Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB psy szczekają karawana jedzie dalej
4
@VamosRakieta armatę w nodze to on miał
0
@matador Ich się nie da określić czy centrum czy prawica czy lewica.
Światopoglądowo to prawica ale gospodarczo to taka bardziej socjaldemokracja, chociaż obniżanie podatków jak ten dla młodych nie wpisuje się w to więc ciężko jednoznacznie określić
0
@KluivertFCB To sobie poczytaj prawo unijne i zobaczymy kto tutaj w bańce żyje
1
@Murazor oni to niczym się nie różnią od innych mediów, początek może i mieli obiecujący ale podczas ostatnich wyborów się skompromitowali. Gdyby coś takiego robili inni to stanowski by suchej nitki nie zostawił na nich.
0
@matador nigdzie ci nie napisalem, ze jestes za pisem, jedynie ze masz pewnie poglądy prawicowe. Ty krytyka nazywasz to, że nazwałem cię osobą o prawicowych poglądach? No nieźle
0
@Karol145 tutaj śmiejemy się tylko z obecnej koalicji, z pisu i konfederacji nie wolno
0
@GeneralXavi ale ty się nakręcasz chłopie xd
Nikt im tyle nie zapłaci, gadać i narzekać sobie mogą.
2
@matador to czym niby PiS jest? Wy widzicie tylko podział na lewice/prawice?
Czym w takim razie jest PiS i PO?
5
@matador realny problem to był jak tutaj zaczęło ich coraz więcej przyjeżdżać, wtedy trzeba było gadać i przeciwdziałać, Niemcy mają prawo zwracać migrantów którzy przyjechali do nich z Polski, niestety taka prawda.
3
@matador co wybory to przegrana strona tak gada, twoja prawica wcale nie jest lepsza. 2014 ci przypomnieć ?
8
@Murazor tutaj to kanał zero uznawany jest za źródło oświeconej prawdy także nie ma sensu dyskutowac
3
@vangoor bo prawica to wcale tak nie próbuje xd
4
@barcelonaLM oczywiście prawacy wszędzie spisek widzą xd
11
@matador a dlaczego na kanale zero nie mówią o tym, że ci niektórzy migranci wjechali tam z Polski i ich po prostu odsyłają? Oczywiście najlepiej wszytko zwalić na spisek i żyć dalej w swojej bańce.
2
Ten Athletic poważnie myśli, że są na tyle dużym klubem żeby taki Williams u nich grał? XD
Przecież ich największy sukces od x lat to wejście do lm, już taki villareal czy sevilla do niedawna to były o wiele wiele lepsze kluby.
0
@Comentateiro wy płaczecie jak was peowcy wyzywają od „ciemnoty”, ale jak wy nazywacie siebie prawdziwymi Polakami, peowcow wyzywacie od tych gorszych to już okej jest xd
2
@NeroTFP1 oczywiście to taki żarcik, poza tym wyrwane to z kontekstu pewnie
1
@Kinginiesta przecież jaka tutaj radość była gdy wygrał, teraz nikt się do niego tutaj nie przyznaje xd
0
@buglikos kiedyś mega chciałem griezmanna, ale jak przyszedł to trochę się zawiodłem
0
@Michael24 zresztą ciężko gadać o sfałszowanych wyborach jak się swoich ludzi upchało wszędzie gdzie się dało
0
@marcin62 szybka bezpieczna jazda
2
@macio_944 ależ by „przez twe oczy zielone” grało na tym!
1
@Michael24 tak przyjęli porażkę, że stworzyli dwutygodniowy rząd, żeby dostać kasę z odpraw, jak barykadowali się w siedzibie TVP, na pisowskich grupach ile było gadania o ludziach wywożonych autokarem niby przez platformę. O 2014 roku nie wspominając nawet, bo tam to był taki płacz jak teraz robi Giertych. Zresztą jeśli były gdzieś jakieś nieprawidłowości to trzeba jeszcze raz przeliczyć głosy nawet jeśli oznacza to nawet zwiększenie przewagi Karola N.
0
@MesQueUnClub_87 ja gdzieś czytałem, że za 2/3 lata ma wyjść, ale ile w tym prawdy to nwm
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Michael24 fajnie to jest co? XD
Prawica przez półtora roku krzyczała o sfałszowanych wyborach, żartów o Jagodzie nie było końca.
1
@MesQueUnClub_87 fakt, jak grałem sobie niedawno w 15 to tam jest mniej błędów, o takiej 17 czy 18 nie wspominając, bo tam mało kiedy jakaś animacja podczas meczu się ucinała, zawieszała albo nie wczytywała.
Trzeba liczyć, że FIFA od 2k za kilka lat zrobi im prawdziwą konkurencję
0
@Vegeta88 xDDDDDDDDDDDDDDD
3
@Kinginiesta znaczy powiem ci tak, pykam sobie od roku spokojnie karierke i jest git, ale irytuje mnie to, ze ciagle jakis blad wyskakuje.
Z UT skończyłem bo to niegrywalne jest XD