prostu
0
Kojarzy ktoś jeszcze taki kanał jak SportowoTV?
Z tego co kojarzę to miał sporo subów i szybko się rozrastał jego kanał, ale nagle zniknął, a kanał usunął. Później chyba jeszcze prowadził jakiś kanał też o piłce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jesteś milionerem, przeżywasz chyba najlepszy czas w swojej karierze wygrywając Premier League i Ligę Narodów, odpoczywasz sobie na wakacjach pewnie nie żałując kasy na nic, kilka dni temu brałeś ślub, a tutaj jeb i cię na świecie nie ma.
Smutno się czyta takie historie i to nieważne czy dotyczy kogoś znanego czy zwykłego szaraka.
0
@Eto'o9 R10 z perspektywy czasu to faktycznie smutno się to ogląda, pamiętam też, że jak Dev zmarł to jakoś kilka dni przed śmiercią wstawił na insta podsumowanie swojego życia. Masakra.
0
@Tasde on po to tam jest żeby swoich ułaskawiać, nawet takie mendy jak szmateckiego.
2
@Vegeta88 mes que księgowość xd
3
Za godzinę znowu przeczytam, że jednak jesteśmy w 1:1.
„Kreatywna księgowość” to powinno być nasze motto xd
0
@GTBTP UE to się rozpada od 20 lat a wciąż rozpaść się coś nie może :D
0
@JohnKennedy a ci co mają ból tyłka też nie mają większych problemów w życiu, że sapią się o jakąś tęczę?
0
@626 mi tak średnio się podobają, te z 24/25 były genialne i zdecydowanie najlepsze od kilku lat.
0
@Vegeta88 a te słowa odnosiły się do tej sytuacji? Zresztą co ma piernik do wiatraka xd
5
@norbi77 to już nie jest #MuremZaPolskimMundurem?
1
@Kapitan hawk i możliwość zmiany avatar, ja pomalowałem herb realu na bordowo-granatowe barwy :D
0
Kwintesencja całej tej obławy byłoby to gdyby ciało znalazł jakiś grzybiarz albo inny przypadkowy przechodzień.
5
@macio_944 widzę, że naczelny ekspert ds. wirusologii i medycyny znowu prawi swoje mądrości.
Tak, ten ekspert jest po studiach polonistycznych :)
1
@BulaKG no raczej już nie uda :D
1
@blakkudium no to fajnie się tam bawią xdddd
0
@ShawnC ostatnio na la bambie zbierał dobre opinie więc chyba coś jest na rzeczy skoro tutaj o nim pisano pozytywnie xd
1
@blakkudium aż tak głupi by chyba nie byli, żeby wystawić kontuzjowanego piłkarza i to w takim meczu xd
2
@blakkudium a ten belingham to czasem kontuzjowany nie był?
0
@MessiForeverTheBest trentem to akurat prawie każdy może kręcić, ja to najbardziej obawiam się tego Huijsena.
2
Polska Policja 2-0 Jaworek, Duda
1
@John_Doe Może i pisiorów nie rozliczył i za kompromisem aborcyjnym nie głosował, ale za to rozj@bał poparcie Tuskowi.
Chyba, że Roman to specjalny agent kaczora wysłany, żeby rozwalić PO od środka xd
1
@John_Doe Weźcie go już w jakieś klatce zamknijcie
0
@FcPortoFan1999 no co zrobić ludzie tak wybrali i tyle. Wiec wychodzi na to, że praktycznie przez pół kadencji aż tak dużo roboty nie będzie miał xd
A dla przypomnienia on jeszcze ma nie tylko swoje postulaty, ale i zobowiązał się spełnić te Menztena.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I dobrze, że te wybory uznano za ważne, mam nadzieję, że ta cała szopka w okół tego się jak najszybciej skończy.
0
@Vegeta88 który pracownik tak powiedział? Z chęcią się pośmieję.