Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik ja tam kibicuje Jordanii
1
Ktoś tutaj pamięta takiego grajka jak Douglas? XD
Piękny to był transfer, nie zapomnę go nigdy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@negreanu no to wiadomo, mój komentarz odnosił się tylko do obecnych partii.
34
@Jakchcesz to są najważniejsze problemy Polaków, wystawa plakatów lgbt, brawo Grzesiu!
Szkoda, że o kryzysie na granicy z Białorusią i o sabotażu wywołanym przez ruskie służby milczy jak zaklęty.
0
@tbas Jarek ich wciągnie do siebie i tyle z tego będzie
0
@negreanu a trzeci wybór to kto?
2
Powiem tak, wolę leniów i nierobów niż szkodników z kibolem na czele.
1
@Kgorecki2500 konfederacja jak widać ostatnio jest bardzo chętna ewentualna współpraca xd
0
@Lucerfi on sam odszedł, gdyby nie zamarzyło mu się kandydować na prezydenta to dalej byłby w konfie
0
@Kgorecki2500 trzeba anulować bo przegrywamy xd
0
@Kgorecki2500 ale zgraja szurów
0
@damianex10 a jutro poprawiny
2
@Kgorecki2500 on coś o skłóceniu narodu śmie gadać i o migrantach xd
0
@Rastafarnianin po porażce z Mołdawią mnie już nic nie zdziwi.
0
@FcPortoFan1999 tylko Nawałka odszedł 7 lat temu, a niektórzy to dalej żyją tym, że jesteśmy solidną europejską drużyną.
0
@Zoker Wsadziłeś kij do mrowiska xd
2
A my się śmialiśmy kiedyś z czasów Bońka i Brzeczka…
1
@Roobo probierzwagen to football dla koneserów :D
2
@JBgomeS nie no niemożliwe, Krzysiu nigdy by czegoś tkiego nie zrobił.
0
@Irmscher10 Ja takie gówno widziałem kilka dni temu jak z Mołdawia grali xd
1
@macio_944 dajmy im spokój, oni już myślami są na wakacjach
0
@Toretto się skończy zaraz, że Świderski będzie z nią biegał xd
4
Oni to te Finlandię będą rozpracowywać po meczu xd
1
@Comentateiro w sumie to mnie obchodzą, bo jednak noname to to nie jest. Lis (który po udarze jest) wstawiany jest tutaj codziennie po kilka razy, więc myślałem, że może pociśniemy bekę z kogoś z prawej, ale tutaj to chyba się nie uda xd
0
Totalnie się nie znam, totalnie się nie interesuje, ale będę zgrywał eksperta i siał nienawiść. W ogóle ostatnio tutaj dużo postów jak to peowcy pisiorow nie wyzywają, ale jak jest w drugą stronę to totalna cisza, nawet nie liczę, że ktoś tutaj to obejrzy. Oczywiście wplatać Trzaskowskiego w to trzeba xddddd
https://www.facebook.com/share/v/15D4wEpdxa/?mibextid=wwXIfr
1
Do boju Finlandia!
1
@Ogorinho1974 u nas kadra jest w budowie od 2018 roku, przyjdzie następny i będzie taka sama gadka, potem zwolnienie i kółeczko się zamyka
1
9 lat temu rozpoczęło się Euro 2016. Kurczę piękny to był turniej, świetny klimat, super występ naszej kadry (pewnie jedyny sukces za mojego życia xd), payet i griezmann co byli w życiowej formie. Jedyny minut tego był taki, że wygrała Portugalia, ale przynajmniej po emocjonującym meczu, a nie po jakimś męczeniu buły. O Walii i Islandii też zapomnieć nie można, a wy z czego jeszcze zapamiętaliście ten turniej?
Vlogi na łączy nas piłka też rewelka były, do dzisiaj sobie je nieraz oglądam :)
3
@Criss18Barca mega śmiesznie brzmią te słowa z jego ust patrząc na to, że on ciągle straszy swoich wyborców, jak nie imigrantami, to unia, to Ukraińcami xd