1

@Rhaan kto chce kogo za jakie komentarze wsadzać xd wiedziałem że przyleci jakiś splakany konfiarzy i będzie odwracał kota ogonem, w tym najlepsi jesteście. Nie będę się tłumaczył na PO bo nie jestem ich wyborcą ani tym bardziej jakimś rzecznikiem.

1

@KamQiX a teraz konfederaci i exkonfederaci udzielają mu poparcia. Proszę kontrują nie wciskać kitu, że „byle nie Trzaskowski” nie oznacza poparcia dla menztena.

4

Konfederaci to chyba mają jakiś syndrom sztokholmski. Przez całą kadencję pisu konfederacja była całkowicie wymazana z TVP, traktowali jakby nie było w ogóle takiej partii. Teraz traktują konfederację jako trampoline do osiągnięcia władzy i ponownego rozkradania państwa.
Nagle „szanowny Panie Doktorze Sławomirze” xd.

0

@GTBTP kolejny argument za tym, żeby na niego nie głosować :D

0

Może jestem dziwny, ale kiedyś naprawdę lubiłem bardzo te przerwy reprezentacyjne i oglądanie naszych. Za nawałki, za wuja, za sousy i za michniewicza. Ale po tym meczu z Mołdawią to coś we mnie pękło i tego meczu ich nie oglądam.

Zresztą mam wrażenie, że ta kadra wszystkich meczy już. Kiedyś grali w niej taki Błaszczykowski, Piszczek, glik, gdzie zawsze całe serducho zostawiali na boisku i im zawsze zależało. Teraz wychodzi Bednarek i mówi, że oni po 45 minutach to myślami na wakacjach byli, kpina jakaś. Wszystko wokół tej kadry się zepsuło. Kibice-piknikowcy na PZPN, Kulesza i jego koledzy, piłkarze, którzy na widok silnej kadry mają kisiel w gaciach. Od 9 lat budujemy tę kadrę i progresu w ogóle nie widać, nawet bym powiedział, że jest systematyczny regres.

6

@Azazel_Pazuzu brakuje jeszcze „to taki żart był”

0

Macie jakieś godne polecenia podcasty kryminalne na Spotify? Kryminatorium, Olgę Herring i polskie archiwum x całe przesłuchałem XDDD

5

@John_Doe wśród każdej z tych grup znalazłoby sie pewnie kogoś kto na tyle kocha swój kraj, że oddałby życie.

Oni jedynie potrafią skroić małe dziecko z szalika wrogiego klubu, a Ty oczekujesz od nich, że wezmą w łapy karabin i polecą na front?

0

@PatrychoO zapraszam, a sam się przekonasz.

10

Ewa Zajączkowska 6 dni temu: „Środowiska kibicowskie będą nas bronić”.

Jak mają nas bronić tak jak obronili Wrocław to ja podziękuję za taką ochronę. Gdzie ci byli ci wszyscy żołnierze Maryi, patrole obywatelskie i inne tego typu baśniowe stwory?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja to bardziej od tych Arabów, Hindusów i innych inżynierów z tratwy to obawiam się brytoli. W Krakowie na rynku jak się coś odwala to raczej na bank jest to ktoś z UK. Wjeżdżanie hulajnoga w dorożkę, karcie ryja to standard.

2

@Deviler czyli rozpoczął Nawrocki te ekshumacje? Szybki chłopak z niego xd

9

@A4ron mam nadzieję, że takie osoby nie będą leczone w przypadku ewentualnego urazu/złamania itp za państwowe pieniądze.

1

Kristina noem poparła Nawrockiego, o trzaskowskim „będzie rządził poprzez strach”.

Mocne słowa jak na osobę, która zastrzeliła psa, bo tak jej się podobało.

0

@FCB_dimiC przecież według statusu młodzi nie chcą PO, głosy są rozłożone.

1

@Kondziubarca ciekawe skąd taka tęsknota do pisu. Przecież jeszcze dwa lata nie minęły od wyborów, gdzie to młodzi odsunęli ich od władzy.

0

@Kubsoleon skład może i jest dobry tylko za wąski, niestety końcówka sezonu to pokazała. Jeśli kontuzja dotknęłaby (odpukać) yamala, raphe, pedriego to już w ogóle tragedia by była.

0

Carreras pewnie w realu. Perez nie żałuje kasy na tę obronę. Szkoda, że u nas szwagry śpią i nie wyciągają jakiś ciekawych grajków za dobre pieniądze.

0

@Croocers Duda przy Nawrockim to wzór prezydenta XD

0

@Bilon87 przecież to nie wyklucza się nawzajem. Wpuścili ich ale nie na tyle żeby była tutaj druga Francja, za to nie mają skrupułów, żeby co wybory straszyć ilu to setek tysięcy czaskoski nie chce tutaj wpuścić. A tamten komentarz był prześmiewczy.

8

@Bilon87 ja co wybory czytam, że teraz na pewno będziemy mieć tutaj drugą Francję, a jak się spojrzy w statystki to ci którzy najbardziej straszą ich tutaj nasprowadzali najwięcej.

0

@Uukasz_93 ci imigranci to już płyną do nas od 10 lat i wciąż dopłynąć nie mogą.

2

@Omoziu się skończy pewnie, że albo jest winny albo częściowo winny i to w sumie prawda co napisał Onet, ale co mu już wtedy zrobią? Innej odpowiedzi nie widzę jakoś. Przecież gdyby był niewinny to zależałoby mu na szybkim rozwiązaniu sprawy.

2

Nawrocki pozywa Onet, ale w trybie wyborczym. Zamiast tego woli się bawić w prywatne pozwy i czekać na rozstrzygniecie nawet kilka miesięcy. Ciekawe.

2

@fart kolega ma rację, ja jakbym miał do wyboru w II turze Brauna albo Nawrockiego to bym nie poszedł, bo źle bym się czuł głosując któregokolwiek z nich.

0

@Kgorecki2500 no tak ale trochę dziwne jest dla mnie głosować na ludzi o których ma się totalnie złe zdanieb

0

Trochę nie rozumiem takiego podejścia, że trzeba iść zagłosować. Gdybym był konfederatą i byłby zagorzałym przeciwnikiem zarówno PiS jak i PO to po prostu bym nie poszedł na wybory i tyle.

0

@DonCarletto wow jeden gość i to jeszcze na pozycji na której jest duża rywalizacja xd

0

@Douglas to rudigera, mbappe czy innego valverde powołać mają? XD są w formie to grają w kadrze, proste jak budowa cepa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?