Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore niektórzy codziennie pisali tutaj po kilka komentarzy podczas ostatnich 2 tygodni, ale ja jak napiszę może z 10 od wczorajszego wieczora to źle xd
1
@GTBTP a za dwa lata ten sam prezydent domknie krąg władzy. No chyba że wtedy Krzysiu będzie za PO?
0
@Encore no nie mogę przeboleć tego że ktoś taki będzie nas reprezentował
0
@majkel95 skoro slawus mówi, że będą niskie i proste podatki, to będą, ty masz o nic już nie pytać.
1
Widzę, że antysystemowy Krzysiu bosak w siódmym niebie, bo wygrał Nawrocki xd
Stoliczek ładnie wywrócony, czyli teraz będzie banda pięciorga?
Komentarz bosaka dotyczący rozliczenia pisu:
„Konfederacja jest za tym, żeby osoby, które złamały prawo, trafiły do więzienia. Nie ma świętych krów. Prawo powinno obowiązywać wszystkich – również byłych ministrów, premierów, posłów.”
— Krzysztof Bosak, Rzeczpospolita, 2023
No ale przecież tylko Rafałek zmienia zdanie, a konfederacja jest trwała w poglądach.
0
I cyk! Matecki zaraz będzie ułaskawiony.
0
@MILOSZ_F22 tej mądrości nauczysz się od republiki?
0
@Antimadridista_WR miałeś jeszcze z 10 innych kandydatów, a zamiast tego wybrali gościa co zarąbał kawalerkę dziadkowi. Już lepiej na tego menztena było głosować.
0
@LOPEZ16 druga strona wcale nie ciśnie ciągle beki z „julek” i „niemiec”
0
@LOPEZ16 a kto stworzył tvpis xd oczywiście pisiory niewinne, oni nigdy by nie szczuli na nikogo
0
@Encore za to pisiory okazują szacunek jak wyzywają każdego od sbekow, ubekow i komunistow :D
Bo już wielokrotnie czytałem i słyszałem takie teksty. To jest ta chrześcijańska miłość?
0
@ptrx niby co tutaj głupiego napisałem? Z trumpem to samo było, a później jakoś nie widziałem, żeby ktoś go tutaj bronił jak coś odwalał. Także jedynie ty wychodzisz tutaj na blazna.
1
W tym kraju wystarczy obrać główny temat kampanii „jebać Tuska, Niemcy największe zło” i pół kraju zagłosuje na ciebie.
Wyborcy Nawrockiego:
Wysztalcenie podstawowe: 74,4%
Zasadnicze zawodowe: 68,3%
Średnie: 50%
Wyższe: 37,4%
Sondaż ipsos przedstawiony na Polsacie
4
Na la bambie wielkie święto teraz, ale jak jak zaczną się afery i upokorzenia Nawrockiego to nagle nikt tutaj się nie przyzna, że głosował na niego. Klasyka u prawicy, milczenie się zacznie.
0
@draxidox to jest o wywracanie stolika? Jeszcze niedawno mówili, e są jedynymi którzy mogą ich rozliczyć, a teraz bronią pisu rękami i nogami.
1
@Destroyer_of_Worlds z Trzaskowskim to ja nawet bym wygrał
0
Dobra wszystko fajnie, pokłóciliśmy się, pośmialiśmy, ale powie mi ktoś jaki program miał Nawrocki? Bo ciągle tylko słyszałem Tusk, Niemcy, Tusk, Niemcy, Niemcy, Tusk. A i hołd toruński gdzie zgodził się ze wszystkim co mówił doktorek.
0
@ptrx pamięć złotej rybki w czasach 15-23?
0
@AlexDark00 co? A jakieś dowody czy tka tylko w republice powiedzieli?
Przypomnieć ci jak PiS finansował sobie kampanię w 2023? Fundusz sprawiedliwości mówi ci to coś?
2
Nie ważne ile afer będzie miał PiS, nie ważne ile razy skompromituje się Duda, prawa strona im wszytko wybaczy. Tak chętnie wypominacie cycaty ludzi z PO, ale jak coś odwala pisowiec to cisza tutaj jak makiem zasiał, ale gdy tylko Trzaskowski krzywo się popatrzy na kogoś to milion komentarzy xd
Jeszcze takie pytanie do tych co piszą, że nie może być prezydent i rząd z tej samej partii. Mam rozumieć, że nie zagłosujecie na PiS w następnych wyborach parlamentarnych?
0
@ptrx na razie to wy z pogardą się odnosicie do drugiej strony. Wyzywanie od Niemców i zdrajców to jest na potrzasku dziennym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JordiAlbion gorsi od pisu nie byli
0
@JordiAlbion Koalicja z konfa
1
Za 2 lata PiS wygrywa wybory i znowu będziemy mieć na stanowiskach takie asy jak Kowalski, mejza czy Matecki. Już się nie mogę doczekać aż swoje autko będę tankował za 8,19 zł :D
Tak tak wiem, benzyna miała być teraz po 5,19 hehe
0
@Pomimo27 skoro nie wiesz to po co komentujesz
0
O której mniej więcej godzinie zliczone będzie 100%?
0
Skąd w ogóle ta zmiana narracji u konfederatów. Jeszcze rok temu ponad było gadanie, że tylko oni mogą PiS rozliczyć z tych wszystkich afer, a teraz ich bronią rękami i nogami. Fajne wywracanie stolika.
0
@Sulimo ale przecież oni są od wywracania stolika i nie zrobią żadnej koalicji ani z pisem ani z PO prawda? Prawda?
3
Niesamowicie mnie bawią ludzie, którzy zamiast powiedzieć „tak głosowałem na Nawrockiego” pieprzą coś o tym, że głosowali przeciwko trzaskowskiemu.