Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz teraz to sobie może takie filmiki wstawiać, Kaczor zadowolony bo wybory wygrał dzięki nim, a teraz wywalone jajca w niego ma.
0
@Ojciec5tkidzieci nie wywalczył miejsca tam w składzie? W galacie ma na razie wszytko, lm, ciekawy skład mają, walkę o mistrza.
0
@FcPortoFan1999 on czasem z kilka lat temu nie był mocnym kandydatem do wygrania złotej piłki?
0
@Encore ja to powinni w Choroszczy zatrzymać
0
@FcPortoFan1999 niestety fundusze w tym roku nie pozwoliły :(
0
@FcPortoFan1999 dla mnie jako fana ciepła i wysokich temperatur to wręcz koszmar, a moje serce krwawi gdy widzi w lato przez dzień temperaturę 18 stopni
1
Uwielbiam to lato, akurat tygodnie w których była najlepsza pogoda wypadała mi popołudniówka, a teraz gdy zacząłem urlop na który czekałem od czerwca to non stop pada i jest z 20 stopni.
Nosz kurw@ XD
1
@michal26 ale dalej jest tam chyba wiceprezesem i jedną z ważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych osób w partii.
7
Nowa jakoś polskiej polityki :D
0
Niesamowite są te gasniczaki, gdy ktoś sprzeciwi się Braunowi to od razu jest Żydem i działa na zlecenie Izraela. Sekta to mało powiedziane.
0
@Szczygiel06 pić
0
@MOLESTA a torre sprzedali za połowę mniej
1
@kubix05 okej :)
1
@kubix05 można prosić o oznaczanie w tego typu postach?
2
@macio_944 a teraz te same osoby ci napiszą, że przecież nie będą rządzić z PO, a PiS to wcale taki zły nie jest ;)
Już chyba zapomnieli jak to kiedyś ich posłowie chcieli wieszać pisowcow i wsadzać ich za kratki.
7
@gumaz czyli już nie będzie wywracania pisiorom stolika?
Rzucili się na posady i władze jak sep na padlinę, ale tutaj niektórzy i tak będę cię przekonywać, że to antysystemowa partia, której zależy na dobru obywateli XD
4
@Safrani skazanie - ułaskawienie i tak to się będzie kręcić
0
@BorzyKrzys niech se każdy żyje jak chce, o ile nie krzywdzi innych
1
Kołnierzyk w koszulkach piłkarskich dodaje +1000 do wyglądu. Fajnie jakby Barca miała kiedyś takie.
2
@BorzyKrzys no i to są wynalazki których świat potrzebuje
0
@Encore strzelić 5 bramek w jednym meczu to już jest wielki wyczyn, a co dopiero zrobić to w 9 minut.
3
@Criss18Barca w ogóle ta norweska piłka jak się rozwinęła, solidne drużyny, bardzo dobrzy piłkarze w kadrze, całą kadra też spoko wygląda, a jeszcze do niedawna to było zadupie piłkarskie.
0
@tomek8756 oby nie, zresztą konfederacja zapowiadała wywracanie stolika więc żadnej koalicji z pisem nie będzie prawda?
0
@Hadziuk 13 grudnia wiadomo, że kojarzy się negatywnie i jest to określenie używane tylko przez absolutnych krytyków obecnej koalicji, widząc to określenie od razu wiem, że nie przeczytam nic obiektywnego, a raczej wszytko będzie naciągane pod krytykę. W tym przypadku było tak samo.
1
@Metempsychosis widzę „13 grudnia” i już wiem, że nic wartościowego nie przeczytam.
3
@Hshdhrhdh na łyso
0
@bezalkoholowy a ty jakbyś dostał po łbie to też by problemu nie było?
1
@Gibbon_FCB jeszcze zdążył się pożegnać ostatnim koncertem…
3
Kurde masakra z Ozzym, wiem, że schorowany był, ale jeszcze 2 tygodnie temu grał ostatni koncert.
6
Wpychajmy dalej wszystkich do jednego worka, to takich przypadków będzie więcej.
Pewnie coś powiedział po arabsku, albo krzywo spojrzał na prawdziwych polskich patriotów więc dostał po łbie.
https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/tunezyjczyk-pobity-po-marszu-stop-imigracji-rasistowski-atak/0qv24j2