2

Uuu grubo
„Wylądował samolot ze zbrodniarzem wojennym”, a trump przed tym zbrodniarzem rozłożył czerwony dywan i jeszcze mu klaskał XD

1

Taka pogoda jak dzisiaj mogłaby być cały rok :D

Pozdrawiam wszystkich zimorodków z la bamby ;)

3

@igor2009z a gdzie zgaszenie menztena przez zandberga? Nie wpisywałoby się już w narrację?

1

@fejkenq promocja w lidlu była na piwka, to teraz ósme wlatuje :)

0

@esem91 chłop co się szykuje na ustawkę z Nawrockim

0

@Roobo nie no wcale bez podstaw xd
Gość wstrzymał dostawę broni dla Ukrainy, wyzywał Zelenskiego, a o Putinie wypowiadał się pozytywnie.
Chyba że to te szachy 5D trumpa?

1

@Eklerek pierd*lniecie z 3-funtowej armaty

0

@Kgorecki2500 i jeszcze w dodatku wypłukam ząbki xd

0

@Roobo spoko, bo najlepszy plan na Polskę to lizać dupę aż do jelita przez prawice , czym to się różni od lizodupstwa Tuska względem Urszuli?

0

@bezalkoholowy nikt nie jest takim lizodupem jak prawa strona względem trumpa ;)

1

@Rastafarnianin panie bakiewicz, dziękujemy

1

@BORO_12 A jeszcze bardziej mnie dupa ściska jak pomyślę, że benzema ma xdddddd
Taki Lewandowski i Suarez nie maja, a francuzik jakiś ma.

4

@BORO_12 mnie dalej boli, że gość nie dostał złotej piłki.
Jeb@ne francuskie żabojady

0

Najważniejsze, że panuje optymizm u szwagrów

1

@tbas mnie najbardziej śmieszą ludzie którzy gadają, że w Polsce to się nic nie zmienia od 20 lat XD

2

@Eklerek jakbym tyle zarabiał co on to bym bardziej po tych bramkach się cieszył xd

1

@FcPortoFan1999 chociaż jak byłem mniejszy to bardziej lubiłem to jeść niż pić xdddd

0

@FcPortoFan1999 dla mnie te granulkiwe herbaty niedobre są xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Filipem a to z dziewczyną też kiedyś robiliśmy sobie takie, nawet mam taki dzbanek do podgrzewania. Dobre, ale pieprzenia się dużo jest z tym.

0

@FcPortoFan1999 A weź xd

0

Są tutaj jacyś fani herbatki? :D

Jakie smaki polecacie najbardziej, ewentualnie jakich dodatków do herbaty używacie, oprócz tych tradycyjnych jak cytryna czy imbir?

0

@MOLESTA trzeba było myśleć przed

0

@Ryoumen i niby kto jest alternatywą? Konfederacja? Menzten? Który na demagogu ma 50% prawdziwych wypowiedzi na około 50?

1

@Ryoumen rozumiem że z giga sigmy Karolka już pośmiać się nie można, bo zawsze znajdzie się ktoś kto odwracać będzie kot ogonem?

2

@Rastafarnianin proszę zostawić Dom Wolnego Słowa w spokoju

1

Ostatnio byłem na zakupach i coś mi tak nie pasowało, gdy płaciłem za nie, coś zbyt wysoką ceną mi się wydawała.

Potem się zorientowałem, że VAT wynosi 23% mimo obietnicy, że będzie wynosił 22%. Coś dłuży się ten pierwszy dzień Nawrockiego :)

0

@PatrychoO szybko to ogarnęli XD
Niech jeszcze szybko ich deportują i elegancko

0

@DonCarletto no w sumie xddd

0

@Eklerek elegancko, obrońcy niech trzymają formę na kadrę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?