Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@alone49 no tak, zezwalajmy na przemoc kryminalistów i nic z tym nie róbmy, szkoda, że potem jak taka osoba trafi do szpitala to jest leczona na nasz koszt. Zresztą według prawa branie udziału w ustawkach jest przestepstwem. Jeśli Tusk brał udział to też popełnił przęstepstwo.
0
@bezalkoholowy skoro jestem według ciebie trollem Giertych pokaż mi, gdzie go chwaliłem albo pisałem coś pozytywnego tutaj o jego osobie, bo jeśli nie pokażesz to po prostu rzucasz pomówieniami.
0
@bezalkoholowy aha czyli jestem głupi, bo mam inne poglądy od twoich. To ty jesteś z tego elektoratu niezmanipulowanych i nie dających się polaryzować?
0
@alone49 branie udziału w ustawkach to nie przestepstwo?
Nie pomawiam tylko go cytuje, bo sam się do tego przyznał, jeśli mediami niemieckimi nazywasz konto menztena na yt to tak, oglądam niemieckie media.
1
@Pawel13sz jedynie trener zza granicy coś zdziała
0
@bezalkoholowy ty mnie nazywasz trollem, ale to ty założyłeś tutaj konto na chwilę przed wyborami, żeby spamować tylko komentarze polityczne, jak to wytłumaczysz dzieciaczku?
0
@FcPortoFan1999 Dla tej kadry nie ma już ratunku xd
0
Komentarz usunięty
0
@vangoor bardzo mnie to ujęło muszę ci powiedzieć
0
Komentarz usunięty
0
@bezalkoholowy brałbyś hipotekę w czasie pisu to inaczej byś śpiewał mordeczko.
No ale czego ja oczekuję od 15 letniego chłopczyka na utrzymaniu mamusi, który wierzy w zbawicieli z konfederacji.
0
@FcPortoFan1999 skąd info?
2
@bezalkoholowy gdzie reszta twojej ekipy? W jednym pokoju siedzicie przy komputerach i lajkujecie sobie nawzajem każdy post? XD
1
@bezalkoholowy nie trawie Giertycha, ale wmawiaj tak sobie. Pomodliłeś już się do swojego sławcia dzisiaj?
0
Komentarz usunięty
2
@bezalkoholowy nawet jakby weszli we współpracę to byś gadał, że ten deal opłaca się tylko Ukraińcom, a Polska na tym straci xd
0
Komentarz usunięty
1
@draxidox zaraz ci konfiarzyki napiszą, że to przez obecną koalicję, bo oni negocjować nie potrafią i w ogóle całą armię Ukraińcom oddali.
0
Komentarz usunięty
0
@bezalkoholowy oho widzę, że kuce menztena atakują, bo ktoś ma różne poglądy. Nie ma to jak nazywać „trolem Giertycha” osobę która raz zagłosowała na trzaska i to w dodatku wybrała mniejsze zło. Pozdro kuce xd
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@Starrk akurat jak popołudniówki mam, no elegancko kur@a XD
0
@chosenone nie pozbędziemy się go, widziałem w dodatku, że jest jedynym kandydatem w następnych wyborach także kolejne lata z nimi będzie trzeba wytrzymać
0
@Pomimo27 nie no nazwiska mamy konkretne, Zieliński, lewy, skorup, Szymański, Zalewski, jak ktoś zza granicy spojrzy na tę kadrę nie interesując się co się dzieje to może odnieść takie wrażenie
0
Podobno skorża odmówił trenowania reprezentacji. Ciekawe kto będzie tym selekcjonerem, znając życie pewnie następny kolega od kieliszka Kuleszy.
Kurde mamy naprawdę dobrych piłkarzy, ktoś kto nie interesuje się naszą kadra może odnieść wrażenie, że jesteśmy solidną reprezentacją. Fajnie byłoby wykorzystać to i zatrudnić jakiegoś dobrego fachowca zza granicy, ale to chyba niestety niemożliwe jest.
4
@mrboom a weź nie przypominaj nawet, bo z samego rana człowiekowi humor zniszczysz xd
Ps Dzięki araujo
0
@karolszymek eafc 25 xddd
2
@VamosDeJong 5 rano a wy o polityce już xddddd
1
@Kessie hehe bo wiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)