Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyffffer1922 zresztą weź tam pilnuj tej granicy, bo może jacyś nielegalsi wam przez granicę przemykają ;)
0
@Lucyffffer1922 przezabawny chłopie jesteś, że dyskutować normalnie nie potrafisz tylko musisz się zniżać do użycia takich tekstów.
0
@Kazragore pisałem ci, że według tego co mówili to powinni z nikim nie wchodzić w koalicję, ale teraz zaczną się fikołki, że trzeba z kimś rządzić. Trzeba było od razu tak mówić, że idziemy realizować nasz program, a nie jakieś bajeczki o wywracaniu stolika.
No tak, bliżej mi do Tuska, bo jestem centrysta bardziej wychylonym jednak w lewo, ale to wcale nie oznacza, że będę na niego głosował.
W dłuższej perspektywie liczę (a wyniki wyborów pokazały, że młodzi nie głosują aż tak często na PiS/po), że albo razem urośnie w sile tak, że będą silną partią albo, że pojawi się jakaś przyzwoita jak na warunki polskiej polityki partia centro/centro-lewicowa, która nie skończy jak Hołownia do którego miałem duże nadzieje.
A co do następnych wyborów to już mi jedno jtonrzadzi, byle nie PiS, bo jak już mówiłem za dużo syfu narobili.
0
@Kazragore a gdzie ja pisałem, żeby na Tuska głosować? Do wyborów jeszcze dużo czasu więc wszytko się może zmienić, jak tylko liczę w tych wyborach na umocnienie poparcia dla Razem. Już wolę samą konfederację przy rządzie niż koalicję PiS-Konfa, byle nie Jarek z resztą całej tej ferajny, za dużo już syfu narobili.
Zresztą wyborem, który najlepiej pasowałby do wcześniejszej narracji Konfy byłoby nie wchodzenie w koalicję z konfa i jeśli już to ewentualna koalicja z kimś poza układu PIS/PO.
0
@Kazragore zobacz jak kończyli wszyscy koalicjanci PiS/PO, pokaż mi jedną partię która po jednej czy tam dwóch kadencjach w takiej koalicji sporo zyskała.
0
@Kazragore ja ci tylko przypomnę, że to PiS będzie główną siłą, Jarka szczerze nienawidzę, ale trzeba przyznać, że polityk z niego dobry i już nie takich wchłaniał do swojej partii. Już to widzę jak PiS pozwala konfederacji stworzyć wiarygodną i obiektywną telewizję publiczną, o usunięciu jej nie mówiąc nawet. Gdy dyskutowałem po wyborach w 2023 roku z konfederatami na X to byłem wyzywany od „systemowcow” i „lewaków”. Jarek pokazywał wam przez całą kadencję PiS co myśli o konfederacji nie zapraszając jej do TVP i w ogóle żyjąc jakby takiej partii w ogóle nie było, a gdy konfederacja poparła Nawrockiego to olał Menztena ciepłym moczem. Poważnie myślisz, że to Wy będziecie rozdawać karty i dyktować warunki w tej koalicji? Niektórzy w konfie (głównie narodowcy) na samą myśl o dorwaniu się do koryta zaczęli jechać pisowską narracja. Możesz się śmiać z tego, ale gdy pisałem, że konfederacja zbliżać się będzie do pisu to też beka była, a teraz okazało się to prawda w sumie.
0
@Kazragore chyba że to są jakieś kolejne szachy 8D Menztena.
3
@Kazragore czyli od narracji „idziemy wywrócić wam ten stoli”, „rozbijamy duopol” przechodzimy do narracji „no przecież nie będziemy rządzić z PO”.
Czyli mamy od teraz bandę pieciorga.
2
@July_6_BcN to nie będzie już rozbijania duopolu? :(
2
Plkd to może sam w murze stać, bo i tak pół bramki zasłania xd
0
@konrad1661 on zawsze był przy kości, ale teraz to dramat jest
0
Kurde plkd tego zewniaka to się chyba od Roberto Carlosa nauczył.
Prawdziwy majstersztyk :D
3
Pol to się chyba za dużo Peaky Blinders naoglądał XD
0
@FCB_dimiC to bez porównania, ale on mówi tutaj o frekwencji więc mój komentarz do tego się odniósł. Inne dyscypliny też są organizowane na dużych stadionach, a mimo to nie zapełniają stadionów nawet do tych 75%.
3
@Transu96 no widzisz, ale dodali i już wiesz, chyba o to chodziło im?
2
@Rupert_Haubica niby ma trochę racji, ale z drugiej strony podczas tego finału ligi mistrzów wyczytałem, że było z niecałe 40 tysięcy ludzi na stadionie, więc jednak ktoś to ogląda.
Podczas tego finału kibice zapełnili stadion Sportingu w 75%, więc jakiś mega słaby wynik to to nie jest.
Albo druga opcja, te kilkadziesiąt zawodniczek i członków sztabów ma bardzo bardzo liczne rodziny :D
5
@D10SLEO morał z tego taki, żeby nie wchodzić do windy z paleciakiem.
0
@Lucyffffer1922 ty porównałeś właśnie odlanie się gdzieś na uboczu w trawę do przetepstwa? Dobry wariat jesteś xd
No tak, niech każdy robi sobie co chce i co mu się podoba w imię wolności. Ja bym zniósł jeszcze np limit prędkości, bo to też ograniczanie mojej wolności i praw. Pogrążasz się coraz bardziej z każdym wpisem.
0
@FcPortoFan1999 może za 30 lat wyjdzie, grunt to się nie poddawać :D
6
@jacobFCB No tak, bo przez to, że jeden wiatrak się spalił trzeba odejść od OZE i wrócić do ekologicznych elektrowni węglowych XD
0
@Lucyffffer1922 ja mam zapędy dyktatorskie, bo chcę żeby przestrzegali prawo hahahahaha xddddddddd
0
@FcPortoFan1999 i się dalej nie sprawdza xd
0
@FcPortoFan1999 może tak tylko problem był taki że my umieliśmy grać tylko takim systemem, a kombinowanie zaczęło się już na krótko przed MŚ.
0
@Lucyffffer1922 ale bzdety xd
A ja chce wlewać swoje odpady do rzeki, palić plastikami i nasrac na chodniku przed domem sąsiada. Dlaczego nie mogę tego robić skoro wolnym człowiekiem jestem?
Chłopie, bo to jest przestepstwo i przyzwolenie patologii jaką są kibole na łamanie prawa. Potem na co im pozwolimy? Na rozprowadzanie dragów może czy tworzenie dziczy jaką już kiedyś mieliśmy w tym kraju głównie spowodowana przez nich.
0
@MichalZZZ no właśnie, a ja pisałem o tym co było 30/20 lat temu, a nie co jest teraz, tego dotyczyła pierwsza część mojej wypowiedzi. Całe dzielnice kibolskie, gdzie strach było chodzić. Ogólnie ten czas w Polsce to jedna wielka dzicz i patologia dobrze, że gdy dorastałem to było już w miarę spokojnie.
1
@alone49 w sensie jak „działaj słabo”? Co chwilę można przeczytać, że na granicy z Białorusią udaremniono próbę przedostania sie.
A co do granicy z Niemcami to tam sytuacja jest inna, bo prawo unijne pozwala na zwrot migrantów jeśli dostali się do Niemiec z Polski. Szczerze to nwm co się dzieje potem z takimi osobami, ale mam nadzieję, że są deportowane do ich macierzystego kraju. Zawsze ci ludzie mogą się zapisać do straży granicznej niż robić jakieś nic nie wnoszące „patrole”.
1
@Who_you_mam a te chłopaki to zatrzymali chociaż jednego nielegalnego migranta? Cyz poszli sobie tam tylko postać?
0
@Lucyffffer1922 przecież Hutnik miał spinę z Cracovia więc gdzieś skłamałem?
A co do drugiej części to mam lepszy plan, zaproś ich do siebie na działkę i niech tam się klepią, a i jak komuś coś się stanie i pojedzie przez to do szpitala to Ty płacisz, bo dlaczego reszta ludzi ma się zrzucać na niego?
0
@Who_you_mam w policji są spore braki kadrowe, więc niech tam się zapiszą, powiem ci więcej, dostaną nawet broń i pieniądze.
I ile ich przyjmą, bo trzeba spełnić warunek niekaralności, a wśród nich może być o to ciężko xddddd
1
@fart a te późniejsze jego konferencje prasowe? Coś pięknego