Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vegeta88 gościu, przecież ty każdy post polityczny praktycznie tutaj komentujesz, menztena może nie broniłeś, ale chyba nie muszę ci przypominać jak za Nawrockiego wczoraj w dyskusji ze mną walczyłeś, broniąc go rękami i nogami, a potem coś zacząłeś odwracać kota ogonem i o Wałęsie gadać xddddd
0
@Ryoumen i post taki dostał 4 lajkow, a w odpowiedziach sami prawicowcy xd
6
W nawiązaniu do jednej dyskusji, która się wyświetla w gorących.
Codziennie tutaj czytam prześmiewcze komentarze o silnych razem, trollach, gietrycha i ogólnie wyborców PO jacy oni to nie są fanatyczni i tym podobne (żeby nie było nie należę raczej do żadnej z tych grup).
Zazwyczaj te komentarze są od konfederatów, tylko najzabawniejsze jest to, że gdy napiszesz tutaj coś złego np o menztenie to zawsze przyleci @Vegeta88, @July_6_BcN czy kilku innych użytkowników by się jeszcze znalazło i bronią całym soba Sławka, zachowując się tak samo jak wyżej wymienione grupy xd
Gdy pisałem tutaj dzień po wyborach (przyznaję, miałem ból dupy że ktoś taki jak Karol N. będzie nasz kraj reprezentował) to ciągle czytałem, żeby dać se spokój itp, szkoda, że po żadnym postem o Giertychu (a jest ich tutaj od ch*ja) ci sami użytkownicy czegos takiego nie napiszą.
Można było tutaj kiedyś poczytać fajne komentarze, dyskusje o naszym ukochanym klubie, ale od kilku miesięcy tutaj jest kółeczko wzajemnej adoracji konfederatów i pisowcow, którzy spamują jak nie gietrychem, to Tuskiem, to żartami o tęczowym Rafale, to o Hołowni, to znowu o kimś innym, no ale jeśli ktoś z prawej strony walnie coś naprawdę idiotycznego to żadnego posta o tym tutaj nie zobaczymy. Proponuje zmienić nazwę forum na „La Giertych”, będzie bardziej adekwatne do tematów toczących się tutaj dyskusji.
Jeszcze gdyby były to jakieś merytoryczne dyskusje to pół biedy, ale czytanie tych samych żartów i oglądanie tych samych postów jest nudne.
1
@IamBeauty tutaj o PiSie a nie daj Boże o konfie to nie można nic złego napisać, a jak wytkniesz politykom z tych partii klamstwa to cię oleje i mało kto będzie z tobą dyskutował. Kółeczko wzajemnej adoracji tutaj jest xd
0
@budel17 Bo od 15 lat można pracować na specjalnych warunkach
0
@TaughtMule dzięki, akurat jem
0
@RosjaninBut potwierdzam, byłem tym pieskiem
0
@HypeR czuł Strasbourg liga Europy a Lens lke?
0
Ten OL to będzie występował w LE skoro zostali zdegradowani?
0
@APTAPT z messim też było gadanie, że podpisze kontrakt a skończyło się jak się skończyło.
1
@budel17 Ale co ci nie pasuje niby? No to powiedz mi jakie osoby zaliczają się do grupy „bezrobotni, ale poszukujący pracy” i jeśli chat się pomylił to przyznam ci rację, a raczej do tego nie dojdzie, bo tutaj tekst ze strony GUS:
Definicja:
Osoby w wieku 15-74 lata, które spełniają jednocześnie trzy warunki:
- w okresie badanego tygodnia nie były osobami pracującymi,
- aktywnie poszukiwały pracy, tzn. podjęły konkretne działania w ciągu 4 tygodni (wliczając jako ostatni - tydzień badany), aby znaleźć pracę,
- były gotowe (zdolne) podjąć pracę w ciągu dwóch tygodni następujących po tygodniu badanym.
Zresztą na tę stronę powołał się chat gpt.
0
@budel17 wyżej wytłumaczyłem :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa ciężko być przy nich spokojny xd
1
@priest9999 no te 11% to osoby nieaktywne zawodowo, nie pracują i nie szukają pracy typu matki zajmujące się dziećmi, studenci, niepełnosprawni, żonka na utrzymaniu męża na przykład xd. I to są też osoby w wieku produkcyjnym.
Bo dla sprostowania te 19% to bezrobotni, ale aktywnie poszukujący pracy.
Tutaj chatu się zapytałem kto należy do takich osób:
Osoby, które utraciły zatrudnienie (np. po zakończeniu kontraktu, zlecenia, sezonu),
• Ukraińcy, którzy dopiero przyjechali do Polski i jeszcze nie znaleźli pracy,
• Osoby, które aktywnie aplikują lub uczestniczą w rekrutacjach,
• Część zarejestrowanych w urzędach pracy (choć nie wszyscy bezrobotni są tam zarejestrowani),
• Osoby, które np. nie mają pełnych dokumentów, ale mimo to starają się o legalną pracę.
0
@LeoMessiiBarcaPepa pol roku temu to każdy go tutaj j3bał.
Niech go pierwsze kupią, bo żeby nie skończyło się jak z verattim kiedyś :)
A potem niech go bezproblemowo zarejestrują xd
3
@Kgorecki2500 skoro już chcą uprawiać taką politykę to niech chociaż nie kłamią bezczelnie, bo uprawiają taką samą polaryzację społeczeństwa jak PiSPO.
5
Konfederacja to skrajnie antyukraińska partia? No któż by się spodziewał, a berkowicz to lider wśród nich.
Przestępstwa i wykroczenia ogólnie w Polsce w 2024 względem 2023 spadły, mało tego, w 2023 roku również był spadek względem 2022 roku.
Przestępczość wśród Ukraińców w 2024 roku spadła względem 2023 roku.
Zatrudnienie wśród Ukraińców w wieku produkcyjnym przebywających w Polsce? Prawie 70%.
Okej poziom bezrobocia wynosi 19% wśród nich, ale liczba w 2024 roku także 70% Ukraińców pracowało, więc te słowa berkowicza są po prostu z czapy wzięte.
Także liczba dzieci Ukraińskich uczących się w polskich szkołach wzrosła względem 2024 roku wzrosła. Tu macie słowa berkowicza i niektóre źródła:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1281837583298437&id=100044166232743&set=a.330991135049758
W polskich szkołach uczy się ponad 200 tys. ukraińskich dzieci. Ile nadal nie chodzi do szkoły?- oko.press
Deloitte/UNHCR
AAAA zatrudnię Ukraińców. Ile zarabiają i na co wydają? - bankier.pl
Zwalczanie przestępczości kryminalnej w 2024 roku – wyniki działań Policji - lublin112.pl
0
W sumie to ciekawe jak Flick ustawi napad
N - lewy
Ps - yamal
Ls - Williams
Śpo - rapha
Czy rotować będzie na skrzydłach. Napad naprawdę mega mocny mamy, pomoc też bardzo fajnie wygląda, bramkarzy również mamy świetnych, dodatkowo Garcia przyszłościowy. Jedynie ta obrona, fajnie gdyby szwagry sprowadziły jakiegoś solidnego obrońcę (którego bez problemu zarejestrują xd), bo pod koniec sezonu nie wyglądało to za dobrze, a wręcz bym powiedział, że bardzo słabo.
1
@Vegeta88 przecież on sam się chwali z udziałów w niej, a Ty mówisz, że nic takiego nie gada xd
Skoro brał udział w tych ustawkach to musiał się kręcić w tym towarzystwie, no chyba nie będziesz gadał teraz, że poszedł sobie na grzyby i akurat trafił na ustawkę więc sobie do niej dołączył żeby poćwiczyć boks xd
Bardziej nie trawię Menztena czy jakiegoś Jakubiaka od Nawrockiego tak szczerze, ale milion razy bardziej wolałbym kogoś z tej dwójki jako prezydenta niż gościa z tak szemrana przeszłością. Mógł powiedzieć chociaż, że był młody i głupi to jeszcze by się jakoś wybronił, ale dosłownie gość (i inni politycy pisu) wybielają bijatyki między przestępcami.
2
@draxidox no Sikorski byłby najlepszy z PO, może za 5 lat mu sie uda.
1
@Vegeta88 Jakby sąd zdecydował że jest winny to płakałbyś, że sądy są upolitycznione i w ogóle.
Nie no co ja przeczytałem właśnie, masz tutaj swoich krystalicznie czystych: https://wiadomosci.wp.pl/karol-nawrocki-i-32-rozbojnikow-wszystkie-przestepstwa-uczestnikow-slynnej-ustawki-oto-z-kim-ramie-w-ramie-bil-sie-kandydat-pis-7161585238543072a
1
@Vegeta88 no faktycznie, nazwał to „formami szlachetnej, męskiej walki wręcz” XD
Pewnie jego rywal byli tak samo szlachetni, mistrzowie karate z czarnymi pasami, zapaśnicy i inni, ale na pewno nie dilerzy, przestępcy i inni ludzie z półświatka.
1
@MichuZ44 a pamiętam jak jeszcze niedawno grał dla psg. Ehh człowiek czuje się stary gdy patrzy na to, że taki kroos, ibra, chielini dostają ikony
1
@Vegeta88 chłopie xd
A podaj mi datę kiedy on pozował do zdjęcia z pedofilem, a kiedy zostało ujawnione, że nim jest? Trzaskowski usprawiedliwiał go?
Ale co ma do tego Wałęsa xdddd
Mój sąsiad ostatnio okradł bank, więc ja chyba też mogę to zrobić.
3
@Vegeta88 no chyba wie skoro się przyznał publicznie do tego
1
@Vegeta88 doskonale wiesz o kim mowa. Udział w ustawkach to nie przęstepstwo?
4
@Prorokk ta wszyscy oprócz konfy i pisu to lewaki
1
@Kazragore czyli najlepszy kandydat z nich wszystkich to był przestępca?
A co do Giertycha to to farbowany Lis który wszedł tylko do PO bo na stołku mu zależy.
3
@Roobo a weź sobie poczytaj komentarze pod filmami menztena to zobaczysz jaki ból tyłka jest o te przeliczanie głosów, wejdź sobie pod filmik dzień po wyborach to zobaczysz jaka radość panuje wśród konfederatow
2
@RosjaninBut jeśli będą dowody na fałszerstwa na stronę PO to też powinni to przeliczyć w tych komisjach gdzie miało miejsce takie zdarzenie.