Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Douglas to rudigera, mbappe czy innego valverde powołać mają? XD są w formie to grają w kadrze, proste jak budowa cepa.
1
@Bulbazaur17 autokorekta mi zmieniła, ale widzę, że ty już jakaś inna teorie ubzdurałeś sobie.
0
@July_6_BcN niestety nie nauczyli.
2
Ale ból dupy o to piwo menztena z trzaskowskim xD
Takie zachowania jak bosak łamiący się opłatkiem z Hołownia, europolsanka lewicy co smieszkowala z europosłanka pisu czy właśnie ten browar trzaska z menztenem raczej powinny mieć pozytywny odbiór i pokazać, że można mieć różne poglądy, ale jakoś umieć się dogadać w kulturalny sposób niż jakieś rzucanie wyzwiskami typu „jesteście kanaliami”.
W dodatku ten cały ból dupska mają ludzie, którzy mają dość popis i tyle razy ich krytykowali za polaryzowanie ludzi.
2
@MOLESTA raz czytam, że schował, innym razem, że kręcił nim jak chciał xd
1
@ACMaldini3 oby został
2
I pomyśleć że trzeba czekać do połowy sierpnia na powrót sezonu ehhh…
13
Leganes w lidze ma więcej punktów od totków. Pierwsi zlatują z ligi, a ci drudzy zagrają w LM. Hit xddddddddd
0
@FcPortoFan1999 ale ostatnimi laty to klub mem trochę patrząc na potencjał kadry, szczególnie gdy grał tam immobile, milinkovic-savic
0
Lazio poza pucharami xD
Oni to taka włoska pogoń.
0
Jak wypadł Trzaskowski? Tylko prosiłbym o chociaż trochę obiektywizmu, a nie, że wypadł chu*owo, bo go nie lubię.
0
@Wojciech123 „wy lubicie sobie lizać jajka” co ty pieprzysz? Kto niby sobie lizać lubi?
0
@Wojciech123 kto napisał, że lepiej posłuchać? Wy zawsze odwracacie tutaj kota ogonem.
0
@Wojcio wtedy to juve dominowało, nie zgodzę się z tobą, że liga silniejsza była, ale to temat na dłuższą dyskusje
1
@nightwishygt ale gdy demagog wytykał kłamstwa konfederatom to nagle był rządzony przez PO i w ogóle był po ich stronie. To jak w końcu jest?
1
@Eklerek to samo można powiedzieć w się o mertensie, hamsiku o innych z tego napoli. Aż dziwne, że taka paka nie była w stanie wygrać ligi.
5
@12Frost12 Ci którzy tak mówią mam nadzieję, że za dwa lata zagłosują przeciwko koalicji PiS-konfa, bo przecież nie może być prezydent z tej samej partii co rząd. Prawda?
0
Obronią nas ci ludzie, którzy okradli dziecko z szalika wrogiego klubu, czy może tacy jak ten osobnik, który ostatnio szarpał się z babką, bo mu się jej bluza nie spodobała. Oj Ewcia Ewcia….
https://www.facebook.com/share/r/1AMeqTSwAC/?mibextid=wwXIfr
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A więc chyba napoli mistrzem
0
@Frimpong może mi wyrównać rachunki za wodę, gaz i prąd :D
1
@Frimpong wielkie dzięki, teraz będę miał koszmary
5
Ale zaj3bał mctominay. Atmosfera tam top.
0
@barcelonaLM podyskutowałbym xd
0
Wielkieś mi uczynił pustki w klubie moim,
Mój drogi Alemany, tym zniknieniem swoim.
1
@Astad Here we go poszło od Romano więc można obstawić, że na 99% niestety tak :(
3
Tah w bayernie, brawo szwagry. Każdy się zbroi tylko nie my.
0
@jedrek7000 To Matecki wyzdrowiał już? Pewnie wziął terapię u mejzy, bo jeszcze nie tak dawno temu był jedną nogą na tamtym świecie.
0
Jakiś ciekawy serial kryminalny na C+?
Kruk obejrzany - polecam :)
0
@papryk13 i co źle napisałem niby?