1

@NeroTFP1 bardzo niedoceniany piłkarz

0

@misterio tutaj to przy 1-0 ludzie każdego by sprzedali xd

13

Najbardziej mnie denerwuje to, że znowu zostaliśmy prawie ojebani przez sędziego, a przez to, że wygraliśmy to będzie cisza o tym. Mecz z Chelsea był nam wypominany przez 15 lat (tam będzie sędziował padake dla jednej i drugiej strony), a w meczu z realem w tamtym sezonie sędziował tylko dla jednej strony. Wczoraj ten sam pajac chciał nam ponownie owalić. W nagrodę dostanie pewnie kolejny mecz Barcy do sędziowania.

Jeszcze o Yamalu tylko wspomnę, wczoraj tak byl wyzywany od karykatury skrzydłowego, a zrobił 2 asysty ;)

0

@MadafakinGuy to oni by strzelili 2 bramki i później całą resztę meczu by się oglądało ich piękną grę, oszczędzili by nam tego co zaprezentowali w pierwszej połowie

3

A gdyby tak nasi na początku meczu załadowali sobie dwa samobóje, bo to już nie pierwszy raz kiedy do trafienia przez przeciwników drugiej bramki nasi grają padake, a później odpalają tryb nakurwiator. Tak od początku by cisnęli ich :)

2

Boże Pedruś ty jesteś taki piękny, że gdy patrzę na ciebie to nie wiem czy czasem gejem nie jestem.

5

Czemu zawsze ten chujandez chujandez musi w meczu barcy coś odwalać, już sędziowie z polskiej B klasy są lepsi

16

Wy się dziwicie jak oni to robią, a gdybyście usłyszeli taką przemowę po niemiecku to sami byście z*pierdalali na 220% XD


2

@Comentateiro szybko poszło już 2:2 :D

0

@Xxxbarca4ever zawsze można drugie konto założyć :)

0

Kurde Cubarsi jak jest kozakiem tak jemu często zdarzają się wylewy jak tutaj

0

Atletico to musi wydać kolejne 500kk, żeby wygrać z Espanyolem i Elche. To są takie kasztany, że szok.

0

@draxidox miałem koszulkę realu madryt

2

@Popitek12 głupoty gadasz, znam sporo osob które po 20+ poznały pierwszą dziewczynę i są razem.

1

@fejkenq 2-0 dla Barcelonki

1

@LeszekFCB Lil Tüsk*

8

Co to jest xdddd


1

@Frimpong może się wstyd przyznać, ale nie kojarzę :/
Może też dlatego, że praktycznie w ogóle hip hopu/rapu nie słucham oprócz pojedynczych piosenek.

1

@DariaFCB u mnie pierwszy rok technikum :)

6

Pamięta ktoś tę nutkę? Swego czasu non stop to w radiach grało.


2

@Walpiano trzymam kciuki żeby como namieszało w tym roku

0

@Hosh tak się składa że mam dom obok kościoła, raz się zaciął dzwon i bił przez 6 godzin gdzieś, także XD

1

@AlexDark00 a to Żukowska pisała podręczniki do tego przedmiotu?

2

@Lukikiki zdrówka dla całej rodzinki

0

@Jackazz kontraktu raczej mu nikt nie kazał podpisywać

0

@Kgorecki2500 ale jak to Właduś nie chce pokoju?

0

@PawkoFCB a z ciekawości jakieś nagrody dawali? U mnie kiedyś kuzyn brał udział, ale to szkolny konkurs był i wygrał pada do Xboxa360 który z 200 zł kosztował wtedy

1

@fejkenq z @Vegeta88 to z miłą chęcią bym się wybrał, nawet ja mógłbym postawić kolację :*

1

@clyde takie mistrzostwa la bamby w EAFC to fajna sprawa byłby, dla zwycięzcy medal z kartofla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?