1

@Death_voice mordeczko, to dziecko na którym dokonała aborcji miało najgorszą moiwosc łamliwość kości, nie dożyłoby nawet miesiąca, ja bym nie mógł patrzeć jak mi w męczarniach umiera dziecko.

Ta przesłanka o zdrowiu psychicznym dotyczy ciąży w wyniku gwałtu pewnie. Dla mnie Braun jest ruskim dzbanem.

1

@Death_voice to politycy mają decydować kiedy jest zagrożenie życia i kiedy wykonać aborcje? Ciekawe co ty byś zrobił jakby ciąża zagrażała życiu twojej żony, nie wiem ale się domyślam. A co do brauna to bardzo Sikorski chce zrobić, nie dla ruskiej agentury w Polsce.

1

@Pedri16Future oficjalnie nie, kumple menztena mówili żeby nie głosować na Rafała więc raczej kogoś poparli czyż nie? Menzten też dawał do zrozumienia na kogo głosować. Jak wyjaśnisz że 5 lat temu głosy wśród konfederatów rozłożyły się 50:50 na Dudę i trzaska a teraz 90:10 na korzyść Karola?

1

@RaptusS takie wyzwiska lecą w każdą stronę, nie jest to normalne żeby była jasność. Wiesz ile ja się nasłuchałem, że niemcem jestem, od babci ze komunista xd

0

@Transu96 tak, bo polityk trzeciej siły politycznej w Polsce ci przedstawi obiektywne fakty xddddddd

4

Ja mam takie pytanie do konfederatów i wyborcow brauna, bo widzę, że strasznie się cieszycie z wygranej Karola. Co sprawiło że tak zmieniliście zdanie? Niedawno część z was biegała w bluzach z 8*, obwinialiście ich za upadki przedsiębiorców podczas pandemii, szumowskiego chcieliście wieszać, a takich ludzi jak woś chcieliście wsadzać do więzienia. Na reddicie znalazłem kilka ciekawszych cytatów polityków którzy popierają teraz PiS. Możecie zgadywać czyje to cytaty :D


PiS to partia, która mówi jedno, a robi drugie. Mówią o suwerenności, a oddają Polskę w obce ręce.”

Czas rządów PiS to okres egipskich plag dla naszej gospodarki. Przez te 8 lat zwalczaliście klasę średnią, przedsiębiorców, specjalistów, ludzi zaradnych.”

Chcemy, żeby ludzie, którzy są winni złamania prawa, poszli do więzienia – jeżeli będziemy mieli na to wpływ – a przynajmniej zapłacili za to cenę eliminacji z życia publicznego.”

„Trzeba rozliczyć władzę PiS, pokazać prawdę o ich nieudolnych zakłamanych rządach, pokazać jak wyprowadzali pieniądze!”

Ktoś powie, że poparli mniejsze zło, to nie lepiej było zrobić jak zandberg? Chyba, że wizja stołków okazała się mocniejsza niż własne idee?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska ale na czym te oszczerstwa polegały niby xd
Sam Nawrocki się przyznał do ustawek, nieudolnie się tłumaczył i kompromitował podczas afery z panem Jerzym, sam sobie jakieś snusy walił podczas debaty, bo nie potrafił wytrzymać 2h bez tego. Skoro mówisz o skupieniu się na sobie to czemu Jarek zaraz po ogłoszeniu wyników nie mówił o Karolu nic tylko Tusk, Tusk, Tusk i Niemcy.

0

Komentarz usunięty

0

@Gibbon_FCB jest i naczelny szur konfederacji xd

0

@Encore Nawrocki zgodził się na traktat toruński nie wiedząc nawet co tam będzie także XD

0

Szkoda że wam tak nie przeszkadzają wyzwiska pisowcow do wyborców trzaska, „mordercy dzieci”, „Niemcy”, „zdrajcy”, „komunisci” jak to, że kilka osób tutaj pokazało sondaż jak głosowały osoby z różnym wykształceniem.

0

Przynajmniej będziemy mieć prąd tańszy o 30% :D

0

@papryk13 Wybuchałem tymi samymi komentarzami spamujecie. „Słychać wycie znakomicie”, wymyślcie w końcu coś nowego.

0

@draxidox to było tak śmieszne jak deklarację menztena, że stolik przewrócą xd

0

@DDM zaraz ci napiszą że to TVP jest znacznie gorsze niż za Kurskiego i w ogóle wtedy to był pluralizm

2

@D10SLEO oni to ciągle mówią o katolickich wartościach. Ile ja się naczytałem wyzwisk od pisowcow i konfiarzy. Niemcy, mordercy dzieci, zdrajcy, sbecy, ubecy.

1

@draxidox no w drugą stronę wcale nie słyszy wyzwiska od Niemców i tęczowych pedalow xd

0

Czyli migranci jednak do nas nie przypłyną? Już pewnie dobijali do portu w Gdańsku, a tutaj jednak się okazuje, że muszą zawracać :(

0

@Deathwing112 a jak było podczas parlamentarnych?

0

@Kgorecki2500 i co z tego skoro różnica głosów była mniejsza nawet niż przy pojedynku Duda vs Trzaskowski 5 lat temu.

2

I tak słaby wynik Nawrockiego patrząc, że obywatelski niezależny kandydat miał poparcie największej partii w Polsce, wsparcie kościoła, wsparcie telewizji jak Republika i wsparcie antysystemowej partii konfederacji xd

0

@Death_voice No widzisz, a ja jako centrysta nigdy ich nie poprę mając w głowie jakie oprocentowanie hipoteki miałem dzięki nim i jak fajnie do sklepu się chodziło przy 20% inflacji.

1

@Kgorecki2500 Giertych w tym rządzie to jakieś nieporozumienie

0

@Death_voice ależ piękny symetryzm

5

@bartekvisca prawica udaje katolików żeby zbajerować starszych ludzi? Stare, znałem

0

@Encore tutaj to klasyka, e nie można napisać nic złego o konfederacji ani ich jakoś skrytykować. Wcale nie zmieniają narracji, wcale a wcale. Zobaczymy za 2 lata czy pójdą sami do wyborów czy stworzą koalicję z nimi :D

0

Komentarz usunięty

1

@Encore ale w sensie co go boli? XD to że konfederacja udaje drugiego Kukiza?

0

@GTBTP już widzę jak obecna koalicja wygrywa z PiS-konfa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?