0

@FcPortoFan1999 fakt, ale Nawalka już chyba całkowicie się pogubił po tamtym meczu i już skończył mu się plan na tę kadrę. Pamiętam ten wywiad z tym terenem Danii jak mówił, że łatwo nas rozpracować.

6

Nie sądziłem, że na tym forum będzie kiedyś dyskusja o kibolach i jeszcze znajdzie się sporo osób, którzy będą ich bronić.

Poczytajcie sobie o latach 90/00 i to tym co się działo na przykład w Krakowie. Do Nowej Huty jak wszedłeś z szalikiem Cracovii to kończyłeś minimum z obitym ryjem. Rzucanie nożem podczas meczów w piłkarzy też się zdarzało.

Chcecie przykład z teraźniejszości? Proszę bardzo, z rok albo dwa lata temu gość w mieście (przy Krakowie) 5 minut samochodem ode mnie został zatłuczony maczetą. Zresztą z Wisłą jaka akcja była kilka lat temu jak jakaś mafia nimi rządziła i jakie przekręty tam robili. I takich przykładów jest jeszcze wiele, a to tylko sam Kraków. Podziękuję za taką ochronę.

5

@QQL5 a w Krakowie jak kiedyś było, że kibole przejęli dzielnice xd

Poszedłbyś na Nową Hutę w szaliku Cracovii to już byś stamtąd nie wyszedł. Rzucanie nożem podczas meczu też mam ci przypomnieć?

5

@chosenone Jak to mówiła Zajączkowska, kibole nas obronią :)

0

Ten mecz to był niestety początek końca polskiej piłki reprezentacyjnej, od tego meczu to już tylko równia pochyła.

Analiza wsteczna zawsze skuteczna, więc teraz pozostaje nam już tylko gdybanie, co by było gdyby Nawałka grał 442 którym graliśmy prze zostanie 3 lata i w którym spisywaliśmy się najlepiej zamiast kombinować z formacjami z 3 obrońców. Co by było gdyby Gliskon nie spadł z tych schodów nawalony jak meserszmit i nie złamał tego barku.


1

@Walpiano czasem Barca się nie interesowała tym gościem? Oby Como stało się kimś na wzór Atalanty, fajny projekt tam się tworzy.

0

@PatrychoO Nwm co Nike ma z tym logiem pośrodku, wygląda to sredniawo

2

@norbi77 ma szczęście, że głową nie przywaliła o to metalowe, bo było blisko.

1

@fart powiem Ci, że ona lubi takie klimaty, więc raczej w dwójkę obejrzymy :D

1

@fart o to sobie obczaję, bo akurat z dziewczyną nie wiem za co się wziąć do oglądania i zaczęliśmy oglądać jakiś tam serial o prokuratorze na netflixie, tytuł zapomniałem.

W sumie ja tak miałem z breaking bad jak Ty z tym „ślepnąc od świateł”.

2

@fart a mi akurat dom z papieru się cały podobał, te ostatnie sezony może faktycznie nie były tak dobre jak pierwsze, ale ja oceniam je pozytywnie.


1

Kurde widzę, że 3 sezon Squid Game wyszedł, a ja jeszcze zbieram się do drugiego xd

Warte obejrzenia? Pierwszy sezon tak średnio mi siadł, w sensie ani słaby ani jakiś mega rewelacyjny imo.

0

@Barcafan2020 no tak średnio bym powiedział tak średnio, ale w porównaniu do innych partii wole już ich.

1

@PatrychoO oni co roku mają ten same stroje xd

0

@jacobFCB impostor xd

1

@Vegeta88 no jeśli faktycznie tak ciężko jest otrzymać pozwolenie to dobrze by było chociaż poluzować trochę te przepisy, żeby do obrony mieć.

Tak patrzę na te wymagania co trzeba zrobić żeby wejść w posiadanie broni, no jest tego sporo faktycznie. Jedynie głupie moim zdaniem jest to, że trzeba udowodnić realne zagrożenie, jeśli się chce mieć w celach obrony. Reszta tych przepisów wydaje mi się w porządku.

Tylko wysunie pytanie czy jeśli więcej osób będzie miało broń to czy więcej takich osobników jak ten się nie trafi.

0

@Jakchcesz średnio się na tym temacie znam, więc niech mi ktoś wytłumaczy xd

Czy w Polsce faktycznie tak ciężko dostać pozwolenie na broń? W sensie jak widzę wypowiedzi niektórych polityków, że każdy powinien mieć dostęp i w ogóle bez testów psychologicznych jakiś, to nwm czy czułbym się tutaj bezpiecznie.

1

@Czajka90 o kurde, myślałem że po LAFC zostanie mu tylko zakończenie kariery, a tutaj ponownie zagrana w solidnym klubie.

Bardzo underrated piłkarz.

1

@Vegeta88 @pt9 dzięki, obczaję je

1

@Toretto chłopie ty przeczytałeś mój wcześniejszy jeszcze komentarz? Przecież tam napisałem jakie problemy jeszcze są i tam opisałem to co ty właśnie właśnie napisałeś, problemy z mieszkaniami itp.

Co do wygody to w sumie też to prawda, sporo ludzi nie chce mieć dzieci bo to obowiązek.

0

Polecacie jakieś podcasty kryminalno-naukowo-piłkarskie na Spotify? Sondera, kryminatorium, Olgę herring, polskie archiwum X i RN całe przesłuchałem praktycznie, więc nie wiem jakie jeszcze ciekawe kanały są.

1

@norbi77 niektórzy to specjalnie konta zakładali tutaj na krótko przed wyborami, żeby urządzić sobie tutaj polityczne forum xd

2

@MarFan no trochę racji w tym jest, ciężko jest w sumie walczyć z taką mentalnością wygodnisia.

1

Niektórzy tutaj to zespołu odstawiennego się nabawili przez tak długo przerwę od la bamby xd

6

@michal26 to racja, kurde jest pewnie dużo innych sposobów żeby więcej dzieci się rodziło, chociażby to in vitro, które było bardzo dobrym pomysłem.

Karanie za brak dzieci to czysty idotyzm, niech „nagradzają” jakoś za posiadanie i co, ulgi podatkowe czy coś tego typu.

Ceny mieszkań i ogólnie życia też znacząco przyczyniają się do takiego stanu rzeczy.

0

@SkN W sumie największy sens to by miał gdyby grali mistrzowie krajów, tam złóżmy top 10 lig i zwycięzcy LM i jej odpowiedników na innych kontynentach.

1

@SkN I Atletico

0

@BorzyKrzys powiem ci więcej, każda partia ma swoje bojówki, szczególnie jeśli jest jedną z największych w kraju.

0

@Deathwing112 no prywatna służba zdrowia raczej rozwiązaniem nie jest

0

@gg156 zresztą na ile lat ty brałeś kredyt skoro w maks 8 lat go spłaciłeś? Bo sam napisałeś, że w czasie pisu brałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?