0

@michal26 jeśli będzie żył to będzie

6

Glory glory

I znów przeglori XD

Szkoda tego lyonu, że tych klaunów nie pokonali, ktoś z pary Athletic/lyon na pewno dałby lepsze widowisko w starciu z totkami.

0

@kamiVeB ty wierzysz że konfederacja będzie rządzić samodzielnie? Już widać jak zmieniają narrację pod PiS, ja się nie zdziwię jeśli wejdą z nimi w koalicję.

0

@michal26 oj chyba będzie koalicja z pisem za 2 lata

4

@zadafcb zamknąć niewinnych xd

0

Może i amorim czy jak mu tam spuścił prawie junajted do Championship, ale za to przegrał finał ligi Europy.

0

@directedbyfcb jednak memy z totenhamu to klasyka była

2

@GeneralXavi to aż niesamowite, że ci ludzie są po jakiś studiach prawniczych czy innych tego typu prestiżowych kierunkach. Czasem to mam wrażenie, że 10 letnie dziecko w porównaniu do nich ma poczucie co mówić a co nie.

0

Z kogo będziemy sie teraz śmiać?

0

@turhiay masz racje, Braun jest znacznie gorszy.

3

@Beztroskii tutaj można wychwalać tylko konfederację i ewentualnie PiS, jeśli napiszesz cokolwiek dobrego o PO to zwyzywają cię że jesteś ich fanatykiem i w ogóle 100 konkretów

0

@turhiay i maciak i Braun to ruskie pajace

0

@szymon6847 nie no bez przesady, od gregorija nikt nie jest gorszy

0

@Roobo Możesz sobie myśleć o mnie co chcesz mnie to tam nie rusza
Na razie najbardziej na współpracę z ruskimi naciska AFD, która zresztą nie zmieniła zdania i dalej nie chce wysyłać broni i sprzętu na Ukrainę, bo chce z nimi mieć dobre relacje. Od 2022 starają się uniezależnić od ruskow poprzez kupowanie gazu z Norwegii, inwestycje w oze. Nie twierdzę ze w ogóle nie handlują z ruskimi bo wiem, że za pomocą pośredników to robią, zresztą to tajemnica nie jest, ale na pewno idą w odwrotnym kierunku co AFD, która chce się z Władkiem lizać.

0

@Roobo skoro są kolegami ruskich to dlaczego dalej nie odpalili NS2, dlaczego wysłali sprzęt warty prawie 30 mld dolarów, to dlaczego w końcu nałożyli sankcje?

Niektórzy jeszcze się łudzili, że z ruskimi da się normalnie żyć, a niektórzy dalej sie łudzą. Całkowity reset z ruskimi wyjdzie im na pewno na dobre.

0

@Roobo w sensie dążą do zdjęcia sankcji z Rosji? Przecież jakby do tego dążyli to dawno by NS2 odpalili już dawno temu. Najgorszy jest taki symetryzm, skoro AFD chce dealowac z ruskimi to inne partie tez chcą.

0

Tak czytam o tym AFD i to jest jakiś fenomen, że Polacy uważają ich za jakiś zbawicieli Niemiec i partie propolska jak to stara się wmówić pewien polityk. Reset z ruskimi, odpalenie NS2 i zniesienie sankcji.
Pomijam wszelkie wybielanie nazistów i inne odklejone wypowiedzi.

12

Czy tylko mnie wkurzają wszędzie te reklamy bukmacherów? Na każdej stronie/grupce są czy to na FB czy to na insta czy to na yt. Wszędzie kur%a. Na rzeźnikach gdzie średnia wieku to pewnie z 15 lat notorycznie widzę te reklamy.

Ja wiem, że każdy ma własny mózg i może ze swoją kasa robić co chce, ale takie wmawianie od małego (bo 15 latek to dla mnie jeszcze dziecko), że obstawianie to super rzecz i łatwy zarobek to zwykle skurw&synstwo. Może w reklamach zamiast uśmiechniętych ludzi wstawiajmy wyznania ludzi, którzy od hazardu byli uzależnieni.

3

@NeroTFP1 mnie to przeraża, że tyle osób wierzy, że lepiej układać się z ruskimi niż z UE. Wystarczy zobaczyć kto przemawia na wiecach brauna, żeby wywnioskować, że to pożyteczny idiota Kremla.

1

@Terapuls albo skończy się jak z kukizem, kilku konfederatów przejdzie do pisu

2

@maroon też liczyłem strasznie na Radka, ale no cóż…

1

@reloaded czyli głosujesz na Nawrockiego

1

@OTX o tym upadku to słyszę już od dwóch lat

2

@Pedri16Future przecież to są dwa różne światy jeśli chodzi o gospodarkę i światopogląd. Chciałbym serio się dowiedzieć skąd u ciebie taki dylemat.

0

Komentarz usunięty

2

@Metempsychosis czyli idąc twoją logiką, problemy które spowodował PiS w głównej mierze (wszystko co wymieniłem wyżej to ich zasługa) to wina PO, że średnio im idzie poprawienie sytuacji, więc trzeba zagłosować na gościa z pisu, bo może uda mu się to ogarnąć….. aha.

0

@cules100pro to będzie rywalizował z małpą, która ostatnio jest w średniej formie. Sezon dlugi więc alonso da pograć jednemu jak i drugiemu.

2

@Metempsychosis tobie to mogliby walnąć inflację na poziomie 100%, oprocentowanie kredytów 100%, a i tak byś im dziękował.

1

@turhiay niby co zachamowali? Ty rozwojem nazywasz najdroższe kredyty, benzynę drogą w ch@j, coraz większe opłaty, kryzys mieszkaniowy? Dziękuję łaskawy Pisie xD

Hipotekę mam na 8,19%, ale ch@j, mam im dziękować za to, może jeszcze kwiaty vateuszowi mam wysłać?

0

@Encore rodrygo pewnie sprzedadzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?