0

@Douglas to rudigera, mbappe czy innego valverde powołać mają? XD są w formie to grają w kadrze, proste jak budowa cepa.

1

@Bulbazaur17 autokorekta mi zmieniła, ale widzę, że ty już jakaś inna teorie ubzdurałeś sobie.

0

@July_6_BcN niestety nie nauczyli.

2

Ale ból dupy o to piwo menztena z trzaskowskim xD

Takie zachowania jak bosak łamiący się opłatkiem z Hołownia, europolsanka lewicy co smieszkowala z europosłanka pisu czy właśnie ten browar trzaska z menztenem raczej powinny mieć pozytywny odbiór i pokazać, że można mieć różne poglądy, ale jakoś umieć się dogadać w kulturalny sposób niż jakieś rzucanie wyzwiskami typu „jesteście kanaliami”.

W dodatku ten cały ból dupska mają ludzie, którzy mają dość popis i tyle razy ich krytykowali za polaryzowanie ludzi.

2

@MOLESTA raz czytam, że schował, innym razem, że kręcił nim jak chciał xd

1

@ACMaldini3 oby został

2

I pomyśleć że trzeba czekać do połowy sierpnia na powrót sezonu ehhh…

13

Leganes w lidze ma więcej punktów od totków. Pierwsi zlatują z ligi, a ci drudzy zagrają w LM. Hit xddddddddd

0

@FcPortoFan1999 ale ostatnimi laty to klub mem trochę patrząc na potencjał kadry, szczególnie gdy grał tam immobile, milinkovic-savic

0

Lazio poza pucharami xD
Oni to taka włoska pogoń.

0

Jak wypadł Trzaskowski? Tylko prosiłbym o chociaż trochę obiektywizmu, a nie, że wypadł chu*owo, bo go nie lubię.

0

@Wojciech123 „wy lubicie sobie lizać jajka” co ty pieprzysz? Kto niby sobie lizać lubi?

0

@Wojciech123 kto napisał, że lepiej posłuchać? Wy zawsze odwracacie tutaj kota ogonem.

0

@Wojcio wtedy to juve dominowało, nie zgodzę się z tobą, że liga silniejsza była, ale to temat na dłuższą dyskusje

1

@nightwishygt ale gdy demagog wytykał kłamstwa konfederatom to nagle był rządzony przez PO i w ogóle był po ich stronie. To jak w końcu jest?

1

@Eklerek to samo można powiedzieć w się o mertensie, hamsiku o innych z tego napoli. Aż dziwne, że taka paka nie była w stanie wygrać ligi.

5

@12Frost12 Ci którzy tak mówią mam nadzieję, że za dwa lata zagłosują przeciwko koalicji PiS-konfa, bo przecież nie może być prezydent z tej samej partii co rząd. Prawda?

0

Obronią nas ci ludzie, którzy okradli dziecko z szalika wrogiego klubu, czy może tacy jak ten osobnik, który ostatnio szarpał się z babką, bo mu się jej bluza nie spodobała. Oj Ewcia Ewcia….

https://www.facebook.com/share/r/1AMeqTSwAC/?mibextid=wwXIfr

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A więc chyba napoli mistrzem

0

@Frimpong może mi wyrównać rachunki za wodę, gaz i prąd :D

1

@Frimpong wielkie dzięki, teraz będę miał koszmary

5

Ale zaj3bał mctominay. Atmosfera tam top.

0

@barcelonaLM podyskutowałbym xd

0

Wielkieś mi uczynił pustki w klubie moim,

Mój drogi Alemany, tym zniknieniem swoim.


1

@Astad Here we go poszło od Romano więc można obstawić, że na 99% niestety tak :(

3

Tah w bayernie, brawo szwagry. Każdy się zbroi tylko nie my.

0

@jedrek7000 To Matecki wyzdrowiał już? Pewnie wziął terapię u mejzy, bo jeszcze nie tak dawno temu był jedną nogą na tamtym świecie.

0

Jakiś ciekawy serial kryminalny na C+?

Kruk obejrzany - polecam :)

0

@papryk13 i co źle napisałem niby?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?