0

@gumaz teraz to sobie może takie filmiki wstawiać, Kaczor zadowolony bo wybory wygrał dzięki nim, a teraz wywalone jajca w niego ma.

0

@Ojciec5tkidzieci nie wywalczył miejsca tam w składzie? W galacie ma na razie wszytko, lm, ciekawy skład mają, walkę o mistrza.

0

@FcPortoFan1999 on czasem z kilka lat temu nie był mocnym kandydatem do wygrania złotej piłki?

0

@Encore ja to powinni w Choroszczy zatrzymać

0

@FcPortoFan1999 niestety fundusze w tym roku nie pozwoliły :(

0

@FcPortoFan1999 dla mnie jako fana ciepła i wysokich temperatur to wręcz koszmar, a moje serce krwawi gdy widzi w lato przez dzień temperaturę 18 stopni

1

Uwielbiam to lato, akurat tygodnie w których była najlepsza pogoda wypadała mi popołudniówka, a teraz gdy zacząłem urlop na który czekałem od czerwca to non stop pada i jest z 20 stopni.

Nosz kurw@ XD

1

@michal26 ale dalej jest tam chyba wiceprezesem i jedną z ważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych osób w partii.

7

Nowa jakoś polskiej polityki :D


0

Niesamowite są te gasniczaki, gdy ktoś sprzeciwi się Braunowi to od razu jest Żydem i działa na zlecenie Izraela. Sekta to mało powiedziane.

0

0

@MOLESTA a torre sprzedali za połowę mniej

1

@kubix05 okej :)

1

@kubix05 można prosić o oznaczanie w tego typu postach?

2

@macio_944 a teraz te same osoby ci napiszą, że przecież nie będą rządzić z PO, a PiS to wcale taki zły nie jest ;)

Już chyba zapomnieli jak to kiedyś ich posłowie chcieli wieszać pisowcow i wsadzać ich za kratki.

7

@gumaz czyli już nie będzie wywracania pisiorom stolika?
Rzucili się na posady i władze jak sep na padlinę, ale tutaj niektórzy i tak będę cię przekonywać, że to antysystemowa partia, której zależy na dobru obywateli XD

4

@Safrani skazanie - ułaskawienie i tak to się będzie kręcić

0

@BorzyKrzys niech se każdy żyje jak chce, o ile nie krzywdzi innych

1

Kołnierzyk w koszulkach piłkarskich dodaje +1000 do wyglądu. Fajnie jakby Barca miała kiedyś takie.

2

@BorzyKrzys no i to są wynalazki których świat potrzebuje

0

@Encore strzelić 5 bramek w jednym meczu to już jest wielki wyczyn, a co dopiero zrobić to w 9 minut.

3

@Criss18Barca w ogóle ta norweska piłka jak się rozwinęła, solidne drużyny, bardzo dobrzy piłkarze w kadrze, całą kadra też spoko wygląda, a jeszcze do niedawna to było zadupie piłkarskie.

0

@tomek8756 oby nie, zresztą konfederacja zapowiadała wywracanie stolika więc żadnej koalicji z pisem nie będzie prawda?

0

@Hadziuk 13 grudnia wiadomo, że kojarzy się negatywnie i jest to określenie używane tylko przez absolutnych krytyków obecnej koalicji, widząc to określenie od razu wiem, że nie przeczytam nic obiektywnego, a raczej wszytko będzie naciągane pod krytykę. W tym przypadku było tak samo.

1

@Metempsychosis widzę „13 grudnia” i już wiem, że nic wartościowego nie przeczytam.

3

@Hshdhrhdh na łyso

0

@bezalkoholowy a ty jakbyś dostał po łbie to też by problemu nie było?

1

@Gibbon_FCB jeszcze zdążył się pożegnać ostatnim koncertem…

3

Kurde masakra z Ozzym, wiem, że schorowany był, ale jeszcze 2 tygodnie temu grał ostatni koncert.

6

Wpychajmy dalej wszystkich do jednego worka, to takich przypadków będzie więcej.

Pewnie coś powiedział po arabsku, albo krzywo spojrzał na prawdziwych polskich patriotów więc dostał po łbie.
https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/tunezyjczyk-pobity-po-marszu-stop-imigracji-rasistowski-atak/0qv24j2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?