Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@gumaz czyli już nie będzie wywracania pisiorom stolika?
Rzucili się na posady i władze jak sep na padlinę, ale tutaj niektórzy i tak będę cię przekonywać, że to antysystemowa partia, której zależy na dobru obywateli XD
4
@Safrani skazanie - ułaskawienie i tak to się będzie kręcić
0
@BorzyKrzys niech se każdy żyje jak chce, o ile nie krzywdzi innych
1
Kołnierzyk w koszulkach piłkarskich dodaje +1000 do wyglądu. Fajnie jakby Barca miała kiedyś takie.
2
@BorzyKrzys no i to są wynalazki których świat potrzebuje
0
@Encore strzelić 5 bramek w jednym meczu to już jest wielki wyczyn, a co dopiero zrobić to w 9 minut.
3
@Criss18Barca w ogóle ta norweska piłka jak się rozwinęła, solidne drużyny, bardzo dobrzy piłkarze w kadrze, całą kadra też spoko wygląda, a jeszcze do niedawna to było zadupie piłkarskie.
0
@tomek8756 oby nie, zresztą konfederacja zapowiadała wywracanie stolika więc żadnej koalicji z pisem nie będzie prawda?
0
@Hadziuk 13 grudnia wiadomo, że kojarzy się negatywnie i jest to określenie używane tylko przez absolutnych krytyków obecnej koalicji, widząc to określenie od razu wiem, że nie przeczytam nic obiektywnego, a raczej wszytko będzie naciągane pod krytykę. W tym przypadku było tak samo.
1
@Metempsychosis widzę „13 grudnia” i już wiem, że nic wartościowego nie przeczytam.
3
@Hshdhrhdh na łyso
0
@bezalkoholowy a ty jakbyś dostał po łbie to też by problemu nie było?
1
@Gibbon_FCB jeszcze zdążył się pożegnać ostatnim koncertem…
3
Kurde masakra z Ozzym, wiem, że schorowany był, ale jeszcze 2 tygodnie temu grał ostatni koncert.
6
Wpychajmy dalej wszystkich do jednego worka, to takich przypadków będzie więcej.
Pewnie coś powiedział po arabsku, albo krzywo spojrzał na prawdziwych polskich patriotów więc dostał po łbie.
https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/tunezyjczyk-pobity-po-marszu-stop-imigracji-rasistowski-atak/0qv24j2
0
@Roobo a ty rozumiesz że to była ironia wyśmiewająca twoje głupoty które wypisujesz czy nie? Żyj sobie dalej w bańce.
0
@Roobo w co brnąłem? Że obie strony przerzucają się wyzwiskami po równo? No brnąłem w to, bo to prawda. Prawej stronie jak coś się nie podoba to od razu lecą wyzwiska od pedalow, komunistow, lewactwa, a jak ty tego nie dostrzegasz to żyjesz po prostu w bańce. Wejdź sobie na grupę jakąś sympatyków PiS/konfy i znajdź jakiś post dotyczący trzaska czy Tuska i wejdź w komentarze to zobaczysz, poszukaj wypowiedzi polityków z prawej strony jak regularnie rzucają wyzwiskami. Ty po prostu nie chcesz tego zobaczyć i wolisz żyć w swoim świecie, proszę bardzo, tym potem nie wmawiaj wszystkim, że tak jest.
Mój stary został kiedyś przez babcię zwyzywany od komunistow (on to raczej wyborca KO z przymusu, ona to zapalona fanka PiS) także nie wmówisz mi tutaj swoich herezji, że jest inaczej. Twoja prawa strona jest tak samo udana jak ta lewa i chcesz to sobie odwracaj kota ogonem, że niby czytać ze zrozumieniem nie potrafię.
0
@Roobo a ty rozumiesz ironie czy nie? Bo udajesz wielce oczytanego, a prostej ironii w pierwszym moim komentarzu nie załapałeś.
Jaka ta prawica biedna, rzadko kiedy ktoś czasem kogoś obrazi, a to złe lewactwo całe czasy rzucą obelgami w prawą stronę.
Weź już mnie nie rozśmieszaj.
2
@blakkudium najważniejsze, że panuje optymizm
0
@Roobo no sam piszesz, że prawica robi to bardzo rzadko xd
0
@Roobo chłopie a ty w jakiej? No oczywiście, że wszytko co złe to lewica, lewica tylko obraża poczciwych prawicowców, a tamci nic złego przecież nie robią :D
1
A więc potwierdziło się, stadion BVB będzie w efootball.
Mnie jako fana gier od reniferów drażni trochę to podkupywanie pojedynczych klubów/stadionow. Karierę ligą włoską ciężką zagrać od kilku lat w Fifie przez brak tych licencji.
https://www.instagram.com/reel/DMXaDU6NEit/?igsh=MThvMzY5d2U5a3JpZw==
1
@Aragorn33 Ekipa totalnych poje… :)
0
@RafiVeB a niby gdzie masz oficjalne potwierdzenie, że działał w tamtych strukturach? Bo oskarżenia to nie jest prawomocny wyrok.
0
@Roobo niby które dokumenty to potwierdzają xd
0
@Roobo a ja widziałem, wejdź sobie w gorące dyskusje i kilka komentarzy masz wyzywające Wałęsę od komuchow, także jak widzisz daleko szukać nie trzeba ;)
0
Ona i ci jej chłoptasie to taka patologia, że aż słów nie mam na to. Atencjuszka, która dla rozgłosu zrobi wszytko. Szkoda jej córki, że na taką matkę trafiła.
https://i.pl/posel-michal-poluboczek-dostal-wulgarna-wiadomosc-z-grozbami-autorem-przemyslaw-czarnecki-w-tle-marianna-schreiber/ar/c13p2-27801313
0
@Roobo Skomentuję to tak, bo inaczej tych bzdetów się nie da:
XDDDDDD
1
@Roobo trochę beka, że prawa strona tak płacze o te wyzwiska od faszystow, podczas gdy sama każdego obraża od komunistow, ubekow itd.
0
Polecacie jakieś ciekawe gry survivalowe gdzie można grać online w 2?
Fallout 76 ogrywał ktoś tutaj? Warto?
Sons of the forrest 2 przeszedłem, całkiem spoko gierka.