2

Boże dajcie już tę Barcelonę Flicka, bo od śledzenia Barcelony Deco i Laporty idzie się popłakać.

0

@JohnKennedy albo wszytko to sprawka tego Bartomeu, żeby ponownie dorwał się do władzy :|

0

@JordiAlbion proroczy sen xd

1

@DragonxNF kiedyś to jeszcze mi się śniło jak El Classico było rozgrywane u mnie na tym kartoflisku na wsi, po meczu Barca zaprosiła mnie do autokaru by świętować, bo wygrali xdddd

0

@SeWo77 chyba po główce rudigera z rożnego xd

0

Nie czytajcie FCBarca.com przed snem, dzisiaj śniło mi się jak przegraliśmy z realem 5-4, ostatniego gola dostaliśmy w 95 minucie XD

Nawet nie wiecie jaką ulgę poczułem, gdy się obudziłem i zorientowałem, że to tylko koszmar.

0

@IronMan43 no, bo człowiek odpowiada za przyspieszanie globalnego ocieplenia, co zresztą jest faktem potwierdzonym więc nie kumam czemu twierdzisz, że to bzdury są.

0

@Kwiatek1899 pograłem coś w tym roku w to efootball25, ale moim zdaniem słabo wypada. Brak licencji, grafika jak sprzed 6 lat.

0

@Kubsoleon zobaczymy jak to ulepsza, kiedyś pamiętam (chyba w 15) jak chwalili się ulepszonymi bramkarzami, a potem przy każdym strzale dostawali oni wylewów xd

1

@Bolton nie za bardzo się zgodzę. W moim przypadku jest tak, że gry piłkarskie to ulubione gry, lubię sobie odpalić karierke i pograć jakąś Barca czy innym klubem, a niestety inne gry nie oferują tego. Konami co ma kilka klubów na krzyż, czy jakiś tam śmieszny UFL nie dają niestety takich możliwości chociaż w połowie. Dla mnie normalne jest raczej, że jak się na coś wydaje kasę to właśnie ma się prawo narzekać i to krytykować jeśli coś nie pasuje.

Zresztą EA najwięcej kasy trzepie na FP i innych mikrotransakcjach niż na samym kupowaniu gry.

0

@kaamil1910 u mnie to była 20, teraz na karierę się przesiadłem, bo FUT imo jest niegrywalny.

4

Kiedyś jeszcze jak ludzie pisali, że FIFA co roku to ta sama gra to jeszcze wchodziłem w dyskusję, miałem swoje argumenty, żeby myśleć inaczej.

Jednak po zobaczeniu zwiastunu i patrząc na kilka wcześniejszych lat to ta gra od Fify 22 to jest to samo, nawet menu już im nie chce się zmienić. Dodanie kilku
nieistotnych trybów, aktualizacja strojów, kilka nowych stadionów i to wszytko. Przecież jak człowiek patrzy na przeskok z Fify 16 na fife 17 to łapie się za głowę, że EA umiało wtedy tyle nowości (i to dobrych) dodać. Niestety idzie odczuć brak konkurencji, oni moga robić co im się podoba i to się sprzeda, niestety.

0

@IronMan43 wy to zawsze jak trafi się kilka chłodniejszych dni w lato wychodzicie z jaskini pisać takie bzdury?

0

@MichuZ44 to jest ten rok

0

@FcPortoFan1999 za rok, maks dwa lata znowu będzie zmiana trenera, poza tym jakoś nie wierzę, że Urban (ucieszę się jak zamknie mi mordę) okaże się zbawcą naszej poliki kopanej.

1

No nie gadajcie, że nikt nie chce kupić Ter Stegena, Pene, Martina za jakieś sensowne pieniądze. Kiedy my się nauczymy w końcu sprzedawać piłkarzy. Tutaj jedyny sposób na pozbycie się kogoś to rozwiązać umowę z nim i najlepiej, żeby tamten zrzekł się jeszcze pozostałej kasy z kontraktu.

2

@draxidox czyli jak się kogoś nie lubi to można naruszać jego nietykalność?

0

@Katalończyk 99 pewnie żeby było wiadomo o kogo chodzi

1

Tak sobie obejrzałem tego KZ i Mazurka jak gada o Braunie i nie wierze co słyszę xd

Jak można pieprzyć takie chlopskoruzmskie bzdety i jeszcze być z tego dumnym xd

12

@Kondziubarca Braun 7,3% XD
Porażka naprawdę…

3

Pamięta ktoś jeszcze to pudło? XD
Coś pięknego to było


0

@MadafakinGuy z tego co kojarzę ktoś już taką wpadkę zaliczył, ale nwm czy była to osoba z konfy czy jakieś innej partii

2

Ktoś wie dlaczego Cieszyn zmienił flagę na ukraińską? Ukrainizacja Polski już na pełnej widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)




1

@blakkudium może niech nasz rząd zaoferuje jakąś reklamę tego typu, „visit Poland” a pod spodem pieróg jako logo.

0

@KrisVEB81 przecież to pro jest bez napędu więc nie kupisz sobie pudełkowych/używanych gier, a taki napęd to gdzieś koszt 400 zł.

0

> wybieramy nowego trenera
> „dajmy mu czas”, „idzie to w dobrym kierunku”, „niech wprowadzi swój styl”
> mija rok, progresu nie widać
> kolejne kilka miesięcy to narzekanie i domaganie się nowego selekcjonera
> zwalniamy trenera

I tak w kółeczko, dla mnie jedynie trener zza granicy byłby w stanie tutaj coś zdziałać, a nie ludzie których największym osiągnięciem jest puchar Polski, jedynie Nawałka był wyjątkiem, ale raz do roku to i świnia pierdnie.

2



Polecam sobie to przesłuchać, bardzo ciekawa rozmowa.

0

@tadzik447 zazdroszczę, ja swój zaczynam dopiero za 2 tygodnie :(

9

Ostatni dzień w kołchozie i weekend :D

0

Myślicie że jak PSG zgarnie KMŚ to dembele wygra złotą piłkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?