Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę mieszane uczucia mam co do tego Nawałki. Z jednej strony jak nie wyjdzie to upadnie jego legenda, gość nie trenował nic przez 6 lat, z drugi strony te 10 lat temu stworzył porządną drużynę z ekipy która była wówczas chyba na 60. miejscu w rankingu FIFA i ukręcił dobre wyniki z Jędrzejczykiem, Pazdanem i Mączyńskim.
0
@Frimpong tęsknię za jego kadencja :(
2
@Tasde w tym kraju wszytsko co złe to Tusk i Pelo, zielony ład i migranci to idealne przykłady.
0
@Ghostface mylę się?
7
@BulaKG nareszcie, szkoda jedynie, że tak późno to zrobili.
0
@Ghostface czyli wykładowca, który jest psychologiem nie zna się na tym, bo czyjeś wyobrażenia na dany temat są prawdziwe, tak to rozumiesz? Ja piszę o faktach, chcesz to sobie wyszukaj w Internecie jakie zdanie ma np who, psychiatrzy, psychologowie na ten temat. Chcesz coś merytorycznego to zrób jak ci napisałem, wróć tutaj i zobaczymy kto ma rację :)
0
@Ghostface Taki hejt też w spory sposób się przyczynia do takich decyzji.
Trans to po prostu tożsamość płciowa, a nie choroba, ja jedynie bazuje na tym co usłyszałem na wykładach zdalnych u dziewczyny (psychologia).
Nwm czy każda taka osoba jest szczęśliwa, każdy jest inny więc się nie da na to pytanie odpowiedzieć, to tak jakbyś zapytał czy każdy mieszkaniec np warszawy jest szczęśliwy. Jedni pewnie są drudzy nie.
0
@Mezocyklon87 czy porównujesz branie chwilówek czy kredytów do orientacji seksualnej? No nieźle.
8
Fajnie, że ktoś z tej dwójki Real Oviedo-Mirandes będzie grał w la lidze. Fajnie w końcu kogoś nowego zobaczyć, a nie ciągle Almeria czy jakaś Granada.
0
@Mezocyklon87 ale ty nie rozumiesz nawet dlaczego oni się tak uaktywnili. Co jest dziwnego w tym, że chcą być po prostu akceptowani i normalnie żyć? Niby dlaczego współczynnik somobojstw i prób samobójczych jest zdecydowanie wyższy niż wśród osób hetero? O to się rozchodzi, oni się bardziej nakręcają, bo druga strona coraz bardziej im popycha.
No nie przyznam ci racji, bo pisałem ci, że nawet transeksualizm nie jest uznawany za zaburzenie psychiczne.
0
@Mezocyklon87 ale ty wiesz, że homoseksualizm nie jest ani zaburzeniem ani chorobą, więc średnio pasuje tutaj stwierdzenie „wariaci”. Rozumiem, że wychodzisz z założenia, że wszystko co ci się nie podoba to można rozwalić, zdjąć, wywalić do kosza itp.
0
@Commando no widzisz, jednym przeszkadza konfederacja, a innym przeszkadza Tusk. Kazdy ma jakieś słabości ;)
0
@Mezocyklon87 To świetna wolność, mają się chowac, bo konfiarzykom przeszkadzają. Rozumiem, że gówno to wszystko z czym ty się nie zgadzasz i czego nie popierasz?
0
Konfederaci, gdy obcokrajowiec robi syf w Polsce :(
Konfederaci, gdy Polak robi syf zza granica :)
Jak oni żyją z myślą, że w oku mają tęczówkę, albo co robią, gdy na ciebie wyjdzie tęcza? Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi.
https://www.facebook.com/KonradBerkowiczPL/videos/728821309819372/
0
@urbipl ją też zaraz pochwali za styl ubioru Christian Paul? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Jakchcesz po cholerę nam mega gwiazdy, coutinho, griezmann, Dembele i inne tego typu kabanosy nic nie dały. Wróciliśmy do zawodników z akademii albo do takich, których pozyskaliśmy za grosze i wyboostowalismy (pedri) i nagle wykręcamy najlepszy sezon od dekady.
4
To skandal i absolutna kompromitacja! Gdy poseł – osoba mająca reprezentować obywateli i stanowić prawo – bezrefleksyjnie publikuje treści stworzone przez sztuczną inteligencję, bez cienia autorefleksji, korekty czy nawet ukrycia komend do ChatGPT, to mamy do czynienia nie tylko z brakiem profesjonalizmu, ale wręcz z pogardą wobec wyborców. Jak mamy ufać ludziom, którzy swoją pracę – opłacaną z publicznych pieniędzy – traktują jak żart i zlecają maszynie? Gdzie jest odpowiedzialność, gdzie autentyczność, gdzie ludzkie zaangażowanie?
To nie jest „wpadka” – to symbol upadku standardów w polityce. Jeśli poseł nie potrafi samodzielnie sformułować wypowiedzi i publikuje teksty z widocznymi komendami do AI, to może czas zrezygnować z mandatu i oddać miejsce komuś, kto rozumie wagę swojego stanowiska. Mamy prawo oczekiwać więcej niż kopiuj-wklej z czatu.
⸻
Chcesz, żebym dopasował ten komentarz do konkretnej partii lub osoby?
https://wiadomosci.wp.pl/wpis-poslanki-napisany-przez-chat-gpt-omylkowo-pokazala-komendy-7166845082815104a
0
@Konradowskyy i cyk, pora na CSa XD
0
Nie no trzymajcie mnie xddddd
https://www.instagram.com/p/DKzJ09WM5Ig/?igsh=MWx1bm1mZ3h3aXEyaw==
0
@GeneralXavi a mowia ze to „kobieta zmienna jest” :)
1
Grosicki chce wrócić do kadry, nie no kurde hit to jest jakiś xdddddddd
Myślałem, że większego cyrku niż ten który się dział w Barcy przez ostatnie lata to nie zobaczę, ale jednak Disco Czarek przebił wuja Lapcia.
1
@lithotripter w sumie to każdy z nas jest w mniejszym lub większym stopniu hipokrytą.
0
@Roobo Ewa „kibole nas obronią” Zajączkowska :)
0
@RoberDzik ja tam kibicuje Jordanii
1
Ktoś tutaj pamięta takiego grajka jak Douglas? XD
Piękny to był transfer, nie zapomnę go nigdy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@negreanu no to wiadomo, mój komentarz odnosił się tylko do obecnych partii.
34
@Jakchcesz to są najważniejsze problemy Polaków, wystawa plakatów lgbt, brawo Grzesiu!
Szkoda, że o kryzysie na granicy z Białorusią i o sabotażu wywołanym przez ruskie służby milczy jak zaklęty.
0
@tbas Jarek ich wciągnie do siebie i tyle z tego będzie