0

@Walpiano przecież ta mestalla to miałabyś już dawno gotowa

0

@Blanco16 to teraz zacznie Ci się prawdziwa nauka jazdy, niemniej gratulacje ;)

1

@kazbychu oni to by Olisadebe nawet wzięli za nielegalnego imigranta.

0

@turhiay u nas na kadrze odpalaja tryb „drewno”

0

@Eklerek on razem z ochoa nigdy w klubach niczym się nie wyróżniali, ale jak przychodziło grać w kadrze to grali jak Messi w swoim prime XD

0

Kurde 9 lat minęło od pamiętnego meczu z Portugalią, masakra jak ten czas leci…

1

@korni20 od tej pandemii to ktoś czas przyspieszył tak 2x

1

@korni20 jakie 7 lat? To było maksymalnie 3 lata temu. Prawda?

0

@Rastafarnianin nie wymagaj logiki od republiki :)

0

@adamek20151 no to powiem Ci, że miło zaskoczony jestem.

0

@adamek20151 w Betisie pewnie to co najwyżej trenował z pierwszą drużyną

0

Nawet list kończy wystawili za tym gościem ze starej wsi. Żeby się nie jak z Jaworkiem.

W ogóle to pozdrawiam mordeczkę, która kilka minut po pierwszych doniesieniach o strzelaninie pisała tutaj, że to Ukrainiec.

0

@Kazragore na pewno konfederacja będzie z PO w koalicji gdzie ich programy się wzajemnie wykluczają xd

0

@Kazragore a najbardziej to rozwaliło mnie tekst od ciebie, że teraz nie jest moment, żeby rozwalać system, chyba że to kolejne szachy 5D Sławusia i chce wyniszczyć PiS od środka jak już ich wchłonął. Jeszcze kilka lat temu byś pisał, że konfa nigdy nie wejdzie w koalicję z pisem, a teraz zmiana narracji. Naprawdę przezabawne :D

Dobra na razie bo nie chce mi się już dyskutować na ten temat, wiadomo, że Slawus chce najlepiej dla Polski i wcale nie patrzy na to, żeby ustawić siebie i swoich ziomków ;)

0

@Kazragore zresztą pożyjemy zobaczymy czy Nawrocki zrealizuje chociaż kilka postulatów konfederacji do wyborów.

0

@Kazragore przeciez tez ci przedstawiłem hipotetyczny scenariusz. 2 lata to masz gościu w cholerę czasu, a najlepiej to pokazuje Hołownia który 2 lata temu był trzecią siłą polityczną w kraju, a teraz szoruje po dnie. Naprawdę podziwiam Twoją wiarę w to, że konfederacja będzie sterować pisem.

To teraz ty mi odpowiedz na pytanie, zakadalajac, że stanie się tak jak mówisz, PiS, konfa mają te 250 mandatów, które wyliczyłeś i tworzą rząd. Myślisz że PiS odpuści sobie TVP i pozwoli konfederacji zrobić z tego obiektywne media albo całkowicie usunąć? Przecież konfederacja tyle o tym gadała więc zakładam, że obiektywne media publiczne są jednym z ich najważniejszych celów. Myślisz, że pozwolą PiS-owi ukrócić te ich chęć goebbelsowania wszystkich mediów, które się da?

0

@Kazragore przecież do wyborów masz jeszcze dwa lata i koalicja PO-Lewica-PL2050 (o której zapomniałem a pewnie wystartuje z PO) może mieć porównywalnie tyle co Konfa-PiS, jeszcze szmat czasu masz do wyborów.

No rozumiem niech sobie rządzą z pisem, banda pięciorga.

0

@Kazragore no to będzie jakiś rząd, albo sam PiS albo PO/lewica.

W przypadku konfy poparcie pisu oznacza przymilanie się do pisu. Przyznaj po prostu, że nigdy nie chodziło o walkę z systemem, a dorwanie się do koryta.

0

@Kazragore po koalicja z lewica ewentualnie z Hołownia (zależy kto będzie miał więcej % w sondażach)

PiS przymilanie się do konfy

Konfa według tego co mówiła nie wchodzi z nikim w koalicję

To bym zrobił.
Bo PiS to nie jest zawodnik który da siebie wykorzystać szczególnie gdy zobaczy jak konfa stara się zgarnąć im poparcie.

0

@Kazragore dobra bo nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji. Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje i pewnie żaden z nas go nie zmieni. Dobrej niedzieli.

0

@Kazragore czyli w skrócie, narracja wywracania stoliczka była wtedy gdy się im to opłacało i mogli mówić co chcą, ale gdy poczuli realną władzę i stołki to zmienili zdanie.

2

@Safrani orban to niech zajmie się gospodarką, a nie lgbt, ale dla niego to wysunie typowe, że takimi zagrywkami przykrywa kryzys w gospodarce.

0

@Kazragore czyli za 2 lata nie zagłosujesz na koalicję pis/konfa, bo przecież nie możemy im dać pełnię władzy jak prezydenta mają.

Skoro dla dobra Polski wybrano osobę popełniającą przestepstwa i chwalącą się tym to za dobrze chyba o nas nie świadczy.

0

@Kazragore Chlopie w pierwszych zdaniach napisałem ci co bym radził, problemy z czytaniem masz?

Ta na pewno konfa będzie rozbijać i osłabiać PiS będąc z nimi w koalicji xdddd
Konfa miała szansę osłabić PiS nie popierając Nawrockiego, ale w ostatniej chwili uratowali mu tyłek, bo paradoksalnie wygrana trzaska byłaby lepsza dla konfy.


Żadnego rozbijania duopolu nie będzie, zamiast tego będzie cieszenie się ze stołków, a kuce będą brawo bić i myśleć że Sławek gra w szachy 8D.

0

@Kazragore ale jak co mam im radzić xd na pewno się mnie posluachaja xd

Przecież wiadomo raczej, że PO weźmie jakiegoś holownie jako koalicjanta, może lewice, PiS będzie się przymilał do konfederacji, bo dla nich powrót do koryta to priorytet, a konfederacja powinna według swoich wcześniejszych zapewnień zostać sama, bo przecież mają rozbijać duopol. Pisze ci to 3 czy tam 4 raz, a i tak pewnie zapytasz się o to samo zaraz.

0

Ciekawa ekipa się szykuje w tym Monako, Fati, Pogba dodatkowo teraz mają jeszcze sporo fajnych piłkarzy.

0

@Popitek12 no tak, bo najlepiej to być debilem i nie móc się nigdzie dogadać xd

0

@Kazragore a jaki niby masz plan żeby partie poza pispo przekonały do siebie starszych ludzi? Dlatego żadna partia nie może im dorównać. Widzisz, a mnie interesuje czy partia uprawia nepotyzm na potęgę czy jeszcze w miarę się hamują. Zresztą jak wspomniałeś w koalicji z PO to już widzę jak konfa głosuje na prounijne pomysły xdddd
To samo widzę, że PO decyduje się na zaprzestanie pomocy Ukrainie. Nie napisałem żeby najlepiej zniknęło, tylko napisałem że każdy układ z PiS/PO na razie kończył się tragicznie dla partii, szczególnie takich co mają po 15% poparcia.

1

@norbi77 mam się spowiadać z głosowania na kogoś innego?

To jest naprawdę smutne jak polski kościół upada, a potem się dziwią, że tyle ludzi odchodzi.

0

@Kazragore zresztą ja już widzę jak PO się dogaduje z konfederacją. Będziesz miał większe konflikty niż w obecnej koalicji gdzie teraz każda partia kręci się wokół centrum.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?