7

@gumaz czyli już nie będzie wywracania pisiorom stolika?
Rzucili się na posady i władze jak sep na padlinę, ale tutaj niektórzy i tak będę cię przekonywać, że to antysystemowa partia, której zależy na dobru obywateli XD

4

@Safrani skazanie - ułaskawienie i tak to się będzie kręcić

0

@BorzyKrzys niech se każdy żyje jak chce, o ile nie krzywdzi innych

1

Kołnierzyk w koszulkach piłkarskich dodaje +1000 do wyglądu. Fajnie jakby Barca miała kiedyś takie.

2

@BorzyKrzys no i to są wynalazki których świat potrzebuje

0

@Encore strzelić 5 bramek w jednym meczu to już jest wielki wyczyn, a co dopiero zrobić to w 9 minut.

3

@Criss18Barca w ogóle ta norweska piłka jak się rozwinęła, solidne drużyny, bardzo dobrzy piłkarze w kadrze, całą kadra też spoko wygląda, a jeszcze do niedawna to było zadupie piłkarskie.

0

@tomek8756 oby nie, zresztą konfederacja zapowiadała wywracanie stolika więc żadnej koalicji z pisem nie będzie prawda?

0

@Hadziuk 13 grudnia wiadomo, że kojarzy się negatywnie i jest to określenie używane tylko przez absolutnych krytyków obecnej koalicji, widząc to określenie od razu wiem, że nie przeczytam nic obiektywnego, a raczej wszytko będzie naciągane pod krytykę. W tym przypadku było tak samo.

1

@Metempsychosis widzę „13 grudnia” i już wiem, że nic wartościowego nie przeczytam.

3

@Hshdhrhdh na łyso

0

@bezalkoholowy a ty jakbyś dostał po łbie to też by problemu nie było?

1

@Gibbon_FCB jeszcze zdążył się pożegnać ostatnim koncertem…

3

Kurde masakra z Ozzym, wiem, że schorowany był, ale jeszcze 2 tygodnie temu grał ostatni koncert.

6

Wpychajmy dalej wszystkich do jednego worka, to takich przypadków będzie więcej.

Pewnie coś powiedział po arabsku, albo krzywo spojrzał na prawdziwych polskich patriotów więc dostał po łbie.
https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/tunezyjczyk-pobity-po-marszu-stop-imigracji-rasistowski-atak/0qv24j2

0

@Roobo a ty rozumiesz że to była ironia wyśmiewająca twoje głupoty które wypisujesz czy nie? Żyj sobie dalej w bańce.

0

@Roobo w co brnąłem? Że obie strony przerzucają się wyzwiskami po równo? No brnąłem w to, bo to prawda. Prawej stronie jak coś się nie podoba to od razu lecą wyzwiska od pedalow, komunistow, lewactwa, a jak ty tego nie dostrzegasz to żyjesz po prostu w bańce. Wejdź sobie na grupę jakąś sympatyków PiS/konfy i znajdź jakiś post dotyczący trzaska czy Tuska i wejdź w komentarze to zobaczysz, poszukaj wypowiedzi polityków z prawej strony jak regularnie rzucają wyzwiskami. Ty po prostu nie chcesz tego zobaczyć i wolisz żyć w swoim świecie, proszę bardzo, tym potem nie wmawiaj wszystkim, że tak jest.

Mój stary został kiedyś przez babcię zwyzywany od komunistow (on to raczej wyborca KO z przymusu, ona to zapalona fanka PiS) także nie wmówisz mi tutaj swoich herezji, że jest inaczej. Twoja prawa strona jest tak samo udana jak ta lewa i chcesz to sobie odwracaj kota ogonem, że niby czytać ze zrozumieniem nie potrafię.

0

@Roobo a ty rozumiesz ironie czy nie? Bo udajesz wielce oczytanego, a prostej ironii w pierwszym moim komentarzu nie załapałeś.

Jaka ta prawica biedna, rzadko kiedy ktoś czasem kogoś obrazi, a to złe lewactwo całe czasy rzucą obelgami w prawą stronę.

Weź już mnie nie rozśmieszaj.

2

@blakkudium najważniejsze, że panuje optymizm

0

@Roobo no sam piszesz, że prawica robi to bardzo rzadko xd

0

@Roobo chłopie a ty w jakiej? No oczywiście, że wszytko co złe to lewica, lewica tylko obraża poczciwych prawicowców, a tamci nic złego przecież nie robią :D

1

A więc potwierdziło się, stadion BVB będzie w efootball.

Mnie jako fana gier od reniferów drażni trochę to podkupywanie pojedynczych klubów/stadionow. Karierę ligą włoską ciężką zagrać od kilku lat w Fifie przez brak tych licencji.

https://www.instagram.com/reel/DMXaDU6NEit/?igsh=MThvMzY5d2U5a3JpZw==

1

@Aragorn33 Ekipa totalnych poje… :)

0

@RafiVeB a niby gdzie masz oficjalne potwierdzenie, że działał w tamtych strukturach? Bo oskarżenia to nie jest prawomocny wyrok.

0

@Roobo niby które dokumenty to potwierdzają xd

0

@Roobo a ja widziałem, wejdź sobie w gorące dyskusje i kilka komentarzy masz wyzywające Wałęsę od komuchow, także jak widzisz daleko szukać nie trzeba ;)

0

Ona i ci jej chłoptasie to taka patologia, że aż słów nie mam na to. Atencjuszka, która dla rozgłosu zrobi wszytko. Szkoda jej córki, że na taką matkę trafiła.

https://i.pl/posel-michal-poluboczek-dostal-wulgarna-wiadomosc-z-grozbami-autorem-przemyslaw-czarnecki-w-tle-marianna-schreiber/ar/c13p2-27801313

0

@Roobo Skomentuję to tak, bo inaczej tych bzdetów się nie da:

XDDDDDD

1

@Roobo trochę beka, że prawa strona tak płacze o te wyzwiska od faszystow, podczas gdy sama każdego obraża od komunistow, ubekow itd.

0

Polecacie jakieś ciekawe gry survivalowe gdzie można grać online w 2?

Fallout 76 ogrywał ktoś tutaj? Warto?

Sons of the forrest 2 przeszedłem, całkiem spoko gierka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?