0

@mrboom niby leci w dół ale i tak moim zdaniem w Polsce jakiś poziom nauczania słaby nie jest, do ideału brakuje sporo, ale i tak jest git. Niby każdy może mieć, ale nie każdemu się chce, w wielu firmach żeby zostać kimś ważniejszym trzeba mieć papierek, więc takie osoby idą na jakieś humanistyczne, które są uważane za tzw gówno-kierunek po prostu żeby dostać ten świstek. Wiadomo że te prywatne uczelnie to o wiele niższy poziom niż państwowe, ale wcale nie jest powiedziane, że taka osoba po wsb jest głupsza niż po państwowych. Kompletnie nie zgadzam się z tym, że „na takim wsb ludzie horyzontów nie poszerzają”, zrobiłeś w sumie to samo co ci ludzie, którzy mówią, że po zawodówkach to sami debile są, do jednego worka wszystkich dałeś.

0

@mrboom no bo to nie jest reguła, nie czytałem tej dyskusji całej, ale domyślam się, że chodzi tam, że ci mniej wykształceni głosują na Karola, a na trzaska ci ze studiami. Dla mnie to jest temat trochę bardziej złożony, ale to długie przemyślenie może być więc daruję sobie pisanie.

4

@BorzyKrzys przecież teraz cała LR głosuje na PO, bo ile tutaj się pojawiało komentarzy, że nie może być prezydent z tej samej partii co rząd. Konfederacja to już się nawet nie kryje że w koalicji z pisem będą xd

3

@mrboom Jak komuś zależy to może być specjalista nawet po wsb, do sporej części zawodów potrzebny jest tylko papierek, potem w praktyce uczysz się najwięcej.

1

@Tomaszekkkkk nudzi mi się strasznie więc spamuje na LR ;)

2

@LambiPL kurde to lipa, też nieraz mam taki problem to dziewczyna mi każe pić melisę przed spaniem i jakoś próbować się wyciszyć, nie korzystać z telefonu przed spaniem, nie grać na kompie itp

1

@LambiPL a to nie wypisał ci psychiatra jakiś nasennych? Kiedyś gość z roboty mi mówił, że właśnie dostał takie nasenne na receptę (nwm czy ta jego bezsenność podłoże depresyjne miała) i śpi jak zabity.

1

Ktoś tutaj pisał wcześniej o tym że na Trzaskowskiego w więzieniach sporo osób głosowało. Trochę beka patrząc na to, że Nawrocki podczas tej ustawki walczył ramię w ramię z dilerami, kryminalistami, a nawet mordercą który został skazany na 15 lat. Na BI i WP jest nawet artykuł o tym. Takie to katolickie wartości :D

0

@Hindus mistrz whataboutismu jesteś

1

@urbipl to jest kazanie na cześć Karola czy o co chodzi

2

Dobra wy się tak nie cieszcie z tym Garcia, to że podpisze z nami kontrakt to jedno, to czy go zarejestrujemy to drugie xd

0

@comtedurgell a jaki to ma związek czy startował czy nie?

2

@PatrychoO d) całkowite zaoranie szczujni zwanej republika

1

Mnie tylko ciekawi jak flick będzie zarządzał bramkarzami. Zostaniemy z 3 solidnymi bramkarzami, jeden potrzebuje minut bo jest młody i wypada żeby grał, Wojtek też sezon miał dobry więc można mu zaufać. Ter statua fajnie jakby odszedł, zrobic mu pożegnanie i adios. Chyba że ten z espanyolu od razu zostanie gdzieś wypożyczony.

1

@APTAPT oni mają pamięć złotej rybki, ogólnie mało co pamiętają

0

@comtedurgell zgadzam się, tarczyńskiego który donosi trumpowi nie nazwałbym nigdy patriota.

1

@Bilon87 bardziej chodzi o to żeby podbić twój post do „gorących dyskusji”, a co za tym idzie może więcej osób zobaczy zbiórkę.

0

@Bilon87 taktyczny komentarz

0

@OBSERWATOR2021 rozumiem że to ty wyznaczasz kto jest patriotą i Polakiem.

0

@OBSERWATOR2021 a będzie coś o musku i jego przydupasach?

3

@OBSERWATOR2021 patriota nie może popierać trzaska?

0

@Hindus no spoko, ale chyba dyskusja Ci się pomyliła, bo pytam o innego Donalda :)

0

Kiedyś też była tutaj taka radość z wygranej trumpa, więc mam pytanko do tych co tak zadowoleni byli. Kiedy ta wojna w końcu się skończy? Bo ten jeden dzień strasznie sie dłuży xd

1

@lucas/catalan mordeczko, ale to prawicowcy 2 lata prawie podwykonawcy gadają ciągle, że sprzedane były

0

@Wikson mniejsze zło hahaha dobre dobre xd

3

@Wikson wszedłem na republikę i widzę jak pisowcy chcą resztę Polaków wysłać do Niemiec. Wszystko co złe to wina Tuska. Ślepo wierzycie w partię która nas okradała na masową skalę i wywołała kryzysy inflacyjny i mieszkaniowy. Widzisz, prawa strona nie jest lepsza.

1

@kuz hosting mu wygasł pewnie, zresztą to pewnie wyjęte z kontekstu było

1

A więc teraz będzie banda pięciorga :)
I tyle z wywracania stoliczka.

0

@Destroyer_of_Worlds jeden polityk też gada ciągle że odrzuci zielony ład ale jak to zrobi to nikt nie wie

0

@TR3YWAY Cisza będzie jak na Cafe bernabeu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?