Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Uuu grubo
„Wylądował samolot ze zbrodniarzem wojennym”, a trump przed tym zbrodniarzem rozłożył czerwony dywan i jeszcze mu klaskał XD
1
Taka pogoda jak dzisiaj mogłaby być cały rok :D
Pozdrawiam wszystkich zimorodków z la bamby ;)
3
@igor2009z a gdzie zgaszenie menztena przez zandberga? Nie wpisywałoby się już w narrację?
1
@fejkenq promocja w lidlu była na piwka, to teraz ósme wlatuje :)
0
@esem91 chłop co się szykuje na ustawkę z Nawrockim
0
@Roobo nie no wcale bez podstaw xd
Gość wstrzymał dostawę broni dla Ukrainy, wyzywał Zelenskiego, a o Putinie wypowiadał się pozytywnie.
Chyba że to te szachy 5D trumpa?
1
@Eklerek pierd*lniecie z 3-funtowej armaty
0
@Kgorecki2500 i jeszcze w dodatku wypłukam ząbki xd
0
@Roobo spoko, bo najlepszy plan na Polskę to lizać dupę aż do jelita przez prawice , czym to się różni od lizodupstwa Tuska względem Urszuli?
0
@bezalkoholowy nikt nie jest takim lizodupem jak prawa strona względem trumpa ;)
1
@Rastafarnianin panie bakiewicz, dziękujemy
1
@BORO_12 A jeszcze bardziej mnie dupa ściska jak pomyślę, że benzema ma xdddddd
Taki Lewandowski i Suarez nie maja, a francuzik jakiś ma.
4
@BORO_12 mnie dalej boli, że gość nie dostał złotej piłki.
Jeb@ne francuskie żabojady
0
Najważniejsze, że panuje optymizm u szwagrów
1
@tbas mnie najbardziej śmieszą ludzie którzy gadają, że w Polsce to się nic nie zmienia od 20 lat XD
2
@Eklerek jakbym tyle zarabiał co on to bym bardziej po tych bramkach się cieszył xd
1
@FcPortoFan1999 chociaż jak byłem mniejszy to bardziej lubiłem to jeść niż pić xdddd
0
@FcPortoFan1999 dla mnie te granulkiwe herbaty niedobre są xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Filipem a to z dziewczyną też kiedyś robiliśmy sobie takie, nawet mam taki dzbanek do podgrzewania. Dobre, ale pieprzenia się dużo jest z tym.
0
@FcPortoFan1999 A weź xd
0
Są tutaj jacyś fani herbatki? :D
Jakie smaki polecacie najbardziej, ewentualnie jakich dodatków do herbaty używacie, oprócz tych tradycyjnych jak cytryna czy imbir?
0
@MOLESTA trzeba było myśleć przed
0
@Ryoumen i niby kto jest alternatywą? Konfederacja? Menzten? Który na demagogu ma 50% prawdziwych wypowiedzi na około 50?
1
@Ryoumen rozumiem że z giga sigmy Karolka już pośmiać się nie można, bo zawsze znajdzie się ktoś kto odwracać będzie kot ogonem?
2
@Rastafarnianin proszę zostawić Dom Wolnego Słowa w spokoju
1
Ostatnio byłem na zakupach i coś mi tak nie pasowało, gdy płaciłem za nie, coś zbyt wysoką ceną mi się wydawała.
Potem się zorientowałem, że VAT wynosi 23% mimo obietnicy, że będzie wynosił 22%. Coś dłuży się ten pierwszy dzień Nawrockiego :)
0
@PatrychoO szybko to ogarnęli XD
Niech jeszcze szybko ich deportują i elegancko
0
@DonCarletto no w sumie xddd
0
@Eklerek elegancko, obrońcy niech trzymają formę na kadrę :)