Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 bardzo niedoceniany piłkarz
0
@misterio tutaj to przy 1-0 ludzie każdego by sprzedali xd
13
Najbardziej mnie denerwuje to, że znowu zostaliśmy prawie ojebani przez sędziego, a przez to, że wygraliśmy to będzie cisza o tym. Mecz z Chelsea był nam wypominany przez 15 lat (tam będzie sędziował padake dla jednej i drugiej strony), a w meczu z realem w tamtym sezonie sędziował tylko dla jednej strony. Wczoraj ten sam pajac chciał nam ponownie owalić. W nagrodę dostanie pewnie kolejny mecz Barcy do sędziowania.
Jeszcze o Yamalu tylko wspomnę, wczoraj tak byl wyzywany od karykatury skrzydłowego, a zrobił 2 asysty ;)
0
@MadafakinGuy to oni by strzelili 2 bramki i później całą resztę meczu by się oglądało ich piękną grę, oszczędzili by nam tego co zaprezentowali w pierwszej połowie
3
A gdyby tak nasi na początku meczu załadowali sobie dwa samobóje, bo to już nie pierwszy raz kiedy do trafienia przez przeciwników drugiej bramki nasi grają padake, a później odpalają tryb nakurwiator. Tak od początku by cisnęli ich :)
2
Boże Pedruś ty jesteś taki piękny, że gdy patrzę na ciebie to nie wiem czy czasem gejem nie jestem.
5
Czemu zawsze ten chujandez chujandez musi w meczu barcy coś odwalać, już sędziowie z polskiej B klasy są lepsi
16
Wy się dziwicie jak oni to robią, a gdybyście usłyszeli taką przemowę po niemiecku to sami byście z*pierdalali na 220% XD
2
@Comentateiro szybko poszło już 2:2 :D
0
@Xxxbarca4ever zawsze można drugie konto założyć :)
0
Kurde Cubarsi jak jest kozakiem tak jemu często zdarzają się wylewy jak tutaj
0
Atletico to musi wydać kolejne 500kk, żeby wygrać z Espanyolem i Elche. To są takie kasztany, że szok.
0
@draxidox miałem koszulkę realu madryt
2
@Popitek12 głupoty gadasz, znam sporo osob które po 20+ poznały pierwszą dziewczynę i są razem.
1
@fejkenq 2-0 dla Barcelonki
1
@LeszekFCB Lil Tüsk*
8
Co to jest xdddd
1
@Frimpong może się wstyd przyznać, ale nie kojarzę :/
Może też dlatego, że praktycznie w ogóle hip hopu/rapu nie słucham oprócz pojedynczych piosenek.
1
@DariaFCB u mnie pierwszy rok technikum :)
6
Pamięta ktoś tę nutkę? Swego czasu non stop to w radiach grało.
2
@Walpiano trzymam kciuki żeby como namieszało w tym roku
0
@Hosh tak się składa że mam dom obok kościoła, raz się zaciął dzwon i bił przez 6 godzin gdzieś, także XD
1
@AlexDark00 a to Żukowska pisała podręczniki do tego przedmiotu?
2
@Lukikiki zdrówka dla całej rodzinki
0
Kapitan Niemcy
https://www.instagram.com/reel/DNigi97odvs/?igsh=aWprcXo5amsxM2Vh
0
@Jackazz kontraktu raczej mu nikt nie kazał podpisywać
0
@Kgorecki2500 ale jak to Właduś nie chce pokoju?
0
@PawkoFCB a z ciekawości jakieś nagrody dawali? U mnie kiedyś kuzyn brał udział, ale to szkolny konkurs był i wygrał pada do Xboxa360 który z 200 zł kosztował wtedy
1
@fejkenq z @Vegeta88 to z miłą chęcią bym się wybrał, nawet ja mógłbym postawić kolację :*
1
@clyde takie mistrzostwa la bamby w EAFC to fajna sprawa byłby, dla zwycięzcy medal z kartofla