0

@Kozinho. Jej i za 2 lata powrót pisu do władzy

1

@Comentateiro to fajne przewracanie stolika

2

Przełączam TV na to żeby zobaczyć reakcje Nawrockiego na wyniki, a tam przemawia Jarek. On już się chyba nie kryje kto tak naprawdę będzie rządził jeśli Karolek wygra.

3

@Axoon Na razie to za pisu wpłynęło tutaj najwięcej osób z krajów muzułmańskich. Co wybory to straszenie migrantami, nigdy wam się to nie znudzi co?

0

@Douglas Tam też pewnie twierdzą że guler jest lepszy od Yamala także nie ma co czytać ich wysrywow

0

Jak my mogliśmy z nimi kurw@ przegrać

0

@LukaszFan oni tam jakieś wybory wewnątrz partyjne mieli, z Sikorskim rywalizował. Wiesz, ja tam nigdy na nich nie głosowałem, ale co czytam komentarze to jedyne zarzuty w stronę trzaska to „bonjour”, „dupiarz”, „Prince Polo”, „planeta płonie”. Raczej brak podjazdu do Nawrockiego, umówmy się, nikt z kandydatów w I turze nie ma do niego podjazdu pod względem jakiś dziwnych wybryków i jakiś afer.

7

Poważnie w całym tym Pisie nie ma chociaż jednej osoby, która dobrze by się prezentowała (to ważna cecha prezydenta) i nie szły za nią jakieś afery? Przecież ten Nawrocki to naplucie w twarz swoim wyborcom i pokazanie, że nie ważne kogo wystawimy to będzie miał 30%. Ja to już się pogodziłem z tym, że Nawrocki zostanie tym prezydentem. Ja bym chciał zrozumieć dlaczego prawicowcy (oczywiście nie wszyscy) tak szaleją na punkcie ludzi z szemraną przeszłością i wybierają ich na takie stanowiska. Na trumpa też panował szał, a jak objął władzę to zaczął się z każdym awanturować, rzucać cłami na prawo i lewo, grozić atakiem na grendlandie i opowiadał jakieś bajki o zakończeniu wojny w 1 dzień.

0

@Commando Rozumiem, tutaj beka może być tylko z PO, Pisu, ale z konfuni śmiać się nie wolno.

0

@papryk13 co niby kurde bredzę xd zjedz sobie niżej i sam zobaczysz

2

Na tym forum rozwala mnie jedna rzecz. Jak ktoś napisze krytykę albo coś prześmiewczego w kierunku konfederacji to zaraz zleci sie kilka osob, które będą cie wyzywać od silniczków i w ogóle odwracać ogonem i pieprzyć coś o tusku/trzaskowskim.

2

@fart oni to mogą wystawić breivika a i tak dostanie 30%

1

@wyrek oczywiście wyjęte z kontekstu

1

@Rhaan kto chce kogo za jakie komentarze wsadzać xd wiedziałem że przyleci jakiś splakany konfiarzy i będzie odwracał kota ogonem, w tym najlepsi jesteście. Nie będę się tłumaczył na PO bo nie jestem ich wyborcą ani tym bardziej jakimś rzecznikiem.

1

@KamQiX a teraz konfederaci i exkonfederaci udzielają mu poparcia. Proszę kontrują nie wciskać kitu, że „byle nie Trzaskowski” nie oznacza poparcia dla menztena.

4

Konfederaci to chyba mają jakiś syndrom sztokholmski. Przez całą kadencję pisu konfederacja była całkowicie wymazana z TVP, traktowali jakby nie było w ogóle takiej partii. Teraz traktują konfederację jako trampoline do osiągnięcia władzy i ponownego rozkradania państwa.
Nagle „szanowny Panie Doktorze Sławomirze” xd.

0

@GTBTP kolejny argument za tym, żeby na niego nie głosować :D

0

Może jestem dziwny, ale kiedyś naprawdę lubiłem bardzo te przerwy reprezentacyjne i oglądanie naszych. Za nawałki, za wuja, za sousy i za michniewicza. Ale po tym meczu z Mołdawią to coś we mnie pękło i tego meczu ich nie oglądam.

Zresztą mam wrażenie, że ta kadra wszystkich meczy już. Kiedyś grali w niej taki Błaszczykowski, Piszczek, glik, gdzie zawsze całe serducho zostawiali na boisku i im zawsze zależało. Teraz wychodzi Bednarek i mówi, że oni po 45 minutach to myślami na wakacjach byli, kpina jakaś. Wszystko wokół tej kadry się zepsuło. Kibice-piknikowcy na PZPN, Kulesza i jego koledzy, piłkarze, którzy na widok silnej kadry mają kisiel w gaciach. Od 9 lat budujemy tę kadrę i progresu w ogóle nie widać, nawet bym powiedział, że jest systematyczny regres.

6

@Azazel_Pazuzu brakuje jeszcze „to taki żart był”

0

Macie jakieś godne polecenia podcasty kryminalne na Spotify? Kryminatorium, Olgę Herring i polskie archiwum x całe przesłuchałem XDDD

5

@John_Doe wśród każdej z tych grup znalazłoby sie pewnie kogoś kto na tyle kocha swój kraj, że oddałby życie.

Oni jedynie potrafią skroić małe dziecko z szalika wrogiego klubu, a Ty oczekujesz od nich, że wezmą w łapy karabin i polecą na front?

0

@PatrychoO zapraszam, a sam się przekonasz.

10

Ewa Zajączkowska 6 dni temu: „Środowiska kibicowskie będą nas bronić”.

Jak mają nas bronić tak jak obronili Wrocław to ja podziękuję za taką ochronę. Gdzie ci byli ci wszyscy żołnierze Maryi, patrole obywatelskie i inne tego typu baśniowe stwory?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja to bardziej od tych Arabów, Hindusów i innych inżynierów z tratwy to obawiam się brytoli. W Krakowie na rynku jak się coś odwala to raczej na bank jest to ktoś z UK. Wjeżdżanie hulajnoga w dorożkę, karcie ryja to standard.

2

@Deviler czyli rozpoczął Nawrocki te ekshumacje? Szybki chłopak z niego xd

9

@A4ron mam nadzieję, że takie osoby nie będą leczone w przypadku ewentualnego urazu/złamania itp za państwowe pieniądze.

1

Kristina noem poparła Nawrockiego, o trzaskowskim „będzie rządził poprzez strach”.

Mocne słowa jak na osobę, która zastrzeliła psa, bo tak jej się podobało.

0

@FCB_dimiC przecież według statusu młodzi nie chcą PO, głosy są rozłożone.

1

@Kondziubarca ciekawe skąd taka tęsknota do pisu. Przecież jeszcze dwa lata nie minęły od wyborów, gdzie to młodzi odsunęli ich od władzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?