Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox ja nie rozumiem tych osób, czyli według nich lepiej rozj@bać pociąg, samochód z towarem jakimś, rogatki i inne rzeczy obok niż rogatki? XD
Nie mówiąc o narażeniu osób w pociągu.
1
@gumaz pojehcal grubiej niż Tusk z tymi konkretami na 100 dni
3
@Jakchcesz Zobaczymy czy te same osoby będą tak pisać jak będzie ułaskawiał osoby typu wąsik, Kamiński i wręczał medale ogórek czy braciom kremlowskim.
3
@PatrychoO on coś potrafi oprócz obrażania?
1
@PatrykBarca to zobaczymy czy się wywiąże i czy po tym będą go popierać, bo wybory za dwa lata i ciekawe jak zrealizuje konkrety menztena i swoje do tego.
2
@ElKamil i niby czemu argumenty „bo PiS” do ciebie nie trafiają? Ktoś ci napisał tutaj, że jeszcze kampania Nawrockiego była finansowana przez PiS, także pisiory go poparły i raczej nie zrobiły tego za darmo. Myślisz, że Jarek sobie od tak poparł gościa, który będzie prowadził swoją politykę i działał na szkodę PiS-owi? Śmiem wątpić.
I co z tego że poglądowo mu bliżej do konfy skoro startuje z partii Kaczyńskiego? Wielu pisowcow ma poglądy takie jak konfederacja, ale jednak nie są w ich partii.
Mnie najbardziej rozwala zmiana retoryki o 180 stopni, bo do niedawna konfederaci starali się wmówić, że to oni są jedyną partią prawicową, a PiS w zasadzie lewica, przypomnieć ci kto najbardziej chciał ich rozliczać?
9
@ElKamil i wcale nie był popierany w kampanii przez PiS i wcale nie jest zależny od nich, no nie rozśmieszaj mnie XD
17
@ElKamil konfederaci całe czasy gadali, że PiS to w sumie lewicowa partia patrząc na ich postulaty typu 500+, 13 i 14 emerytura, wyprawka szkolna i ogólny wzrost roli państwa w gospodarce i to, że PiS i PO to to samo gówno, więc tak, nie rozumiem skąd u nich taka radość.
0
@szymek029 ja wolę już innego kandydata z pisu, nawet Tarczyńskiego niż kogoś takiego jak Nawrocki.
35
Oho skąd u konfederatów taka radość z rozpoczęcia prezydentury Nawrockiego xd
Przecież PiS PO to samo zło to powinni raczej być smutni jak przy ewentualnym wyborze Rafała.
6
@NeroTFP1 „skoro ja miałem ciężko to dlaczego ty masz mieć lepiej”, ci rodzice którzy traktują tak swoje dzieci to sami pewnie byli tak traktowani w dzieciństwie i swoją traumę (?) wylewają na nich teraz. Ofiary tworzą ofiary.
1
@Vegeta88 ja myślę o Giertychu :D
2
Wy też gdy widzicie gołą dupę to myślicie o Tusku i Trzaskowskim? :)
https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114526,32150511,poslanka-pis-oburzona-wystepem-na-pol-and-rock-festival-zespol.html
1
@michal26 niektórzy dalej są mentalnie w tamtym wieku więc co zrobisz
1
@michal26 nie było depresji, a od babci (prawie 90 lat) słyszałem kilka historyjek, że ten skoczył z mostu, ten się powiesił, ten rzucił się pod tramwaj.
Po prostu brak edukacji na ten temat zrobił swoje.
1
@Messibestplayerintheworld I każdy zapomniał o tym meczu już, a nam mecz z Chelsea będą wypominać latami.
0
@bezalkoholowy Czyli nieważne że ludziom coraz gorzej się żyje, ważne, że nie ma flag lgbt i inny twoim zdaniem nienormalnych ideologii
2
@JohnKennedy to jest ten powrót do normalności? @bezalkoholowy
1
Ale sztos stroje. https://www.instagram.com/p/DMxebvftECh/?igsh=dGl5OW95aHo2Z2U3
0
@Ojciec5tkidzieci ale ja nie pisałem tylko o tej konkretnej sytuacji i nigdzie nie napisałem też, że ktoś oprócz Jakubiaka rozpowszechniał akurat tego fejka. Mi chodzi o ogólne sianie dezinformacji na obcokrajowców. Co się stanie w Polsce ostatnio to albo wina Ukraińca albo inżyniera, a jak się okaże, że to jednak Polak to usuwanie posta i udawanie, że nic się nie stało, a potem dochodzi do sytuacji, że pobity zostaje jakiś Tunezyjczyk, który sobie tutaj normalnie żyje.
0
@Roobo tak powinno być w każdym cywilizowanym kraju
0
@Ojciec5tkidzieci to trochę nie ogarnąłeś, bo mój wcześniejszy komentarz odnosił się i do wpisu Jakubiaka i do puszczania fejkow przez prawą stronę w ostatnim czasie. Zresztą mówisz, że to pojedyncza wpadka (?) w ja ci odpisałem, że wcale nie.
0
@Ojciec5tkidzieci ja tam bardziej czekam jeszcze 100 dni, bo do wtedy Karolek ma czas na obniżenie cen energii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ojciec5tkidzieci tak tak na przykładzie jednostki, tych przykładów z prawej strony jest więcej, ostatnio wstawiałem nawet tutaj post berkowicza, a jakbym poszukał to ci bym jeszcze więcej takich przykładów znalazł.
Wiec kto tutaj niby manipuluje?
1
@NeroTFP1 Paul McCartney i Jan Borysewicz
1
@Azazel_Pazuzu Ja się obawiam, że to jednak nie są boty xd
1
@MOLESTA Prawa strona to byłyby chora gdyby przez jeden dzień nie wypuściła jakiegoś fejka
0
@Laminedependencia oj tak, świetna to jest gra.
2
@bezalkoholowy „Stany wracają do normalności” xddddd