Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Jej i za 2 lata powrót pisu do władzy
1
@Comentateiro to fajne przewracanie stolika
2
Przełączam TV na to żeby zobaczyć reakcje Nawrockiego na wyniki, a tam przemawia Jarek. On już się chyba nie kryje kto tak naprawdę będzie rządził jeśli Karolek wygra.
3
@Axoon Na razie to za pisu wpłynęło tutaj najwięcej osób z krajów muzułmańskich. Co wybory to straszenie migrantami, nigdy wam się to nie znudzi co?
0
@Douglas Tam też pewnie twierdzą że guler jest lepszy od Yamala także nie ma co czytać ich wysrywow
0
Jak my mogliśmy z nimi kurw@ przegrać
0
@LukaszFan oni tam jakieś wybory wewnątrz partyjne mieli, z Sikorskim rywalizował. Wiesz, ja tam nigdy na nich nie głosowałem, ale co czytam komentarze to jedyne zarzuty w stronę trzaska to „bonjour”, „dupiarz”, „Prince Polo”, „planeta płonie”. Raczej brak podjazdu do Nawrockiego, umówmy się, nikt z kandydatów w I turze nie ma do niego podjazdu pod względem jakiś dziwnych wybryków i jakiś afer.
7
Poważnie w całym tym Pisie nie ma chociaż jednej osoby, która dobrze by się prezentowała (to ważna cecha prezydenta) i nie szły za nią jakieś afery? Przecież ten Nawrocki to naplucie w twarz swoim wyborcom i pokazanie, że nie ważne kogo wystawimy to będzie miał 30%. Ja to już się pogodziłem z tym, że Nawrocki zostanie tym prezydentem. Ja bym chciał zrozumieć dlaczego prawicowcy (oczywiście nie wszyscy) tak szaleją na punkcie ludzi z szemraną przeszłością i wybierają ich na takie stanowiska. Na trumpa też panował szał, a jak objął władzę to zaczął się z każdym awanturować, rzucać cłami na prawo i lewo, grozić atakiem na grendlandie i opowiadał jakieś bajki o zakończeniu wojny w 1 dzień.
0
@Commando Rozumiem, tutaj beka może być tylko z PO, Pisu, ale z konfuni śmiać się nie wolno.
0
@papryk13 co niby kurde bredzę xd zjedz sobie niżej i sam zobaczysz
2
Na tym forum rozwala mnie jedna rzecz. Jak ktoś napisze krytykę albo coś prześmiewczego w kierunku konfederacji to zaraz zleci sie kilka osob, które będą cie wyzywać od silniczków i w ogóle odwracać ogonem i pieprzyć coś o tusku/trzaskowskim.
2
@fart oni to mogą wystawić breivika a i tak dostanie 30%
1
@wyrek oczywiście wyjęte z kontekstu
1
@Rhaan kto chce kogo za jakie komentarze wsadzać xd wiedziałem że przyleci jakiś splakany konfiarzy i będzie odwracał kota ogonem, w tym najlepsi jesteście. Nie będę się tłumaczył na PO bo nie jestem ich wyborcą ani tym bardziej jakimś rzecznikiem.
1
@KamQiX a teraz konfederaci i exkonfederaci udzielają mu poparcia. Proszę kontrują nie wciskać kitu, że „byle nie Trzaskowski” nie oznacza poparcia dla menztena.
4
Konfederaci to chyba mają jakiś syndrom sztokholmski. Przez całą kadencję pisu konfederacja była całkowicie wymazana z TVP, traktowali jakby nie było w ogóle takiej partii. Teraz traktują konfederację jako trampoline do osiągnięcia władzy i ponownego rozkradania państwa.
Nagle „szanowny Panie Doktorze Sławomirze” xd.
0
@GTBTP kolejny argument za tym, żeby na niego nie głosować :D
0
Może jestem dziwny, ale kiedyś naprawdę lubiłem bardzo te przerwy reprezentacyjne i oglądanie naszych. Za nawałki, za wuja, za sousy i za michniewicza. Ale po tym meczu z Mołdawią to coś we mnie pękło i tego meczu ich nie oglądam.
Zresztą mam wrażenie, że ta kadra wszystkich meczy już. Kiedyś grali w niej taki Błaszczykowski, Piszczek, glik, gdzie zawsze całe serducho zostawiali na boisku i im zawsze zależało. Teraz wychodzi Bednarek i mówi, że oni po 45 minutach to myślami na wakacjach byli, kpina jakaś. Wszystko wokół tej kadry się zepsuło. Kibice-piknikowcy na PZPN, Kulesza i jego koledzy, piłkarze, którzy na widok silnej kadry mają kisiel w gaciach. Od 9 lat budujemy tę kadrę i progresu w ogóle nie widać, nawet bym powiedział, że jest systematyczny regres.
6
@Azazel_Pazuzu brakuje jeszcze „to taki żart był”
0
Macie jakieś godne polecenia podcasty kryminalne na Spotify? Kryminatorium, Olgę Herring i polskie archiwum x całe przesłuchałem XDDD
5
@John_Doe wśród każdej z tych grup znalazłoby sie pewnie kogoś kto na tyle kocha swój kraj, że oddałby życie.
Oni jedynie potrafią skroić małe dziecko z szalika wrogiego klubu, a Ty oczekujesz od nich, że wezmą w łapy karabin i polecą na front?
0
@PatrychoO zapraszam, a sam się przekonasz.
10
Ewa Zajączkowska 6 dni temu: „Środowiska kibicowskie będą nas bronić”.
Jak mają nas bronić tak jak obronili Wrocław to ja podziękuję za taką ochronę. Gdzie ci byli ci wszyscy żołnierze Maryi, patrole obywatelskie i inne tego typu baśniowe stwory?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja to bardziej od tych Arabów, Hindusów i innych inżynierów z tratwy to obawiam się brytoli. W Krakowie na rynku jak się coś odwala to raczej na bank jest to ktoś z UK. Wjeżdżanie hulajnoga w dorożkę, karcie ryja to standard.
2
@Deviler czyli rozpoczął Nawrocki te ekshumacje? Szybki chłopak z niego xd
9
@A4ron mam nadzieję, że takie osoby nie będą leczone w przypadku ewentualnego urazu/złamania itp za państwowe pieniądze.
1
Kristina noem poparła Nawrockiego, o trzaskowskim „będzie rządził poprzez strach”.
Mocne słowa jak na osobę, która zastrzeliła psa, bo tak jej się podobało.
0
@FCB_dimiC przecież według statusu młodzi nie chcą PO, głosy są rozłożone.
1
@Kondziubarca ciekawe skąd taka tęsknota do pisu. Przecież jeszcze dwa lata nie minęły od wyborów, gdzie to młodzi odsunęli ich od władzy.